Asus X51H-AP02O hlučnost disku

notebooky Asus a vše kolem nich
Coook
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2007 18:04

Asus X51H-AP02O hlučnost disku

Příspěvekod Coook » 15 lis 2007 18:15

Zdarek lidi.

Mam problem. Nedavno sem si koupil notebook Asus s diskem Fujitsu 120Gb a 5400rpm, a 2gb RAM. Vse funguje ale ted sem ten samej koupil pritelkyni ale ta tam ma disk 120Gb Hitachi 5400rpm a jen 1Gb RAM.

A problem je v tom ze ten jeji disk je hlucnej. Kdyz pracuje tak jako by v nem zrali neco mysi. Strasne hlucnej v poravnani s tim mojim.Muj vubec neni slyset a ten jeji je slyset strasne moc.

Muze mi nekdo poradit co s tim nebo zda je to normalni. Diky moc za odpovedi

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 16 lis 2007 13:49

Ja sem poridil F5RL..a taky se mi zda,ze je dost hlucny(160Gb).Aspon,kdyz to srovnam se svym starickym Dellem.Pokud zrovna pracuje,tak mi to ani tak neprijde.Ale nejvic me rozciluje,jak vylozene ,,tika,, ikdyz se nic nedeje..Jak budik:-)..ani kontrolka ,,pracujiciho disku v tu chvili neblika,,...neni to neustale,ale tak z 70% ano,a z 30 je hvilku klid...Mozna se to da vyresit novym biosem,nebo nastavenim nekde v systemu.Protoze nevim,proc by mel disk sam od sebe vykazovat nejakou ,tikajici,, :roll: cinnost,kdyz se s PC nepracuje.To uz bych pochopil,ze je hlucnejsi,kdyz zrovna neco zpracovava.Ale co jsem se ptal nekoho tady z fora,co ma ten samy stroj,tak mu notas tika taky :-)..ono,fakt je,ze je to z kvalitou materialu a veskereho zbozi na dnesnim trhu cim dal horsi.Sice cena vs vybava,parada...Ovsem vse na ukor kvality..A myslim,ze je uplne jedno,co je to za znacku...Takova je proste doba..


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů