windows 7 hp- změna ze standardniho uživatele na spravce

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
klakipetr

windows 7 hp- změna ze standardniho uživatele na spravce

Příspěvekod klakipetr » 05 úno 2010 19:03

Zdravim vas, Pořidil sem si notebook s předinstalovanym windowsem 7 HP a jsem v něm přihlášen jako standardní uživatel a proto mě nejdou instalovat soubory atd, nevím jak změnit ucet standardni na spravce pc. diky vsem kteří poradí.

mlha02
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 22 lis 2009 15:26

Příspěvekod mlha02 » 02 bře 2010 20:32

Otevři nabídku start, potom vpravo v nabídce klikni na naovládací panely. Otevře se ti složka se spousty "programů", zde najdi "Uživatelské učty". Uprostřed složky zvol "Změnit typ účtu" No a pak zaškrtni správce (administrátora) a potvrď odkazem "Změnit typ účtu".

Doufám že to nejak pomohlo, avšak měnit vlastní účet u HPéček na administrátorský nedoporučuju. Může se stát, že se něco porouchá (a ono se to časem stane) a pak se nb pošle do polska, kde zjistí, že nemají přístup k účtu a buď ho z profesiálních důvodů pošlou zpět nebo se do něj "nabouraj" a pak to bude delat neplechu.

Cobra
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 05 říj 2007 17:12

Příspěvekod Cobra » 09 bře 2010 22:09

Dobrý den, s tímto problémem jsem se dnes také setkal, ale téměř po celodenním snažení, obíhání a obvolávání servisů jsem ho nedokázal vyřešit. Chci se proto zeptat, jestli se Vám tuto situaci podařilo nějakým způsobem vyřešit. Postup popsaný v předchozím příspěvku se mi nepodařilo použít, neboť mne to jako standardního uživatele nepustilo dále než na uživatelské účty.
Jedná se o notebook Lenovo SL 510.
Chtěl jsem windows 7 přeinstalovat z recovery oddílu na disku, ale ani před bootovanim systemu se mi po stisku modrého tlačítka ThinkVantage nedaří "Rescue and Recovery" spustit. Vždy naběhnou pouze Windows.
Budu vděčný za případné rady. Díky.

klakipetr

Příspěvekod klakipetr » 27 bře 2010 00:40

zapni si notebook v nouzovym režimu a pak se přihlaš na učet administratora, pak normalne v ovladacich panelech nastavis co budes jak potřebovat, kterej ucet ma bejt administrator atd.


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů