je znaka FUJITSU opomijena?

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
mohy

je znaka FUJITSU opomijena?

Příspěvekod mohy » 31 srp 2009 02:05

cau lidi,take se vam zda,ze jsou FSC opomijeny? vsichni tu doporucuji HP,Aušusy,Delly,Lenova...ale malokdo doporuci FUJITSU,a kdyz tak ze je nabuseny..ale nikdo to nedoporucujete ke koupi,vzdycky se najde neco jineho... PROC?

RS11
píše často
Příspěvky: 442
Registrován: 02 črc 2007 18:45
Bydliště: Brno

Příspěvekod RS11 » 31 srp 2009 17:57

Těžko říct, asi se většinou k daným účelům hodí jiný NB.
Ale NB Fujitsu jsou na tom momentálně velice dobře po stránce cena/výkon.
Já bych si NB Fujitsu klidně koupil. Někomu se nelíbí např. servis (pošlete ho do Prahy a počkáte 30 dní; nikam s tím nemůžete zajít, prostě jen poslat).

Někdy je, potřeba pečlivě vybírat!
Lenovo ThinkPad T420i

CeCo

Příspěvekod CeCo » 31 srp 2009 19:13

Fujitsu momentalne prechadza reorganizaciou, produkty nie su na sklade a pod. Preco ta vlastne Fujitsu tolko trapi?

C

mohy

Příspěvekod mohy » 01 zář 2009 00:06

mno netrapi,ale jsem prodejce a tudiz znam (ci dokazu odhadnout) cca kvalitu ruzneho zbozi... mno a kdyz tu procitam forum(jsem tu novy) ,tak o fujitsu tu vazne mnoho reci neni,vsem cpete nevzhledna lenova :roll: Ja fujitsu pouzivam a ani jedina vyhrada,uz 4ty rok,2he pc.... .... :lol: Proto se me to malicko dotyka.

mohy

Příspěvekod mohy » 01 zář 2009 00:10

RS11 píše:Těžko říct, asi se většinou k daným účelům hodí jiný NB.
Ale NB Fujitsu jsou na tom momentálně velice dobře po stránce cena/výkon.
Já bych si NB Fujitsu klidně koupil. Někomu se nelíbí např. servis (pošlete ho do Prahy a počkáte 30 dní; nikam s tím nemůžete zajít, prostě jen poslat).

Někdy je, potřeba pečlivě vybírat!


MNo prave,ted jsi mi poslal "vodu na mlyn"... Vetsina lidi chce pochopitelne poradit ntb "co nejvice muziky za co nejmene" ...a tomuto sloganu FSC skvele odpovida...navic je diky peclivemu zpracovani i vcelku mobilni....(tady je samozrejme lenovo ponekud napred).
A presto fujitsu nedoporucujete... :twisted:

CeCo

Příspěvekod CeCo » 01 zář 2009 00:39

Tak ono fs mavalo obcas aj dobre... smejdy. Kamarat ide reklamovat Amilo Pa s vypadavajucimi srobikmi, prehrievanim a odpalenou Wifi kartou. Vsak Amila boli preznacene Quanty ci Inventecy/Konjinshe, produkty stavane cisto na nizku cenu...

C

mohy

Příspěvekod mohy » 01 zář 2009 10:03

tak ja zas znam nemalo lidi co se jim sere maximalne pavillion... takze se to neda stahnout na urcitou znacku.... :?:

polo

Příspěvekod polo » 01 zář 2009 20:29

Hlavne zapar ludi tu na fore ma velky prehlad(z celej serie for a obchodov) takze to mozeme sudit viac objektivne A povedzme si , ze vela Fujitsu(alebo F-S ) bookov za vela nestoji...

A tie co za nieco stoja sa vecsinou neoplatia kupit(pretoze sa da najst nieco lepsie)

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 01 zář 2009 21:07

Mě spíš trochu mrzí neoblíbenost lifebooků, které teď taky zmizely z pultů. Ale uvidíme jak se to po zapracování samostatné značky Fujitsu vyvine. Dřívější lifebooky byly podle mě poměrně drahé...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

mohy

Příspěvekod mohy » 01 zář 2009 22:46

polo píše:Hlavne zapar ludi tu na fore ma velky prehlad(z celej serie for a obchodov) takze to mozeme sudit viac objektivne A povedzme si , ze vela Fujitsu(alebo F-S ) bookov za vela nestoji...

A tie co za nieco stoja sa vecsinou neoplatia kupit(pretoze sa da najst nieco lepsie)


mno a ktere booky fsc za mnoho nestoji? nepovedene mod. rady jsou u kazde znacky a kazove kusy? to je snad v kazdem odvetvi spotrebni elektroniky...

mohy

Příspěvekod mohy » 01 zář 2009 22:47

sirius1983 píše:Mě spíš trochu mrzí neoblíbenost lifebooků, které teď taky zmizely z pultů. Ale uvidíme jak se to po zapracování samostatné značky Fujitsu vyvine. Dřívější lifebooky byly podle mě poměrně drahé...


jo to me tez mrzi,ale zase nabidly pomerne vysokou uzitnou hodnotu. A nemeli mnoho konkurence

CeCo

Příspěvekod CeCo » 01 zář 2009 23:39

Uzitkova hodnota? A aku prosimta? Vsak MB a GHz byvaju rovnake napriec vsetkymi znackami, tak co dokaze plastovy bakelitak ponuknut oproti lepsie vybavenym notasom?

A evidentne neboli az tak dobre, ked to Siemens zabalil... Amila sa kazievali velmi casto, servis bol nemozny (meskanie nahradnych dielov, blba montaz => technici si museli vynajst vlastne metody, aby dokazali rozlisit 10 typov pouzitych srobov a vediet ktory kam ide atd.)

C

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 02 zář 2009 00:54

Posledni zajimavy FJS z klasicke nabidky byly dle meho Amilo Pro... ostatni Amila jsou plastove postrachy. To proc se asi moc nedoporucuji je tim, ze jejich pojmenovani nema nikdo poradne zmaknute - chyba marketingu. Amilo Pi, Li, Si, Xi... co to je?! Navic ta ciselna oznaceni tez system nemaji, aspon ne na prvni pohled.

Lifebooky jsou jina, vyssi trida... ta ale nevydela tolik, takze ta to nezachrani. I Lenovo pochopilo, ze jen s drazsimi Thinkpady to nejde (ikdyz ani Thinkpady uz nejsou tak drahe, aspon teda ty klasicke modely R/T)

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 02 zář 2009 08:48

Tak s tím naprosto souhlasím. Amilo Pro nebyly špatné kousky. A to pitomý označení je trefný. Abych ho mohl někomu doporučit, tak ho musím nejdřív najít v eshopu a zjistit, jaké má přesné označení. Z hlavy to jde těžko. Nicméně tento problém mám osobně skoro u všech multimediálních notebooků... :lol:
T420, X31

Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 02 zář 2009 12:25

sirius1983 píše:Mě spíš trochu mrzí neoblíbenost lifebooků, které teď taky zmizely z pultů. Ale uvidíme jak se to po zapracování samostatné značky Fujitsu vyvine. Dřívější lifebooky byly podle mě poměrně drahé...

a pokial aj nevymizli tak su casto drahsie ako thinkpady, elitebooky alebo latitude/precision tak to nema ani vyznam odporucat. priklad z poslednej doby ked som pozeral 15,4" workstation notebooky - Fujitsu Celsius najlacnejsi od 46tisic, W500 40tisic, 8530w od 35tisic. E8420 je drahsie ako T500 alebo 8530p a tak by som mohol pokracovat. malokto je ochotny priplatit 5 tisic za lepsie podmienky pri NBD zaruke a inu vyhodu Lifebooky oproti konkurencii od HP a Lenova imho nemaju. proti Dellom nemaju ani vyhodu tej zaruky.

z amilo notebookov bol pre mna jediny zaujimavy za poslednu dobu 13,3" SA3650 s ati xgp ale mam pocit, ze Fujitsu tou svojou exkluzivitou tu technologiu asi zabilo. amilo notebooky nemaju ani vyhodu lepsej zaruky ako maju lifebooky. esprimo su zas bud kvalitou na urovni amila (tie lacne) alebo zas tie co su dobre su rovnako drahe ako lifebooky.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů