Jakej Bágl na notebook

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.

co máte Radši ?

Brašna
18
24%
Batoh
58
76%
 
Celkem hlasů: 76

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 22 led 2007 22:13

tohle je repost z jiného threadu - muj bágl na 5512 - myslím, že velikostně stejný NTB jako tvůj acer:

HaniSS píše:mám Acera 5512 a nechal jsem si s ním poslat batoh trust na 15" NTB, bohužel, acer je velký a tak jsem batoh vracel, škoda, byl pěkný, rozhodně nevypadal jako bágl na ntb, ale spíš, jako standartní větší batoh.

hledal jsem nějakou alternativu a uvažoval jsem taky o té dicotě, nebo o jednom hodně pěkném caselogicu, ale neuměl jsem je nikde trefit v kamenném obchodě na vyzkoušení a tak jsem nakonec vzal lowepro, do kterého NTB perfektně sedne, batoh má vlastní rám a i čelo je solidně pevné, měli ho na obchodě za 1500,-

lowepro tripolis 1300:
Obrázek

není to sice nic sportovního, ani žádná prudká elegance, ale působí solidně a funkčně a myslím, že pro acer je pevný batoh to pravé, třeba IBM bych se nebál hodit do igelitky :)


taky jsem jednu dobu uvažoval o tom caselogicu, ale nebylo ho kde vyzkoušet a přes net jsem to už brát nechtěl....takže mám co mám a jak píšu výš, jsem spoko...mám v tom narváno všechno co k NTB a telefonu patří (i externí numeriku, webku atd.)

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 17 úno 2007 03:25

Mam Batoh. Je totiz pohodlnejsi, hlavne, pokud ho musim nosit dele nez hodinu. Jenze jsem ho nejspis trosku pretizil (pres 10kg) a zacal se mi trhat, takze je v reklamaci. Musel jsem tedy docasne prejit zpet na brasnu a rozhodne to moc pohodlne neni. I s mensi zatezi mam pocit, ze mi to urve rameno, a po zdravotni strance bych to nedoporucoval uz vubec.
Mam ovsem notebook 15,4'' s vahou 2,8 kg + adapter, mys, apod. Pro malinke a lehke veci se asi brasna hodi vic.

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 17 úno 2007 13:38

jejky..já když tam naložím všechno co potřebuju a přihodím třeba ještě lehkou bundu, tak jsem na 8kg...v brašně si to neumím představit..už tak je to na dost těžké, tahat to pár hodin na zádech....a 10kg? to už něco s kolečkama...

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 17 úno 2007 16:17

10kg byl extrem a taky se mi zacal trhat (coz byla asi spis vada vyrobku nez jeho bezna vlastnost pri takove zatezi). Na zadech mi to nepripada az tak hrozne (zalezi, jestli to nese chlap nebo zenska). A s koleckama... to nevim, jak bych to tahal, to mozna na prevoz mezi taxikem a hotelem nebo na letisti.

Olorea
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 15 úno 2007 10:07

Příspěvekod Olorea » 17 úno 2007 19:29

taky bych hned sla do batohu, bohuzel budu ale notese tahat i na delsi dobu a to mam zada obsazeny jinym baglem, jinak bych nevahala.. :?

potkanus
píše často
Příspěvky: 139
Registrován: 30 kvě 2006 01:41
Bydliště: Plzen!!! Sometimes Praaag

Příspěvekod potkanus » 19 úno 2007 03:20

Me se nejvice osvedcila brasna v batohu :) Kdyz dojde misto, neni problem brasnu vyndat a batoh dorvat. Na kratke prenaseni se hodi samotna brasna a na dlouhe zase pro zmenu batuzek.
Desktop a A6kt-q008 doma, na kolej: VBI Compal HGL30 14.1", S-ATA, SuperMulti, VGA nVidia Go 7600 256MB, 80 GB fujitsu siemens 5400ot., 1024MB Kingmax 667Mhz RAM, abg wifi, celeronek M 410 yonah.

HaniSS
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 12 črc 2006 19:48

Příspěvekod HaniSS » 20 úno 2007 00:59

bagl je super...kdyz jdu nekam ke kamosum jen po meste, mam tam vsechno, co potrebuju..kdyz jde nekdo za mnou s tou brasnou za par stovaku, hodi tam zdroj, mys at to nema tezke a pak zjisti, co vsechno nechal doma a bud musi zpatky, nebo pokud je to soft, sosa se to z netu...

kdyz cestuju dal, mam stejne aspon 20kg v baglu na koleckach, batoh s ntb pojme i neco mensiho, ma misto na lahev, spoko..do letadla si tu flasku stejne nemuzu vzit, tak tam muzu soupnout cokoli jineho...standartne tam mivam mikinu/sustku

jak rikam, ten muj neni zadna prudka elegance, ale je prakticky...navic, mam pocit, ze kompik je v nem mnohem lip chraneny, nez v brasne.

edyyyy

BBB

Příspěvekod edyyyy » 20 úno 2007 01:58

Hlasoval sem pro baťoh... zejtra pro nej du ..... co vy na nej? mam 14 asus pude tam? nebude tam ntb cvachtat? mate ho nekdo? :)

http://www.alza.cz/dicota-batoh-na-note ... d52022.htm

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 26 úno 2007 19:27

no ja asi zacnu shanet poradnej batoh pro 17" NB... inu 4 kg je lepsi nosit na obrou ramenou, nez-li na jednom...
- ma nekdo nejake dobre tipy? :o)

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 26 úno 2007 22:23

soulbringer:

krosna?

m.holicka
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 26 úno 2007 22:05

Příspěvekod m.holicka » 26 úno 2007 22:30

Ahoj.

já používám Deuter II GIGA a naprosto mi vyhovuje. Byl sice dražší ale je kvalitní. Je opravdu hodně velkej takže se mi do něj kromě NB vejdou věci na celý týden na VŠ. Takže odpadá dojíždění s krosnou. Má hodně kapes a hlavní výhodou je samostatné pouzdro na NB, které se v případě potřeby dá nosit samostatně. Kupovala jsem ho v hudysportu.
Tady je odkaz: http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?n ... nguageID=1
Pa Míša

majki

Příspěvekod majki » 27 úno 2007 10:52

Tak v patek by mel dorazit: http://www.estyle.cz/cestovani-volny-ca ... a-notebook
Uz se taaaaaaakhle tesim :lol:

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 27 úno 2007 14:52

mno koukal jsem na ten web... ale popis tech batohu je strasny... co ja vim jestli se tam vejde 17"... :o) dle rozmeru ty tasky to vidim maximalne na 15"

majki

Příspěvekod majki » 27 úno 2007 14:54

Samozrejme jsem vychazel z udaju na www.samsonite.com :lol: A estyle.cz byl jediny cesky shop, kde jsem ho sehnal...

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 02 dub 2007 13:46

tak jsem koupil CaseLogic batuzek pro svou patnacktu a zatim naprosta spokojenost... nechapu jak jsem to mohl nasit v brasne :o)

je to vazne rozdil a pohodicka :o) ostatne ani nejde poznat, ze by to byl batoh na NB a pomerne dost se toho vleze i do batohu. Pokud jeste nekdo uvazuje, tak uz jenom kvuli zadum a vetsimu pohodli doporucuju batoh :o)


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti