recovery partice na Acer Timeline

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
dhlacik
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 22 kvě 2009 15:56

recovery partice na Acer Timeline

Příspěvekod dhlacik » 12 čer 2009 11:10

Ahoj,

prosim, ja blbec jsem si smazal pri instalaci Ubuntu recovery partici na Acer Aspire Timeline (5810T).
Najde se zde dobra duse , ktera ma Timeline (muze byt i 3810T a 4810T) a pomuze mi ze ziskanim recovery partice zpet?

Diky!

D.

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: recovery partice na Acer Timeline

Příspěvekod stavač » 12 čer 2009 13:40

dhlacik píše:Ahoj,

prosim, ja blbec jsem si smazal pri instalaci Ubuntu recovery partici na Acer Aspire Timeline (5810T).
Najde se zde dobra duse , ktera ma Timeline (muze byt i 3810T a 4810T) a pomuze mi ze ziskanim recovery partice zpet?

Diky!

D.

Skus sa pozriet na nete po recovwry FAT a s tym sa to da obnovit aj ked si to sformatoval alebo v Brno servis ti to nahraju a bude ta to stat zhuba 1500čk.,alebo si zožen vistu či taku lebo onaku a ovladače su na nete vyrobcu,lebo to v PQSERVICE je nahrata vista z ktorej spuštaš system,inak v podstate ked maš vistu na disku dvd tak nepotrebuješ recovery

dhlacik
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 22 kvě 2009 15:56

Re: recovery partice na Acer Timeline

Příspěvekod dhlacik » 12 čer 2009 13:51

Skus sa pozriet na nete po recovwry FAT


Ahoj Dikes, mne to je vsechno jasny. Nicmene acer ma k Aspire Timeline utilitky jako Backup Manager, Acer Game Console, ktere jsou specielne k Timeline a ty na svych strankach ke stazeni pro Timeline nema. DVDcek vist mam neskutecne mnoho, firma ve ktere delam IT ma zaplacene MSDN od Microsoftu na 2 roky.

To co ja tedy chci, je poprosit nekoho aby udelal image z te partice.

Lipi
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 13 zář 2006 01:16

Příspěvekod Lipi » 25 zář 2009 09:41

našla by se nějaká dobrá duše s recovery DVD, mám 1 den starý 3810 TZ, bohužel jsem udělal blbost a nahrál tam windows 7

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 25 zář 2009 15:28

Lipi píše:našla by se nějaká dobrá duše s recovery DVD, mám 1 den starý 3810 TZ, bohužel jsem udělal blbost a nahrál tam windows 7


No to sa stava ale nemusíš zufat lebo sa to da znova spustit a to takto:

stiahni si cute http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... manager/?g[hledano]=cute%20partition%20manager&g[oz]=0.9.5
vypal si v nom zavadzacie CD čko a nabotuj z neho , nastav si zo skritej particie boot a timto z toho spraviš aktivny odiel, zadaj save a reštartuj notbuk, po reštartovani by ti mala naskočit inštalacia z toho PQSERVICE

Lipi
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 13 zář 2006 01:16

Příspěvekod Lipi » 25 zář 2009 15:36

bohuzel jsem mazal "do cista" pri instalaci Win 7 jsem vsechny smazal a rozdelil na 50 a 250 GB, ta hidden partition byla urcite mezi nima, doufal jsem ze s tim recovery DVD bych to mohl vratit

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 25 zář 2009 15:59

Lipi píše:bohuzel jsem mazal "do cista" pri instalaci Win 7 jsem vsechny smazal a rozdelil na 50 a 250 GB, ta hidden partition byla urcite mezi nima, doufal jsem ze s tim recovery DVD bych to mohl vratit


Ja si mislim ťe si to pravdepodobne nezmazal, skus to cute použit alebo aj iny manager diskov ako je acronic,paragon, ja recovery dvd vista nemam ale ti to niekdo poskitne ak to bude mat niekdo, jedine ked už nič nesplašiš tak si od niekoho spav kopiu DVD vista a použi ten kluč na spodu notbuku a ovladače si stiahni zo stranky acer


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů