NEW Aspire 6920G-(45nmPenryn,NV9500GS 512MB,GEMSTONE BLUE)

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Kirill
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 06 kvě 2008 14:07

Příspěvekod Kirill » 12 kvě 2008 09:09

Jr zo hodnoceni uzivatelskych zkusenosti, mam tam 4,7...

Witaaanek
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2008 09:48
Bydliště: Bor

Příspěvekod Witaaanek » 12 kvě 2008 09:15

No tak o ste mi udělali radost, že je tam ta čtečka:D:D:D

Goblin 5300: vím, o jakým tom bodování, je to nějakej index uživatelských zkušností nebo jak se to jmenuje. Já na svým PC Intel Celeron D 2,2 GHz, GEForce 550 FX, 1536 MB RAM sem tam naměřil 2,6.. jinak tehnle notebook to nevím, taky by mě to zajímalo.... určitě to tu někdo ví že?:D pls

Witaaanek
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2008 09:48
Bydliště: Bor

Příspěvekod Witaaanek » 12 kvě 2008 09:16

aha, sorry asi sem to psal pomalu:D

Goblin 5300
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 25 bře 2008 16:29
Bydliště: Čkyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Goblin 5300 » 12 kvě 2008 09:29

co to vlastně znamená ,,hodnocení uživatelských zkušeností,,???To asi nebude hodnocení výkonu což?

Witaaanek
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2008 09:48
Bydliště: Bor

Příspěvekod Witaaanek » 12 kvě 2008 09:35

no já si to už nějak nepamatuju... Vistu sem tam měl chvíli... ale vím, že je tam jedno číslo:D no a pak když si tam něco otevřeš tak tam těch čísel máš víc a prostě máš tam body jako hodonocení vákonu pro prostředí Aero, rychlost zápisu HDD, rychlost procesoru a tak.... no a tam jch máš asi pět a to nejnižší číslo je to základní nebo já nevim.... jinak to určo bude nějká hodnocení výkonu ale bude tam započítaný asi i to uživatelský hodnocení nevím....

MajdyM
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 04 kvě 2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MajdyM » 12 kvě 2008 09:41

tady je napsaný co se v tom Windows Experience Index počítá http://vista.zive.cz/?q=jak-se-pocita-w ... ence-index

Witaaanek
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2008 09:48
Bydliště: Bor

Příspěvekod Witaaanek » 12 kvě 2008 09:57

aha, tak čím víc tím líp:D já myslel že je to obráceně... bylo mi divný, že by ten můj kepl měl lepší hodnocení než tenhle book... :D njn...

Goblin 5300
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 25 bře 2008 16:29
Bydliště: Čkyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Goblin 5300 » 12 kvě 2008 10:06

jj taky už jsem to pochopil, a jak píše Kirill tak 4,7 bodů od toho ,,nejslabšího článku,, v NTB je fakt super když všechno ostatní má lepší hodnocení, přibližně kolem těch 5!!!!Tohle mě ještě víc utvrdilo v tom si tenhle notes koupit :D :D :D

Witaaanek
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2008 09:48
Bydliště: Bor

Příspěvekod Witaaanek » 12 kvě 2008 10:48

správně, já si ho prostě koupim a tečka:D už stačí jen dostat prachy a objednat to:D

Zacharo
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 kvě 2008 17:29

Příspěvekod Zacharo » 13 kvě 2008 18:10

zdravim,
mam tento NB uz skoro dva tydny a snad az na to ovladani hlasitosti a ponekud mekkou klavesnici mu z meho pohledu nemohu nic vytknout... Vykon krasny, barevne zpracovani tez, snad este jen se mi zda ze pri manipulaci s monitorem (otevirani/zavirani NB) kloub mirne vrzne...

Chtel bych se ale zeptat ohledne media konzole: v celem systemu jsem nenasel jediny ovladac kterym by se mi podarilo nakonfigurovat onen panel. Chtel bych si ho upravit pro WinAmp, coz se mi podarilo az na to ze pri kazdem stisku "Play/Pause" se zacne vtirat Windows Media Player (tj. spusti se) a jakakoli dalsi manipulace s panelem vede k ovladani obou aplikaci naraz (oba posunou skladbu, oba zastavi skladbu apod)... Nevite prosim nekdo kde a jak se da ta konzole nastavit?

Goblin 5300
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 25 bře 2008 16:29
Bydliště: Čkyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Goblin 5300 » 13 kvě 2008 22:56

Zacharo: Je to s tou klávesnicí tak hrozný?Jako jestli při běžnám psaní třeba přes icq je to tak poznat že se ta klávesnice prohýbá?A u toho ovládání hlasitosti je problém s tím, že má pozdější odezvu?Nebo je problém v něčem jiným?Já jsem pro tenhle notes docela rozhodnutej, tak snad to stou klávenicí nebude žádná brutalita nebo jo?Jinak jsem rád, že píšeš, že výkonostně je ten notes super, kvůli tomu do něj jdu :)

Zacharo
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 kvě 2008 17:29

Příspěvekod Zacharo » 15 kvě 2008 10:20

no co s tyce klavesnice, pise se na ni dobre urcite ale z nejakeho podivneho duvodu u dvou hornich radu klaves (tj klavesy F a cisla) je videt mirne prohybnuti okolnich klaves ale nic co by vadilo psani jinak zbytek je v pohode :wink:

a ten panel hlasitosti ma nejvetsi problem v tom, ze kdyz na nem dam 0 hlasitost, ma problem ji zase zmenit - reaguje v tomhle pripade pomaleji, ale to je vec resena tlacitkem MUTE - neni duvod ji snizovat na nulu... a celkove ten panel tim ze je dotykovy nemoznuje nastavit hlasitost presne na stupnici 0-100 procent, vzdy je to -+ 5 procent... urcite se mi ale nestalo to co jsem videl na jednom videu, ze ten panel absolutne nereaguje nebo ze by byl nejak extrememe neovladatelny...

Zdenny7
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 09 lis 2007 12:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zdenny7 » 15 kvě 2008 12:20

Tak to rád slyším o tom panelu a o ovladání hlasitosti. Protože když sem viděl to video tak sem se toho hodně děsil.

Stejně si ale myslím, že udělali chybu. Měli tam nechat dalši zpusob na regulaci hlasitosti. Třeba kolečko nebo pomoci FN.

Goblin 5300
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 25 bře 2008 16:29
Bydliště: Čkyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Goblin 5300 » 15 kvě 2008 12:28

Zacharo: díky moc za příspěvek, taky mě to dost uklidnilo, já jsem člověk kterej docela na klávesnici píše at už je to přes icq nebo různá projekty v MS Word a podobně. A s tím ovládáním je to taky v pohodě, no prostě z Aceru vsadili víc na dizajn než na zpracování, ale to je celkem jedno, s tím tlačítkem mute to půjde a stejně si u toho nastavím nějakou určitou hlasitost a pak si ten panel zamknu a budu zbytek regulovat ve windowsech.....

flodur
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 18 kvě 2008 14:43

windows xp

Příspěvekod flodur » 18 kvě 2008 14:55

Cafte všetci.
Tento notebook sa štandardne predáva z OS vista. Keďže ja osobne nie som zástancom visty, chcem tam dať XPčko. Prešiel som veľa stranok, ale nikde sa mi nepodarilo nájť postup na inštaláciu XPčka. Keďže výrobca oficiálne nepodporuje ovládače pre XPčko, obávam sa inštalácie. Prosím preto o radu, odkiaľ pozhanať všetky potrebné ovladače, prípadne ako upraviť ovládače z visty a ako celý notebook ( ovládače ) nainštalovať, aby všetko fungovalo ako má. Ďakujem


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů