Koupě spolehlivého NTB

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit

Který z těchto ntb na práci v grafickým prostredi(pomer spolehlivost/kvalita/vykon) ?

ThinkPad T61p
18
86%
Dell precision M6300
3
14%
 
Celkem hlasů: 21

Yetty
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 31 črc 2008 00:19

Koupě spolehlivého NTB

Příspěvekod Yetty » 31 črc 2008 00:25

Zdravím,
musim si poridit kvalitni NTB do prace v grafickych aplikacich typu Blender, 3Dmax, GIMP....
Jak jsem procital tato fora nasel jsem si predbezny kandidaty T61p a Dell precision M6300. Velikost a vaha nejsou tak dulezity. Nejdulezitejsi pro me je vykon/kvalita šasi/spolehlivost ve VSEM smerech.

Rad bych slysel od lidi co tomu rozumi nejake odborne nazory, ktery by mi urcite pomohli v konecnym vyberu. Nejake nazory uzivatelu, kteri pouzivaji dane modely... Jaky z techto ntb je lepsi v tomhle a druhej zase v tomhle... Prosim rozepiste se, at si vytvorim nejaky obrazek co me bude cekat, kdyz si jeden z nich poridim.

Predem diky za pomoc pri vyberu.

Krondor
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 01 dub 2008 17:58

Příspěvekod Krondor » 31 črc 2008 11:31

Tak předne máš asi docela pech, protože právě skončila promo akce na M6300. Nicméně k tvým otázkám.

Vyhody dellu jsou lepší grafická karta ať už Quadro FX1600 nebo FX3600. Samozřejmě větší display, na kterým je WUXGA uplně v pohodě. Dále lepší design i když to je trochu subjektivní ale přesto.

Nevyhody rozhodně hmotnost a velikost přesto že říkaš že to nehraje roli pořádně to uvaž, už jenom takovej zdroj k M6300 je docela obrovskej ! Taky by Ti mohlo vadit, že 17" notebook nema klavesnici s numerickou částí.

Dalo by se mluvit o šasi, servisu, hlučnosti, teplotách ale neni proč oba notebooky jsou na tom perfektně.
Dell Precision M6300, T9300, 4GB RAM, Quadro FX1600M, 160GB SATA (7,200 rpm)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů