Acer Aspire Timeline 1810T

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
ejbl
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 29 říj 2006 21:41

Příspěvekod ejbl » 17 lis 2009 14:28

Chci se zeptat, jestli na tomto notebooku pojede autodesk inventor 2010, pokud bych si pripojil externi monitor

Backgramond
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 12 lis 2009 18:06

Příspěvekod Backgramond » 04 pro 2009 16:01

Tak jsem také hrdým majitelem Aceru, zatím jsem spokojen z velikosti a váhy. Více nebylo času mám ho dva dny. Jsem zvědav jestli mě i acer překvapí kvalitou dílů a něco vydrží. Když mě spousta lidí přesvědčovalo, že jo.
Jinak děkuji všem lidem co mi pomáhali při výběru v sekci Hledám notebook pro přítelkyni.

Radekb
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 kvě 2010 20:18

Příspěvekod Radekb » 05 kvě 2010 21:28

Při výběru mininotebooku jsem skončil u typu 1810TZ.
Jediné čtyři věci, co mi už předem vadí je dostupnost jen v černé barvě (raději bych modrý), potom ty lesklé plasty, na mininotebook humpolácký třípinový síťový kabel a malé kurzorové klávesy.
Co bych se ale chtěl zeptat stávajících majitelů tohoto modelu je ovladatelnost kurzorových šipek a kláves PgUp a PgDn, u kterých se trochu bojím jejich velikosti a rozmístění.
Klávesnice ASUSů se mi rozložením sice líbí víc (třeba typu 1201N), ale zase jsem u této značky nenašel konfiguraci srovnatelnou s 1810TZ za rozumnou cenu.

Radekb
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 kvě 2010 20:18

Příspěvekod Radekb » 18 kvě 2010 09:00

Takže si odpovím sám. NB mám týden doma.
Malé kurzorové klávesy jsou nešikovné, ale dalo by se zvyknout. Horší je to s jejich reakcí na stisk. Když klávesu nestisknu pořádně uprostřed, tak často nesepne, i když "propruží". Malé klávesy jak jsou obdélníkové, tak se kolébají kolem podélné osy a když ji stisknu trochu "šikmo", tak nesepne :?
Jak funguje klávesnice vám ostatním?

Co se týká síťového kabelu tak adaptér s kabelem do NB váží 150 g a síťový kabel 180 g.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů