ACER TimeLineX 5820TG-434G64MN

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 26 říj 2010 19:09

Disk jen cvaká, ale to naštěstí odstraňuje QuietHDD. Pískání dělá procesor... Mohl by ještě nějaký majitel 14" MNKS napsat, zda-li mu píská?

9z9
píše často
Příspěvky: 355
Registrován: 29 úno 2008 19:57
Bydliště: Brno

Příspěvekod 9z9 » 26 říj 2010 20:50

Procesor určitě nepíská. Pískat může třeba nějaká cívka vlivem většího zatížení (např. zvýšený odběr po zapojení něčeho do USB).

Po několika týdnech s 3820T žádné rušivé zvuky neslyším, pouze mi pořád vadí ta měkkost víka (pokaždé se bojím, že ho promáčku, jak se prohýbá).
Lenovo T430s | i5 2.6GHz | 8 GB RAM | 180 GB SSD

hustler

Příspěvekod hustler » 26 říj 2010 21:47

Šátek píše:
hustler píše:este stalé tie notasy pískaju? alebo to bola len urcitá verzia. Je chyba už odstránená ? lebo rozmýšlam o kúpe a nechcem byt nemilo prekvapeny. chcem kúpiť http://sospcservis-resellerweb.systemb2 ... D=C0204535


Teda za ty prachy je to drahý jak čert...:(


PRECO DRAHY ROZDIEL JE TAK 20,.EUR ALE TOTO JE Z KAMENEHO OBCHODU CO JE PRE MNA VYHODNEJSIE. moze mi niekto zodpovedat horeuvedene otázky prosím ak vie. PS:rozhodujem sa este medzi týmto a HP 4520s http://www.alza.sk/hp-probook-4520s-d184604.htm

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 26 říj 2010 22:32

hustler píše:
Šátek píše:
hustler píše:este stalé tie notasy pískaju? alebo to bola len urcitá verzia. Je chyba už odstránená ? lebo rozmýšlam o kúpe a nechcem byt nemilo prekvapeny. chcem kúpiť http://sospcservis-resellerweb.systemb2 ... D=C0204535


Teda za ty prachy je to drahý jak čert...:(


PRECO DRAHY ROZDIEL JE TAK 20,.EUR ALE TOTO JE Z KAMENEHO OBCHODU CO JE PRE MNA VYHODNEJSIE. moze mi niekto zodpovedat horeuvedene otázky prosím ak vie. PS:rozhodujem sa este medzi týmto a HP 4520s http://www.alza.sk/hp-probook-4520s-d184604.htm


Tak tenhle je samozřejmě slabší, ale já jak vidím, že k tomu dávají nějakou brašnu apod. tak jdu okamžitě od toho pryč. Pokud si tohle může kdokoliv dovolit, pak existuje stejná varianta za mnohem lepší prachy nebo mnohem lepší varianta za stejné peníze. Pracuji v obchodnictví (ať už dříve prodavač či teď obchodník) a moc dobře vím, co tohle znamená. Ale to je jen takovej tip, vybírej ty, jak uznáš za vhodné.
ACER Aspire TimelineX 5820TG-5464G75MNKS

danela
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 18 říj 2010 08:20

Příspěvekod danela » 27 říj 2010 08:28

Tak se s Vámi musím jako čerstvá majitelka "Aspire TimelineX 4820TG-5464G64MNKS" podělit o dojmy. Jsem z něho jedním slovem nadšená, předčil moje očekávání. Zatím jde jen o dojmy než o podložené skutečnosti, ale i tak ... je úžasný. 14 palcový displej s rozlišením 1366 x 768 je příjemný, pěkně se na něj kouká, měla jsem zároveň puštěný starý Acer a ... byl to prostě nepopsatelný rozdíl. :-) Ohledně pískání - zapojovala jsem do USB myš, externí pevný disk, flešku ... a nic, nepíská. Ještě to chci vyzkoušet se zároveň zapnutou webkamerou a bluetoothem (ten se mi zatím nepodařilo spustit). Snad nic pískat nebude. Kdyby přeci jen něco začalo zlobit, tak Vám dám echo. Ale fakt se mi líbí, doufám, že moje spokojenost nebude ničím narušena.

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 27 říj 2010 11:04

danela: Takže jdu do toho 4820TG MNKS... A jestli i ten mě nase*e, chci peníze zpět a kupujuvýkonnou mašinku bez ohledu na výdrž. A hotovo. Takže mám zase napsat přímo do servisu, že zase píská (po 3. stejná závada) a chtít vyměnit za nový 4820tg MNKS? Jsem se díval, že na TS Bohemia už mají tyhle 14" MNKS už v ceníku a stojí nějakých 20 000Kč (mám slevu asi 2000Kč), což bych investoval a za zbylých 2000 bych si koupil brašnu, ext. num. klávesnici a za zbytek si zaplatím CoD: Black Ops :D

danela
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 18 říj 2010 08:20

Příspěvekod danela » 27 říj 2010 12:27

DonSalieri: Jak jsem již psala, moje dojmy z něj jsou pouze nělikahodinové, ale zcela kladné, já za sebe Ti ho doporučuji. Pokud Ti bude i tento hvízdat, tak to jsi pekelný smolař. ;-) S reklamací Ti bohužel neporadím, já jsem ho kupovala v Alze za 21 tis. Kč.

Romaine
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2009 22:04

Příspěvekod Romaine » 27 říj 2010 13:13

danela: BT spustíš FN+F3.

Jinak jsem ráda, že doporučení bylo správné :) Já si ho taky hned zamilovala :oops:

porsacek
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 03 říj 2010 11:28

Příspěvekod porsacek » 27 říj 2010 15:03

Mám 4820TG MNKS cca 14 dni a je tichy žádne pískání prostě supr . :D
Acer Aspire TimelineX 4820TG-5464G64MNKS
Nepíská

talki

Zahriva se vam?

Příspěvekod talki » 27 říj 2010 19:58

VLastnim uz tento model ACER Aspire 4820TG-436G64MN 10dni. U prvniho kusu jsem byl jaksi nespokojenej, pze u vetraku delalo nejaky kliky haky.Tak jsem to sel vymenit.Takze jsem si s nim pohral jednom den.

Ted mam novy kus uz 10dni.S NB moc velky zkusenosti nemam.
Takze chtel bych abyste mi to potvrdili.

1, Pokud sedite ve svem pokoji kde je naprostej klid.Je u vas slyset procesor?Nebo vetrak?

2, levy dolni cast(horni) citici vibraci kdyz HDD se rozjede?Ja kdyz si tam polozim dlan, tak citim to vibrovani, a nejak mi to vadi.A navic ta sama cast mirne topi, MIRNE!

3,Obcas kdyz otevrete nejakej program a chvili na nem pracujete, slysite obcas ,,takovy klik a hak" ?Zni to jako neco kdyby neco uvnitr se drhlo

4,Obcas hraju hry a pritom mam jeste pusteny mp3... Ted posledni dobou mi obcas zahraje neprijemny BASS... proste nejakej divnej zvuk z toho vychazi.KDyz vsechno vypnu a pustim znovu tak je to v pohode.

Ted jsem zkusil jen tak polozit dlan na levy dolni cast(vedle touchpadu) a kdyz nic nedelam, jen tam polozim dlan...tak to docela vibruje...a kdyz se snazim vzpominat tak myslim ze u prvniho kusu co jsem to kupoval tak HDD byl klidnej.

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 27 říj 2010 20:26

No myslím, že řešíš detaily (lépe řečeno kraviny) a že dle těchto podmínek asi book s tvými požadavky nenajdeš. Co jsi napsal, tak mi asi snad všechno už můj notebook alespoň jednou udělal, ale vůbec si s tím hlavu nedělám, toť můj názor.
ACER Aspire TimelineX 5820TG-5464G75MNKS

Romaine
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2009 22:04

Příspěvekod Romaine » 27 říj 2010 20:45

Taky mi to přijde u NB normální. Můj mi teda přijde hodně tichej, ale když začne disk hrabat, tak je to cítit samo.. Ale to jsou jen chvilky.. No nevím, pokud by to tak jelo furt, tak asi to divný je, ale občas.. A ten první jsi měl den, tak tos ani nic nestihl postřehnout :)

ladinek90
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2010 11:20

Příspěvekod ladinek90 » 27 říj 2010 21:05

talki:

1. větrák,normální
2. normální
3. na klik hak použij QuietHDD
4. ?
:)
Acer Aspire TimelineX 5820TG Mnks

Myrre
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 18 bře 2010 19:31

Příspěvekod Myrre » 01 lis 2010 18:57

mám 5820tg asi měsíc...sem tam píská,někdy je to dost slyšet,i když mám puštěnou tv a ležím v posteli,tak to pískání slyším...jindy zase ne.Mám také na obrazovce vadný červený pixel,ale to mi zase až tak nevadí.Ještě při zapnutí,nabíhání mi jakoby škvrčí-rachotí repráky.Nevíte co s tím?jinak jsem spokojenej...Když bych dal noťas do servisu,ty problémy by se nevyřešili,jaký model by jste doporučili?

Spyke
píše často
Příspěvky: 255
Registrován: 29 kvě 2006 20:39

Příspěvekod Spyke » 03 lis 2010 21:34

Tak dnes jsem se tal vlastníkem tohoto ntb. Zatím se snim seznamuji ale už mám první problém a to je nějaké hrčení na levé horni straně u vypínáni/zapínání, hrčí to je když je ntb ve vodorvné poloze ale když ho nahnu tak to přestává. Nevíte co by to mohlo být a jestli se to dá nějak řešit???


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů