Repro k notebooku

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 05 črc 2007 22:53

Tak aj presne nad tymito Redstar repro som rozmyslal, ale nakoniec som sa po precitani par postrehov od uzivatelov co maju Redstar priklonil ku Genius. A najma koli tomu, ze Redstaru zase az tak velmi neverim, aj ked pripustam, ze tieto su uz mozno stavane trosku preciznejsie ako http://redstar.mironet.cz/redstar-rs215 ... o+dp72472/ , na ktore som cital nejaku tu kritiku, a hlavne preto, ze tieto Genius co mam mi plne postacuju a aj susedov sa da s nimi trosku nastvat (co samozrejme nerobim umyselne) :oops: Ked porovnam co za tu cenu v niektorych obchodoch predavaju, nejake plastaky, sustitka, tak tieto su o 1 - 2 kategorie lepsie.
Koss: Nemam co dodat, Parta Pro su fakt skvele. :wink:

Tom_bo
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 10 kvě 2007 22:58

Příspěvekod Tom_bo » 05 črc 2007 23:09

ja mam Redstar repro uz asi 5 let - jeden z tech starsich modelu ve dreve - a musim rict ze hrajou naprosto perfektne vazne nemam jedinou vytku at uz ke kvalite zvuku, zpracovani nebo k vykonu (i pri maximalni hlasitosti si zachovaj vyvazenej zvuk a nijak vyrazne nezkreslujou) Redstar neni moc proflakla znacka hlavne proto ze nedelaj low-end modely ale zas i u tech nejlevnejsich sestav muzes cekat kvalitu kterou ti Genius za stejny prachy neda...

kdyz uz chces jiny lepsi repro sahni po Creative a hlavne at sou dreveny plast je otres a sebelepsi membrana nebo magnety vysledek moc nezachrani kdyz je bedna spizdena

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 05 črc 2007 23:17

No ja sa nehadam ze tie vyssie modely nie su dobre, ja len vravim ze v tych nizsich (odkaz hore) je to vraj nahadzane ako v cinskej hracke. Ale osobnu skusenmost nemam kedze som zobral Genius. A na tie nedam dopustit, vravim, ze za tu cenu super. A velmi neviem o com vravis, ked tvrdis, ze Genius mi kvalitu za tie peniaze neda. V pocitacovych repro su Genius na tom velmi dobre. A myslim ze aj 5.1 od Genius su super alternativa cena/vykon k drahsim modelom napriklad od Creative. 2 kamarati ich maju a super, cena momentalne za 5.1 Genius cca 2350 Kc.

Tom_bo
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 10 kvě 2007 22:58

Příspěvekod Tom_bo » 05 črc 2007 23:34

myslel sem spis ty lecnejsi modely - pokud budes mit moznost tak porovnej Genius a Redstar za podobnou cenu a uvidis co ti bude znit lip ja srovnani mam moje redstar vs. http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K&Cat ... GEN-565547
a podle me znely lip ty redstary - lepsi podani zvuku prislo mi to cistejsi... je mozna ze novy modely nic moc ale to uz bohuzel nevim

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 05 črc 2007 23:47

Praveze nikoho nepoznam kto ma Redstar a vsetci predajcovia mi odporucili Genius. Aj ked toto nie je ziadna smerodatna argumentacia. Ale moje Geniusy som pocul uz pred kupou, ma ich kamarat, tak som isiel na istotu a nic som neriskoval. Ja som spokojny, pekne basy, aj cele spektrum. Aj ked sa zase nepovazujem za ziadneho audiofila, tak nejake chrastitko od pouzitelnych repro odlisim.
Tot moj nazor je, ze mi stacia a s kupou som velmi spokojny, cena/vykon na moje potreby - vyborne.
P.S. Aby som trosku k teme, tak osobne by som do prenosnych repro k notebooku asi nesiel, kedze notas je mobilne zariadenie a vlacit sebou repro sa mi zda trosku obmedzovanie jeho ucelu. Takze tu sa asi zhodneme, ze do kanclu alebo domov kupit lepsie drevene bednicky a na cestovanie kvalitnejsie sluchadla.


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů