macbook PRO po stopadesáté xD

notebooky Apple (iBook, PowerBook, MacBook Pro) a vše kolem nich
maxímo
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 zář 2008 17:41

macbook PRO po stopadesáté xD

Příspěvekod maxímo » 12 zář 2008 20:03

dobrý den chystám se na koupi v předmětu zminěném macbook PRO. zatím sem plně rozhodnut a snad vše mám vymyšlené. Jenže mě najednou z ničeho nic napadla černá myšlnka :) . Budu bohužel muset instalovat visty zřejmě přes bootcomp?(nevým jak se to přesně píše), dočetl jsem se že že při WMware se výkon notebooku rapidně sníží. no a ted k tém černé myšlence... wokna budu muset instlaovat z důvodu nekopatybility různých programů hlavně tedy 3dmax soft od adobe jede mylsím i na macu no a dál spousta win softweru naročných na hw... no a v tom snu mě došlo že by ten sw vyžadoval jiný hardware nebo hw jako v klasickém "pc" ptal sem se na to známých a oknař mi pověděl že to je dost možné a že by jsi mac nekoupil :lol: a druhý my ho všemožně doporučoval ale vlastně sem se nedozvěděl kde je pravda.. ještě jedna věc... při běhu na vistách/xp vše funguje jako na normálním ntb třeba hp? mylsím jako porty hdd sloty a pod.... děkuji a předem se omlouvám za češtinářské chyby a možná tady něco opakuji jenže při hledáni sem na nic co by mě to dostatečně polopatycky vysvětlilo :) peace
Naposledy upravil(a) maxímo dne 12 zář 2008 20:33, celkem upraveno 1 x.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 12 zář 2008 20:22

skus si dat aspon tu namahu a precitat si nazvy threadov vo fore "notebooky Apple"
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 12 zář 2008 21:24

http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=12880
A je opravdu nutne zakladat kvuli takovemu dotazu novy thread, kdyz uz se urcite podobne veci resili?


Zpět na „notebooky Apple“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů