VBI Compal HEL80-H4 NEBO VBI Asus S96J-H4

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
konopnikopes
píše často
Příspěvky: 209
Registrován: 01 kvě 2007 13:34

VBI Compal HEL80-H4 NEBO VBI Asus S96J-H4

Příspěvekod konopnikopes » 01 kvě 2007 13:44

tak se take jako jeden z mnoha hodlam preorientovat z klasickeho pc na netebook.Na starem pc sem prevazne hral hry, surfoval na netu a poslouchal hudbu a obcas vypalil nejake to dývko a chci aby to vse umel za rozumnou cenu s dobrym vybavenim kvalitou a sluzbama i muj novy notas.Na tomto foru jsem se dozvedel o vbi, ktere do te doby bylo pro me nezname a nenasel jsem na nej nejakou kritiku jako napriklad na znacku acer. v cene do 30 000 jsem nasel tyto dva modely a ptam se: jsou v soucasne dobre nejlepsi volbou do 30 000 ? a pujdou na tom v rozumne mire hrat novejsi hry tipu oblivion a gothic 3 (ten hlavne :) ) a jaky je mezi temito modely rozdil? znacka compal mi nic nerika ale asus ano..tak nevim..dekuji za vase nazory a odpovedi, rad si necham od nekoho poradit at neudelam nejakou pitomost..diky.

Zacker
píše často
Příspěvky: 285
Registrován: 18 dub 2007 21:58

Příspěvekod Zacker » 01 kvě 2007 16:06

Rozdíl je v použitém šasi (takový základ - vlastní tělo, displej, základová deska a grafika). Ostatní komponenty tam dávají až u nás.
Co se týče vybavení tak jsou na tom docela dobře, ale 7200 otáčkové disky se dost zahřívají a někteří tvrdí že je VBI docela hlučné.
Oblivion i Gothic bude hratelný ale žádné superdetaily nečekej.

Já osobně čekám na uvedení nových grafik, času mám dost.
Jinak na http://www.vbi.cz je konfigurátor takže máš možnost vybrat si jinou konfiguraci.

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 01 kvě 2007 22:30

koukni primo do fora o vbi


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů