Nespustenie Windowsu

notebooky Asus a vše kolem nich
plshelpme

Nespustenie Windowsu

Příspěvekod plshelpme » 12 srp 2014 20:16

Dobrý deň,
Včera v noci,myslím že bolo asi 2 hodiny ráno moj ntb vyhlasil chybu že je v probleme ze hladaju nejake info premna a dajú reštart (je to na screene) stalo sa mi to raz potom druhy krat stale stačil len reštart opäť to nabehlo klasika windows šiel len pri reštarte trebalo dlhšie čakať a niekedy aj dať tvrdy reset ale šlo to potom myslim ze 3 krat sa stalo to iste pc sa vypol zapinam ho a naskočil mi blue screen (opäť na obrazku) skušal som vela resetov skušal som ist do safe modu v startup settings žial ma to tam nedostalo načitalo zase len logo asusu a ntb sa vypol tak som šiel spať.V toto ráno som vstal šiel som to skusiť zase, opäť to iste čo včera len všetko šlo rychlejšie včera som musel na všetko čakať minimalne 5-7 minut a rano to šlo do 2 minut všetko...Potom som si ntb zobral do druhej miestnosti a skušal som to dalej ked som tak daval resety tak odrazu mi naskočil bios z nicoho nic chcel som ho dat prec aby som ho vypol bez ulozenia a nešlo to,asi 20 krat som to klikal a stale ma to len vratilo po pol sekunde naspäť do biosu potom som dal save and exit a dalo to reset a zase bios,potom zase zase a zase a vkuse dookola uz cely den od rana iba bios nič ine okrem biosu som uplne zufaly ntb uz bol raz v oprave koli rozbitej obrazovke a verim tomu ze teraz tam pojde opäť a vobec sa mi to nepači som velmi nasraty kupil som ho uplne predraženy a mam z toho tak problemy..A ešte k tomu : približne 2 týždne predtým ked som bol mimo SK tak sa mi to takisto stalo ale hned ako naskočil ten screen kde je kernel data inpage error tak mi to samo dalo reštart pc zapol a išiel tak ako predtym a potom už nič v pohode išiel,potom sa mi to stalo ešte pred mesiacom pred dvoma a pred tym uz myslim ze nie alebo si nevspomínam ale vždy to dalo bez problemov reset a všetko išlo ako predtým tentokrat bohužial nie...
Vopred Ďakujem za akúkoľvek pomoc :(

http://postimg.org/image/y2z8w9uid/
http://postimg.org/image/mpsps03pp/
Naposledy upravil(a) plshelpme dne 12 srp 2014 20:51, celkem upraveno 1 x.

sajty
guru
Příspěvky: 922
Registrován: 18 bře 2014 16:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod sajty » 12 srp 2014 20:31

S největší pravděpodobností vadná RAM nebo HDD.Pokud už ale nenabootuješ,máš smolíka.Dal bych to na reklamačku a vůbec bych se s tím nesral.

Btw.,píšeš,že máš Samsung a dáváš to do sekce Asus...
Acer Aspire S13 S5-371 (i5-6200U, Intel HD520, 8GB RAM, 256GB SSD)

plshelpme

Příspěvekod plshelpme » 12 srp 2014 20:54

sajty píše:S největší pravděpodobností vadná RAM nebo HDD.Pokud už ale nenabootuješ,máš smolíka.Dal bych to na reklamačku a vůbec bych se s tím nesral.

Btw.,píšeš,že máš Samsung a dáváš to do sekce Asus...


Písal som že obrazovka bola rozbita tak je opravena cize reklamacia sa nato nevztahuje asi si si to nevšimol a ja som sa pomylil ten ntb je asus ja väčšinou kupujem samsungy elektroniku tak som sa pomylil

sajty
guru
Příspěvky: 922
Registrován: 18 bře 2014 16:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod sajty » 12 srp 2014 20:57

No to jsem četl,ale nechápu,jak oprava displeje souvisí s pravděpodobně vadnou RAM nebo HDD,která ti způsobuje BSOD.

Ještě jinak.Současný stav je ten,že vůbec nenabootuješ do systému.Je to tak?A je ten notes ještě v záruce?
Acer Aspire S13 S5-371 (i5-6200U, Intel HD520, 8GB RAM, 256GB SSD)

plshelpme

Příspěvekod plshelpme » 12 srp 2014 20:57

plshelpme píše:
sajty píše:S největší pravděpodobností vadná RAM nebo HDD.Pokud už ale nenabootuješ,máš smolíka.Dal bych to na reklamačku a vůbec bych se s tím nesral.

Btw.,píšeš,že máš Samsung a dáváš to do sekce Asus...


Písal som že obrazovka bola rozbita tak je opravena cize reklamacia sa nato nevztahuje asi si si to nevšimol a ja som sa pomylil ten ntb je asus ja väčšinou kupujem samsungy elektroniku tak som sa pomylil




a ešte čo konkrétne mysliš nabootovať ako to vyskušať ked ten win nejde


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů