Creative SB X-Fi Xtreme Audio Notebook

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
xmarek
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 12 zář 2007 16:06
Bydliště: Ostrava a okolí

Příspěvekod xmarek » 09 pro 2007 12:06

Mám doma Sennheiser HD595 a Audigy 2 ZS. Původně jsem měl ty sluchátka na Echo Indigo DJ a ten zvuk mi připadal lepší. Někomu by vadila absence korekcí u Echo, ale uměla ASIO a to býl důvod proč jsem si vybral tuto zvukovku. Bohužel jsem ji musel reklamovat a bylo mi doporučeno abych si vzal peníze zpět. Audigy je pouze slabý odvar nějaké kvalitní zvukovky, byť podporuje ASIO. Asi je to dané výstupními DA převodníky nevalné úrovně. Ostatní zvukovky od Creative jsou na tom podobně. :(
Pokud si chcete pořídit sluchátky v této cenové kategorii tak musíte počítat s tím, že kvalita zvuku se bude odvíjet od kvality zdroje. Bohužel. :(

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 09 pro 2007 13:16

To jo, bohužel je to další pálka navíc. Byla mi doporučena
http://www.disk.cz/disk/detail1.csp?!PV,65 tato M-AUDIO Audiophile USB, ale je dražší, než samotné sluchátka..
Jinak už jsem skoro pevně rozhodnutý pro Grada, četl jsem, že někomu přišly ještě lepší, než ty Senny, ale to je hudba někdy příštího roku :(
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

Spirit
píše často
Příspěvky: 308
Registrován: 09 říj 2007 03:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Spirit » 08 led 2009 20:12

sorry ja som na tuto temu uplne zabudol, mam uz zopar mesiacov tuto:

http://www.cdr.cz/a/24350

Na kvalite to slusne pomohlo, ale vyzera to ziatial tak, ze zvukovka je schopna cez digital preniest iba stereo :lol: Nastastie sa ma tato skutocnost nedotkla, no mnohych moze. Este jedno minus, zvukovka lupe pri zapnuti/vypnuti NB. Inak je ale prilozeny dialkac vyborna vec a aj creativacke entertainment center pokladam za vybornu nahradu za windows media center. ;)

Viac bdue v coskoro dokoncenej recenzii. ;)
Toshiba A200 1M8: C2D 7100, 4GB RAM, HD2600 500/400, 160GB,
SB X-fi Surround 5.1, Logitech Z-2300 + G51, Razer Lachesis + Steelpad Qck

Kajis
píše často
Příspěvky: 180
Registrován: 05 bře 2007 11:40

Příspěvekod Kajis » 09 led 2009 05:38

Pokud chcete kvalitní zvukovku tak ECHO AUDIO INDIGO io Nevím jak je to u té audigi ale ty ostatní SB do USB jsou všechny na jedno brdo sice nehrajou špatně ale zvukově nic moc. Pokud máte někdo zesilovač s dig. vstupem tak ho využíte zvuk bude lepší. Jsou jiné lepší karty než ty usb SB ale cenově nad 2000kč.... opravdu pořádná externí zvukovka 5-8 tisíc :D
HP530


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti