Jaky NTB by jste brali vy? 2 kandidati

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 19 kvě 2008 10:10

njn snad první "nasmíru" spokojený zákazník ... :wink:

> mé zkušenosti jsou trošku hlubšího rázu ...
Toshiba R600-10W

Thorus

Příspěvekod Thorus » 19 kvě 2008 15:54

mivlak píše:hmm, podle toho co má "uvnitř" vypadá tlustě, ale co šasi? bude pevná? :roll:
Kdyby si koupil spíš Pro verzi, tak udělá líp... šasi má vyztuženou nějakou slitinou a design není lesklý... A proč to říkám? Protože Satellite A300-15V hodlám koupit .)

PS: Pro verze se je např -15X nebo "moje vysněná" -15V

Daiv
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 05 kvě 2008 19:05

Příspěvekod Daiv » 20 kvě 2008 14:42

Tak uz mi prisel, nemel jsem prilezitost poradne prozkouset, ale prvni dojem velmi dobry - jak konstrukcne, tak v ramci vybavenosti. S tim lesklym povrchem jste meli pravdu (moje prvni zkusenost)

- patla se, nepopiratelne :) Ale na druhou stranu alespon pusobi luxusne, to lze svym zpusobem taky brat v potaz (pokud jej teda po praci trosku přešudlíte :)

Jinak (doufam definitivne) od zacatku do konce, firma, od niz jsem objednaval -bez problemu, ba naopak.

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 20 kvě 2008 14:51

Osobně si mslím, že ten lesklý design je spíš pouťový než luxusní, ale každému se to může jevit jinak...

Jinak jaké je šasi? Máš možnost srovnat s něčím jiným?
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

Daiv
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 05 kvě 2008 19:05

Příspěvekod Daiv » 27 kvě 2008 07:31

Srovnavat mam bohuzel moznost jen se "starsim" kouskem znacky UMAX, ten uz mam ale nekolik let a rozdil je tak diametralni, ze by srovnani pusobilo komicky, tak se mu radeji vyhnu :)

Takze pokud to nekomu pomuze, tak bych uvedl par detailu z vlastniho "amaterskeho" pohledu.

- Ultra tichy provoz, tohle jsem opravdu necekal, i pri narocnejsich ukonech je odhlucneni reseno na jednicku.

- Harman Kardon zvuk, super, jak vykonostne, tak kvalitativne. Na celkovou velikost repracku, ktera neni valna je zvukova reprodukce vyborna.

- Vykon v ramci her, pise se to vsude, notebooky proste nejsou na hry, neco tam rozjedete, ale necekejte zazraky, apod....Nekdy mi pripada, ze pokud notebook neni Lenovo IBM s polovicni konfiguraci za dvojnasobnou cenu s designem z roku 1985 a s hardwarem vhodnym pro pareni her s ohledem na dalsich 10 let (nic ve zlem, receno s nadsazkou), tak se s Vami lidi z fora nebavi, pohrdaji Vasim vyberem, apod.

V ramci vykonu tento notas nema chybu, schvalne jsem provedl nasledujici - mam instalovany veskery software, ktery potebuji pro svou praci, pocitac je tedy notne zasekan, aktivace aero, vista gadgets, apod - pamet je kvalitne zasekana. Instaloval jsem hru ASSASSINS CREED, v dnesni dobe myslim kvalitni meritko vykonostni hardwaru v ramci prizpusobeni na hry.

Vsechny efekty na full, nejvyssi rozliseni, a hra beha zcela BEZ PROBLEMU. Cili i na hry myslim, vhodny stroj za prijatelnou cenu.

Heinrici
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 20 kvě 2008 19:52

To: Daiv

Příspěvekod Heinrici » 27 kvě 2008 14:30

Mohl bych Tě požádat, zdali bys sem nedal nějaké foto?

SonGokussj4
píše často
Příspěvky: 235
Registrován: 24 kvě 2008 19:57
Bydliště: Obraťte hlavu nahoru ^_^
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod SonGokussj4 » 27 kvě 2008 14:57

Mohl bys sem kdyžtak dát fotku, když máš nasměrován notebook proti oknu? Kvůli odrazu obrazovky :) Docela by mě to zajímalo.
Na svém novém notebooku (kterej teprve plánuji, do týdne zde založím diskuzi :D ) už mám naplánováno poměrně všechno, nejvíc teď řeším display. Matrný / Lesklý atd. O tomto toto vlákno není, takže se na to neptám.
Jen by mě zajímalo, jak se leskne ten tvůj, nebo jestli s ním je spokojenost - jak je tam ten True Bright :) A tak ^_^
Díky


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 hostů