Výběr 13" notebooku

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
al.ish
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 20 led 2009 09:43

Příspěvekod al.ish » 21 led 2009 20:07

No tak už jsem na 90% procent rozhodnutý pro to Lenovo. Až na eSATA (ale to XPS taky nemá), to má prakticky vše, co jsem požadoval. A kvalita bude také, domnívám se, v tomto případě zaručena. Vím, že SL není sice ten top Lenovo výrobek, ale i tak to asi bude to nej, co lze v této cenové kategorii dostat. Ano, ten design je trochu více "konzervativnější", ale to zas nebude takový problém (teda aspoň pro mě, uvidíme co na to má drahá polovička, které se Dell velmi zamlouval :D ). Jako pracovní notebook používám R52, takže na design a ergonomii IBM/Lenovo jsem už zvyklý. No a taky je fakt, že se dá koupit o pár tisíc levněji než Dell...
Jenom škoda, že HP nedělá žádné 13,3" notebooky, to by možná byl také zajímavý výběr. 2230s je na mě už přece jenom malý a nevybavený...

Wiruss
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2008 10:09

Příspěvekod Wiruss » 23 led 2009 15:35

Jen poznatek oba moje externí rámečky mají eSATA, ale na noutu i když ho mám ho stejně takřka nepoužívám, externí disky jsou většinou na data, ke kterým nepotřbuješ nějak extra rychlej přístup (zálohy, MP3, film etc) tak stačí USB.

al.ish
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 20 led 2009 09:43

Příspěvekod al.ish » 27 led 2009 13:10

Tak už má ten SL300, od včerejška doma. Až budu mít chvilku, tak se zkusím podělit o své dojmy a zkušenosti.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů