Acer Aspire 5510 5512WLMi opet v prodeji

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
leon

Příspěvekod leon » 07 srp 2006 11:27

vicemene ... dulezita jsou pismenka ATA

veena

Příspěvekod veena » 07 srp 2006 11:28

leon píše:vicemene ... dulezita jsou pismenka ATA


ok. a je tam teda disk s 4200rpm nebo 5400?

leon

Příspěvekod leon » 07 srp 2006 11:29

no to uz se z tohohle nepozna ... to se musis zeptat prodejce

Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 07 srp 2006 13:07

no ja som ho bol akurat objednat takdufam, ze v stredu pride :) spytal som sa na ten disk a mala by tam byt 5400ka

supakov
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2006 00:37

Příspěvekod supakov » 09 srp 2006 20:30

Tak panove, jdu do toho s vami :) mel by prijit jeste tenhle tyden.
Zajimalo by me par veci...

1. Nasli jste uz nejake mouchy, neco o cem by bylo dobre vedet?
2. Zkousel jste nekdo rozsirit pamet na 1GB? Bylo to hodne znat? Pri jake praci?
3. Funguje dobre nahravani z tv tunneru? Mel jsem AverTV kartu a notebook nebyl zadna sunka a presto nemelo cenu grabovat video, protoze se v nahravce objevovalo plno zaskubu a byla skoro nepouzitelna, tak me zajima jak je tomu tady...
4. Testoval jste nekdo v 3D Marku? Pro porovnani... ;)

sustmi
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 10 srp 2006 01:12

Špatný příjem

Příspěvekod sustmi » 10 srp 2006 01:25

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit ohledně toho tuneru...
Na dodávanou anténu jsem chytil pouze 2 analogové stanice a to ještě ve špatné kvalitě, digitální vůbec (přitom na set-top-boxu byl v mé lokalitě signál slušný).

A na domovní anténu, na kterou s normálním televizorem chytím krásně všechny požadované stanice, jich mám pouze polovinu a digitální stanice rovněž žádné (přitom i na domovní se set-top-box ujal).
Proto žádám, jestli někdo máte podobné zkušenosti nebo se může jednat o vadu?

ps. našel jsem free program na slunecnice.cz na přehráváni DVB-T a ten zobeazuje procentuálně kvalitu a sílu digitálního signálu. Pokud nemám ve zdířce pro anténu nic (ani tu 10cm redukci) jsou tam vesměs 0%. Pokud zapojím třeba jenom tu redukci (bez jakékoli antény) je tam kolem 17% ať je tam připojena jenom ta redukce nebo sebelepší anténa.

Předem děkuji všem za pomoc.

Mirek2
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2006 10:15

Re: Špatný příjem

Příspěvekod Mirek2 » 10 srp 2006 10:17

sustmi píše:ps. našel jsem free program na slunecnice.cz na přehráváni DVB-T a ten zobeazuje procentuálně kvalitu a sílu digitálního signálu. .


Můžeš prosím uvést název toho testovacího programu.
Díky Mirek

Supetr
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2006 10:32

TV v Arcade

Příspěvekod Supetr » 10 srp 2006 10:37

panove mam takovej mensi problem - v hlavnim menu Arcade nemam polozku TV - v nastaveni ano, programy naladim, ale kdyz je chci sledovat, neni jak :-( Nevite nekdo, co s tim? :shock:

a druha vec = problem s BT. Nekdo tu psal, ze tam mel predinstalovany program na BT, ale ja tam nikde nic podobnyho nevidim.. Kdyz chci pridat zarizeni BT (mobil) a dam hledat, tak mi to zahlasi, ze radiostanice BT neni zapnuta (i kdyz samozrejme je).. Stejny problem je pri pridavani serioveho BT portu - mel by nekdo z vas radu? Diky predem...

tomxx
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 10 srp 2006 10:39

NAladeni zvuku

Příspěvekod tomxx » 10 srp 2006 10:45

panové, prosím, nevite jak v arcade k jednotlivým televizním programum
přiřadit zvukovou normu - PAL BG u cizích programů, českých PAL DK.

Mám naladěno 32 programů ale jen u NOVA, všechny CT a Prima mám zvuk u ostatních např. eurosport, hallmark, axn jsem bez zvuku

sustmi
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 10 srp 2006 01:12

Alternativní TV program

Příspěvekod sustmi » 10 srp 2006 11:09

Jméno toho programu je: AVS TV-box
http://www.slunecnice.cz/product/AVS-TV-Box-FREE/

Prosím podělte se o informace jaký máte signál s přibalenou anténou (popřípadě domovní nebo jinou). Já nedostanu hodnoty kvality a síly nad 20%... :(

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Re: TV v Arcade

Příspěvekod HaniSS » 10 srp 2006 16:42

Supetr píše:panove mam takovej mensi problem - v hlavnim menu Arcade nemam polozku TV - v nastaveni ano, programy naladim, ale kdyz je chci sledovat, neni jak :-( Nevite nekdo, co s tim? :shock:

a druha vec = problem s BT. Nekdo tu psal, ze tam mel predinstalovany program na BT, ale ja tam nikde nic podobnyho nevidim.. Kdyz chci pridat zarizeni BT (mobil) a dam hledat, tak mi to zahlasi, ze radiostanice BT neni zapnuta (i kdyz samozrejme je).. Stejny problem je pri pridavani serioveho BT portu - mel by nekdo z vas radu? Diky predem...


zkoušel jsi v tom arcade menu rolovat nahoru dolů? TV tam je až jako 4 položka a není vidět hned, musíš zarolovat

BT - standartně je v NTB předinstalovaný my bluetoth places, v něm si po spuštění dáš vyhledat dostupná zařízení (musí ti svítit modrá kontrolka zapnutého BT na NTB a musíš mít zaplý a viditelný BT na zařízení), až najdeš to zařízení, musíš je spárovat a pak se ti zpřístupní ostatní funkce....

já mám D750i a používám MyPhoneExplorer - skrz BT a šlape v pohodě...

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Re: Špatný příjem

Příspěvekod HaniSS » 10 srp 2006 16:48

sustmi píše:Dobrý den,
Potřeboval bych poradit ohledně toho tuneru...
Na dodávanou anténu jsem chytil pouze 2 analogové stanice a to ještě ve špatné kvalitě, digitální vůbec (přitom na set-top-boxu byl v mé lokalitě signál slušný).

A na domovní anténu, na kterou s normálním televizorem chytím krásně všechny požadované stanice, jich mám pouze polovinu a digitální stanice rovněž žádné (přitom i na domovní se set-top-box ujal).
Proto žádám, jestli někdo máte podobné zkušenosti nebo se může jednat o vadu?

ps. našel jsem free program na slunecnice.cz na přehráváni DVB-T a ten zobeazuje procentuálně kvalitu a sílu digitálního signálu. Pokud nemám ve zdířce pro anténu nic (ani tu 10cm redukci) jsou tam vesměs 0%. Pokud zapojím třeba jenom tu redukci (bez jakékoli antény) je tam kolem 17% ať je tam připojena jenom ta redukce nebo sebelepší anténa.

Předem děkuji všem za pomoc.


docela se divím, že jsi na ten proutek chytil analog...na něj ulovím pouze digitál a pouze na některých místech...

není možné, že máš skutečně slabý signál digitálu? co to zkusit jinde, vždyť je to ntb, vem ho ven a zkus to někde tam...ten tvůj prográmek ze slunečnice okouknu a když, tak ti dám případně vědět...

taky settopbox je mašina primárně určená na digiTV, tenhle noťas má jen omezené možnosti a TV jako "bonus"

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Re: NAladeni zvuku

Příspěvekod HaniSS » 10 srp 2006 16:50

tomxx píše:panové, prosím, nevite jak v arcade k jednotlivým televizním programum
přiřadit zvukovou normu - PAL BG u cizích programů, českých PAL DK.

Mám naladěno 32 programů ale jen u NOVA, všechny CT a Prima mám zvuk u ostatních např. eurosport, hallmark, axn jsem bez zvuku


tak tohle nevím, ale pokud si dobře pamatuju, tak při ladění TV se snad zadává země, nebo kód země, ne? nemá už ta arcade TV tohle přednastavené pro jednotlivé země a tudíž do toho nepronikneš?

co zkusit ten prográmek ze slunečnice?

Supetr
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2006 10:32

Re: TV v Arcade

Příspěvekod Supetr » 10 srp 2006 17:11

zkoušel jsi v tom arcade menu rolovat nahoru dolů? TV tam je až jako 4 položka a není vidět hned, musíš zarolovat

BT - standartně je v NTB předinstalovaný my bluetoth places, v něm si po spuštění dáš vyhledat dostupná zařízení (musí ti svítit modrá kontrolka zapnutého BT na NTB a musíš mít zaplý a viditelný BT na zařízení), až najdeš to zařízení, musíš je spárovat a pak se ti zpřístupní ostatní funkce....

já mám D750i a používám MyPhoneExplorer - skrz BT a šlape v pohodě...[/quote]


jo jasne, uz jsem na to prisel, dikes - vzal jsem si dalkac a najednou roluju v menu jak divej - predtim jsem to zkousel jen s mysi a vono porad nic :-)

s tim BT jsem to taky uz nastesti vyresil, ale chtelo to preinstalovat ovladac - ted mi vsechno krasne beha - hura slava

diky za odpoved!

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 10 srp 2006 17:30

testoval jsem ten prográmek ze slunečnice a nic moc...

digitál jsem na tom nechytil vůbec - signál kolísal jak se mu zachtělo - nepřipojeného nic 12%, připojená redukce 35-50% a po připíchnutí na anténu taky tak všelijak nejvíc okolo 50%

digital mi to odmítlo naladit, sice je tam volba pozemního digitálního vysílání, ale není tam předvolená volba pro CZ, je tam anglie, skotsko, finsko atd..CZ tam není, tudíž nic nenaladím

analog to našlo, dokonce poláky a podobně, ale v mizerné kvalitě....přitom na tom AMCAPu to jede koukatelně

všechno jsem zkoušel přes anténu na střeše

opravdu ti asi neporadím nic lepšího, než sbalit noťas a vyšlápnout nějaký kopec...digitál mi přes arcade jede ukázkově, stanice se samy naladí a uloží do paměti...analog nějak neřeším, vlastně celou TV beru jako bonus...já to bral hlavně kvůli té grafice


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů