Notebook na rendering, hry a zároveň mobilní

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Lucason
guru
Příspěvky: 708
Registrován: 19 lis 2006 13:03

Příspěvekod Lucason » 16 zář 2011 17:29

Takže volba je oželet výdrž a mít perfektní výkonou spolehlivou pracovní stanici (jinak řečeno mít prakticky přenosnej počítač, ke kterýmu stejně musim pořád tahat kilovou nabíječku, stejně jako to mám ted a přesně čeho jsem se chtěl zbavit) s tříletou zárukou a plnou vybaveností, jakou si jen mužu přát,
nebo si připlatit a mít mobilního kvalitního Macbooka s malinko slabším Hardwarem a systémem, kterýho se bojim,
nebo vzít levnýho stejně výkonýho a zároven mobilního Acera a doufat, že všechno bude v pořádku..

Ted už to bude asi jenom na mě, všem Vám moc děkuju za pomoc a informace!!!

edit: Apple dává pro firemní zákazníky jen 12 měsíců záruku, tímto se jaksi vyšachoval z výběru..domluvit to asi nepůjde jestli je to "na přání výrobce".
Ach jo, tak asi skončim u přenosné workstation, přesto, že přesně to byl jeden z hlavních důvodů, proč kupuju nový NB, abych byl konečně doopravdy mobilní..a nebo Acer :(
Clevo M570U +, C2D T7200 (2,0 GHz), 4GB RAM, WD 500Gb 5400 rpm, GF 7950 GTX(3DMARK06 - 5300+ b), Win 7 Prof.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů