Acer aspire6935g - drivers

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

Acer aspire6935g - drivers

Příspěvekod woboss » 30 led 2009 16:25

Zdravím, předem se omlouvám pokud už se to tu někde řešilo..já to bohužel nenašel.
Koupil sem si NB ale je na něm Vista, ale preferuji Windovs XP a mám i orig. instalačku.
Rád bych tedy visty odstranil a nahradil XPčkama, ale nevím jak to bude potom s ovladači. Páč při prvním spuštění si to tady jakejsi sofw od Aceru dělal sám. Díval sem se na support aceru ale tam sem našel drivery jen pro Visty.
Dájí se teda někde stáhnout ovladače na xp ? nebo někde nějaký balíček ?
Děkuji za odpověď.

jirkaž
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 09 led 2009 13:14

Příspěvekod jirkaž » 31 led 2009 16:45

Čavec,

mám stejnej noťas a taky jsem řešil Win XP. Nakonec jsem to vyřešil následovně:
- SATA ovladač jsem nainstaloval podle návodu zde na fóru
- ovladače na grafiku jsem stáhnul z www.nvidia.com (ty nové beta pro notebooky)
- ovladače na zvukovku jsem stáhnul z www.realtek.com.tw (jak už jsem zde na fóru ale psal, nejde mi vest. subwoofer)
- ovladače na wifinu jsem stáhnul z www.intel.com a ostatní ovladače jako síťovka a bluetooth jsem použil ty pro Vistu (ale neinstaloval jsem je z instalátoru, ale přes správce zařízení)

XPčka v poho valí, ale používám je jen na práci, primárně používám Visty. Tak snad jsem trochu pomohl :)
Notebooky:
Acer Aspire 6935 - zatím spokojenost

woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

Příspěvekod woboss » 03 úno 2009 11:09

jasně díky ;)

adreb
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2009 08:51

Příspěvekod adreb » 05 úno 2009 09:03

Zdravím,
taky se pokouším rozchodit XP na tomhle notebooku. Podařilo se mi prakticky všechno, pravda, subwoofer jsem netestoval, ale jsou dvě věci, co se mi stále zprovoznit nepodařilo: dálkové ovládání a multimediální ovládací panel. Neměl by někdo z vás na to nějaké ověřené ovladače?
Díky!


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů