Lenovo vs. HP

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Dojlus
občas něco napíše
Příspěvky: 48
Registrován: 04 úno 2008 14:12
Bydliště: Frýdek-Místek

Lenovo vs. HP

Příspěvekod Dojlus » 14 črc 2008 12:04

Nazdárek lidičky,

Jak tak uvažuji o koupi a výběru NTB tak jsem zcela rozhodnut pro R61 s 140NVS. Ale pomalu ěm začíná hryzat myšlenka na HP a take zda-li by nebyl špatný nějaký s menším displayem. Ale NTB budu potřebovat na kresleni v CADech konkrétně v SolidWORKSu a PRO/E ale nevim jak to půjde s integrovananou grafikou X3100. Takže otázka zní? Má cenu přemýšlet o tom přemýšlet?

Za odpovědi děkuji 8) :wink:

EDIT: Ještě jsem zapoměl podotknout že bych rád aby měl velké rozlíšení displaye
Bu bu bu..........kdo se bojí nesmí do lesa :-D

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 14 črc 2008 12:09

Chces velke rozliseni a maly displej? Pokud malym displejem myslis 12", tak ten s vysokym rozlisenim snad nikdo nedela. A i kdyby delal, tak bys na to koukal pres lupu :-)

Co teda vlastne chces?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

Dojlus
občas něco napíše
Příspěvky: 48
Registrován: 04 úno 2008 14:12
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Dojlus » 14 črc 2008 12:15

Jo to je otázka :D

Mnoo jak tak teď na to koukám tak jde vidět že to co jsem napsala nedává moc smysl :oops: Tak se budem pohybovat jenom ve velikosti 15.4"...te'd už by to smysl mohlo dávat :)
Bu bu bu..........kdo se bojí nesmí do lesa :-D

BikerArny
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 27 čer 2008 16:13

Příspěvekod BikerArny » 14 črc 2008 12:36

Ohledně garfické karty, já osobně bych radši šel do něčeho s dedikovanou grafikou.
Nevím jak je na tom X3100 s výkonem, ale z osobních zkušeností vím, že větší sestavy (v Inventoru) se rády cukají při natáčení, zoomování a dalších činnostech. Není to nic pěknýho, časem si na to zvykneš, ale může to vadit.

Ještě mě napadlo, pokud nejsi rozhodnutý jaký notebook si koupíš, podívej se ještě na řadu Tecra od Toshiby, taky nabízejí vysoké rozlišení WSXGA+, navíc mají i 14,1" modely.
PS: i když to z mých příspěvků tak vypadá, nejsem dealer Toshiby :)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů