Compal HL90

notebooky VBI a vše kolem nich
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 20 zář 2008 17:48

Tak to zruste a kupte si neco vice kvalitniho a s lepsim servisem.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

dak

Příspěvekod dak » 20 zář 2008 23:07

co se TPM tyce, sw kterej k tomu mam si to uklada na disk (moznost ukladat to primo do zarizeni - ctecky byla zsedivela). netusim, jestli by mi to nabidlo tpm, kdybych ho mel nainstalovanej

Unown
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 09 zář 2008 18:38

Příspěvekod Unown » 21 zář 2008 11:57

trnyv píše:Já sem ho objednal v pondělí a přišel mě email jestli potvrzuji objednávku. Tak jsem ji potvrdil a nic. Na internetu svítí že je objednávka potvrzená ale že se montuje vůbec. A prej dodáme do 3 dnů na adresu. Hovnajz! Ať si pohnou, už se nemůžu dočkat.


a kde ti svítí,že je objednávka potvrzená?já to nemohu najít:(

//: tak sem jim psal email,uvidíme...

trnyv
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 18 srp 2008 12:01
Bydliště: Jakarta

Příspěvekod trnyv » 21 zář 2008 13:36

unown : Já jsem to objednával přes notebook-vbi.cz. A tam se přihlásím, dám objednávky, a tam kliknu na takovou lupu a máš podrobnosti objednávky. A tam píšou :

Stav objednávky: Potvrzená
Datum objednání: 15.09.2008 14:35
Způsob dodání: Doručení přepravní společností

No tak nevím co tam dělaj.

Unown
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 09 zář 2008 18:38

Příspěvekod Unown » 21 zář 2008 13:48

na VBI.cz neni žádná možnost se přihlásit...:(

trnyv
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 18 srp 2008 12:01
Bydliště: Jakarta

Příspěvekod trnyv » 21 zář 2008 14:38

Aha, tak asi jedině email. Zejtra jim píšu email co je to jako za jednání. Jinak ať si ho nechaj a jdu do něčeho jinýho... Zejtra mě začíná škola a budu ho potřebovat co nejdřív :evil:

Raduzz
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 27 srp 2008 21:31

Příspěvekod Raduzz » 21 zář 2008 15:52

ineya píše:
Raduzz píše:jde nejak jednoduse tu slozku stahnout i vcetne vsech podslozek? abych nemusel postupne stahovat vsech 20 souboru (nebo kolik jich tam je)

wget -k -m -r hxxp:/blahblah
pripadne pre windows bol program ktory sa volal teleport pro, mozno to tiez vie aj flashget


zadal jsem wget -k -m -r http:/blahblah
a prestalo to stahovat az mi na danem disku doslo misto (stahlo to 1,5GB). tahalo to i nadrazene adresare.. asi kouknu do manualu
HL90 - 1680x1050, GF 9600M GT 512MB, P8600, 4GB RAM, 200GB HDD

Andrasin
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 zář 2008 21:25

Příspěvekod Andrasin » 21 zář 2008 21:29

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli měl někdo problémy s instalací Finger Print. Dal jsem tam vše co bylo na CD pro čtečku otisků, ale když se s ní pak cokoli snažím dělat, napíše to že zařízení pro čtení otisků nebylo nalezeno. Zkoušel jsem stahovat různé verze ovladačů, ale nepomohlo to. Nenapadá někoho další řešení ? Myslel jsem že bude zakázaná v biosu, ale když sem se mrknul do biosu docela jsem se lekl :) Něco tak osekaného jsme už dlouho neviděl.

ineya

Příspěvekod ineya » 21 zář 2008 22:34

Raduzz píše:zadal jsem wget -k -m -r http:/blahblah
a prestalo to stahovat az mi na danem disku doslo misto (stahlo to 1,5GB). tahalo to i nadrazene adresare.. asi kouknu do manualu

drivery pre Vistu 1GB
pre XP 1.5 GB
zvysok (manualy, specky, atd.)

milank3
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 12 zář 2008 17:44

Příspěvekod milank3 » 21 zář 2008 22:41

dak píše:co se TPM tyce, sw kterej k tomu mam si to uklada na disk (moznost ukladat to primo do zarizeni - ctecky byla zsedivela). netusim, jestli by mi to nabidlo tpm, kdybych ho mel nainstalovanej

co se ti uklada? a kam? proc ho nemas nainstalovany?

dak

Příspěvekod dak » 21 zář 2008 23:14

Andrasin píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli měl někdo problémy s instalací Finger Print. Dal jsem tam vše co bylo na CD pro čtečku otisků, ale když se s ní pak cokoli snažím dělat, napíše to že zařízení pro čtení otisků nebylo nalezeno. Zkoušel jsem stahovat různé verze ovladačů, ale nepomohlo to. Nenapadá někoho další řešení ? Myslel jsem že bude zakázaná v biosu, ale když sem se mrknul do biosu docela jsem se lekl :) Něco tak osekaného jsme už dlouho neviděl.


CD? na XP jsem si nainstaloval jenom to co bylo tady: PSQL582Build4414.zip
a jede v pohode

2milank3: data ziskana ze zarizeni (otisky prstu)

milank3
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 12 zář 2008 17:44

Příspěvekod milank3 » 21 zář 2008 23:35

dak píše:
2milank3: data ziskana ze zarizeni (otisky prstu)

jj a nevis prosim te k cemu jeste slouzi?

dak

Příspěvekod dak » 22 zář 2008 00:09

co k cemu slouzi?

Andrasin
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 zář 2008 21:25

Příspěvekod Andrasin » 22 zář 2008 00:51

dak píše:
Andrasin píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli měl někdo problémy s instalací Finger Print. Dal jsem tam vše co bylo na CD pro čtečku otisků, ale když se s ní pak cokoli snažím dělat, napíše to že zařízení pro čtení otisků nebylo nalezeno. Zkoušel jsem stahovat různé verze ovladačů, ale nepomohlo to. Nenapadá někoho další řešení ? Myslel jsem že bude zakázaná v biosu, ale když sem se mrknul do biosu docela jsem se lekl :) Něco tak osekaného jsme už dlouho neviděl.


CD? na XP jsem si nainstaloval jenom to co bylo tady: PSQL582Build4414.zip
a jede v pohode


Myslel jsem DVD s ovladači. To o čem píšete jsem nainstaloval, ale jak říkám, píše mi to že nebylo nalezeno zařízení pro čtení otisků. Nemám ho ani zobrazené ve správci zařízení. Je tam pouze jedno neznámé, ale nedokážu říct jestli je to právě čtečka ... Samostatné ovladače jsem nikde nenašel, pokud vím, měli by se nainstalovat s tím softwarem, o kterém jste psal.

dak

Příspěvekod dak » 22 zář 2008 16:10

ctecka se jednoznacne indentifikuje jako Fingerprint reader
ja ovladace z dodaneho DVD nepouzivam


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů