tv tuner a digi signál

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
LadikDOB
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 12 zář 2007 13:12

tv tuner a digi signál

Příspěvekod LadikDOB » 15 říj 2007 23:10

Zdravím,
chtěl bych poprosti o pomoc, koupil jsem si tv tuner avertv hybrid+fm volar USB(k tomu prutová antenka). Pote jsem se chtěl v Brně (Štefánikova čtvrť) připojit na digitální vysílání(analogové jde v poho), programy to najde, zvuk jde ale obraz se trhá tak že vidím půlku obrazovky(druhá půlka je např. zelená,nebo tam běží ten obraz co byl před chvílí a nahoře zas ten aktuální a takhle se to pořád trhá). Mám počítač HP Compaq 6715s, AMD Turion X2 1,9 GHz,1024 RAM,Windows Vista,graf. karta: ATI Radeon Xpress 1250. Notebook mám nový, tak ovladače by měli být nejnovější,nějaké nejnovejší jsem také zkoušel instalovat ale nepomohlo nic. Prosím o pomoc jak to rozchodit děkuju.

edyyyy

...

Příspěvekod edyyyy » 16 říj 2007 18:12

tez zdravim, pripojuju se k dotazu

mam usb asus my cinema 3000 a po prechodu na visty nemuzu zaboha sehnat na netu program na jeho ovladani (ten je funkcni s home basic ale ne s bussnis ?? :/).. vsechny programy co sem mel pod vistama zkratka neslapou zastavi se pri instalaci.. ovladace k zarizeni jsou funkcni ale to je mi na prd..staci mi i nazev programu ktery 100% funguje pod vistama kdyz bude free budu o to vic radsi diky


LadikDOB > tak me napada.. skusit jiny kus tv karty nebo tuto kartu v jinym pc

jak silny mas signal?


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů