rozliseni ve hrach

notebooky Asus a vše kolem nich
icetea266
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2008 23:31

rozliseni ve hrach

Příspěvekod icetea266 » 10 říj 2008 23:36

zdravim, mam problem s grafikou, do ted sem mel Visty,ale uz me totalne vytocili, tak sem je smazal a dal sem si tam XP. Stahnul sem si nejakej balik driveru, ale mam 2 problemy.
1. hra se mi neroztahne pekne na celou obrazovku,ale zustane oriznuta po stranach, jako u monitoru, a nevyuzije toho ze je to sirokouhle... a navic pri pokusu o instalaci nenovejsich catalystu na HD2600, mi to nejde nainstalovat, vyhodi to nejakou kravinu o tom ze nebyl nalezen zadny kompatibilni hardware a driver..... nebo co...
2. nejde mi asus lifeframe, nemuze to najit kameru.
Nemate nejaky zkusenosti s timhle? NEvim co moc mam delat.
Diky moc za odpovedi

polo

Příspěvekod polo » 11 říj 2008 00:15

Tak ako prve by sa hodilo napisat aky mas book...A potom si mozes precitat vlakno notebooky a hry kde mas napisane ovladace pre GK...A nasledne si prezri vlakno o OS kde su iste postupi spomenute...

A ovladace hladaj na webe vyrobcu jednotliveho HW alebo pri inych notebookoch...

icetea266
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2008 23:31

ups

Příspěvekod icetea266 » 11 říj 2008 23:21

Kua, prisahal bych ze sem zustal v topicu pro muj notas, nevyhoda 25 weboken otevrenych. Ok, mam notas Asus F3Ka, graficku Radeon HD2600. No presel sem proste po pul roce s..... s vistama na XP ale to mi prineslo taky samy problemy... to rozliseni ve hrach me ale stve nejvic..
s ovladacema je to tak ze sem zkusil starsi 7.xx catalysty s modderem a omegy,ale problem porad zustal. Novy catalysty mi to uz nechtelo naistalovat.

polo

Příspěvekod polo » 11 říj 2008 23:28

V sekcii notebooky a hry je blakno venovane ovladacom tam najdes riesenie... Co sa tyka pomeru stran/roztiahnutiu tak to sa da nastavit v CCC... A co robyt kvoli driverom tiez uz na fore najdes spomenute..( hladaj na webe vyrobcov samotneho HW )


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: SemrushBot a 15 hostů