Problém se zvukem u nb Acer Aspire 6935

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
jirkaž
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 09 led 2009 13:14

Problém se zvukem u nb Acer Aspire 6935

Příspěvekod jirkaž » 09 led 2009 13:25

Zdravím a prosím o pomoc. Mám občas problém se zvukem na notebooku Acer Aspire 6935 se systémem Win Vista Home Premium. Občas se mi stane, zejména když mám spuštěno více programů, nebo více otevřených záložek v prohlížeči, že začne blbnout zvuk, buď jen takové praskání a šum, a nebo opravdu nepříjemné skřípavé zvuky. Hlavně se mi to stávalo při poslechu hudby přes přehrávač KMPlayer, ale i pře Windows Media Player. Vždy pomohl jedině restart. Nyní jsem odinstaloval DivX a nainstaloval novou verzi KMPlayeru a zdá se že to funguje bez problémů. Abych nezapomněl, zkoušel jsem jak ovladače od Aceru, tak i přímo ze stránek Realteku (www.realtek.com). Máte někdo podobnou zkušenost? Díky za reakce.

NBumBum
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 08 říj 2008 10:59

Příspěvekod NBumBum » 09 led 2009 15:48

Mno me obcas blbne zvuk("roboticky" zvuk, staci ale restartovat aplikaci) u 6920g a obavam se ze jsou na vine ovladace. Problem ale je ze novejsi od realteku nepodporuji acer tuba nebo jak se to jmenuje(proste ten radoby woofer) a tudiz jsou celkem k prdu.

jirkaž
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 09 led 2009 13:14

Příspěvekod jirkaž » 09 led 2009 20:41

Já si myslím že ty ovladače od Realteku fungujou stejně jako ty od Aceru, v nastavení je normálně posuvník na hlasitost subwooferu a vlastně celkově konf. prostředí ovladačů vypadá totožně. Ale hlavně díky za reakci :)

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 10 led 2009 05:44

přesně tak,nejnovější drivery fungujou ok,subwoofer šlape v pohodě a žádné "cizí" zvuky neslyšet.Nemám ale instalované žádné balíky kodeků ani kdovíjaké přehrávače. Kodeky si nainstaloval BSPlayer který hraje jako málokterý a na stream mám VLC...no a žádný problém..samozřejmě odinstalovaný Acer Arcade-nemám rád překvapení :D
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

NBumBum
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 08 říj 2008 10:59

Příspěvekod NBumBum » 10 led 2009 13:33

hmmm hmm, tak to skusim jeste nejak poresit, pac bych prisahal ze woofer nesel pustit(zesilit)...


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů