ZKUŠENOSTI S Aspire 5101AWLMi TURION 2,0GHZ. (LX.AG20J.202)

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Charlie

Acer 5101 s grafikou ATI X1300

Příspěvekod Charlie » 06 led 2007 14:36

Má někdo tento notebook s grafikou X1300, zatim jsem jen cetl ze s touhle grafikou maji lidi problemy, ze se jim vsechno seka a ovladace nepomahaji.
Potreboval bych vedet jestli s tim ma nekdo zkusenosti a jestli to nekomu funguje.
Chtel bych si NTB s touto grafikou koupit ale zatim me to spis odrazuje, napiste pls potreboval bych vas nazor

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 13 úno 2007 23:40

zdravim
mam tento notebook par dni. jelikoz se mi nelibi jak acer E sw zatezuje system,tak me zauajl Notebook HW control. Nebude mit odinstalce toho SW vliv na acer e recovery managment? mam totiz zalohu cisteho systemu a nechtel bych o ni prijit tim,ze si odinstaluju ten emproving SW. dekuju za odpoved

Fazotron

Příspěvekod Fazotron » 14 úno 2007 10:27

Nie nebude to mat ziadny vplyn na e-recovery.

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 14 úno 2007 11:42

urcite? co jsem koukal tak to vypada,ze eRecovery je soucasti toho celeho baliku acer empovering..

Fazotron

Příspěvekod Fazotron » 15 úno 2007 09:00

Ked som odinstaloval Empovering technology komplet aj s grid vista a ostatnymi somarinami tak jedine co mi ostalo bolo e-recovery

Ferry

Re: Acer 5101 s grafikou ATI X1300

Příspěvekod Ferry » 15 úno 2007 17:13

Charlie píše:Má někdo tento notebook s grafikou X1300, zatim jsem jen cetl ze s touhle grafikou maji lidi problemy, ze se jim vsechno seka a ovladace nepomahaji.
Potreboval bych vedet jestli s tim ma nekdo zkusenosti a jestli to nekomu funguje.
Chtel bych si NTB s touto grafikou koupit ale zatim me to spis odrazuje, napiste pls potreboval bych vas nazor


Mám notebook s grafikou X1300,ovladače 7.1,ty nejnovější a funguje tak jak má.Žádné trhání obrazů a různé neduhy.Hraju hry Sniper elite a Company of
Heroes a Sid Meiers Railroads.Střední rozlišení,vyhlazování stran a různé blbosti mám vypnuté.Mám ho 14 dní.

mirecekk
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2007 01:11

ACER ASPIRE 5101

Příspěvekod mirecekk » 07 bře 2007 01:22

Prosím o radu, mám notebook ACER ASPIRE 5101 s x1100 chipsetem a nemohu rozchodit grafiku(integrovaná), porad je s ní nějáký problém s orig CD jsem nainstaloval ovladače a obcas se komp zmrazí a naskoci chybova hlaska pote hned modra obrazovka s výpisem RAM a ze chybu udelal soubor ATI2DVAG ze se nejak zacykloval nebo co a potom uz nezbejva nez nasilne notebook vypnout zjistil jsem ze to same dela test v 3DMarku 2001 na bumpmaping nebo tak nejak, nahral jsem tedy uplne nove ovladace 7.2 test v 3DMarku ok ale obcas to stejne dela, Omega driver cerna obrazovka a necinost po chvilce nejake pruhy, uz vazne nevim co to muze bejt, nema nekdo dobrou radu, nebo obdobny problem? Byl bych sbad ochotnej i zaplatit pokud by se to vyresilo. Dekuji moc. Jinak mam instalovane XP SP2. A notebook mam ani ne tyden, byl na nem Linux, provedl jsem format a pak instaloval.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 07 bře 2007 11:30

tak tenhle proglém resim na svem desktopu.........a tam mam gerorce 6200......dneska budu snad vedet co mi tohle delalo.......ovladace jsem zkousel taky vsechny a nic,,,,,mi asik odesla základni deska nebo grafika je v prdeli.....jeste se ozvu coa jak...zatím :D


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů