Acer AS5520G-502G25Mi vs. Toshiba Satellite A200 1M8

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 14 říj 2007 09:49

:D krasna diskuze teda....... :roll: mi se jeden acer pokazil, dostal jsem novy a ten jsem prodal a ten kdo ho koupil si ho nemuze vynachvalit !!!!! :lol: a ja si ipet koupil acera a nemam vůči nemu ani slovíčko !!!! :wink: ....pánové vy někteří jen slyšíte a tom ale nikdo acera nemel a nemá s ním zkušeností !!! až si ho ohmatáte a zkusíte tak pak sem muzete psat na tohle forum neco o acerech....taky bych mohl nařknout ostatni značky že jsou to shity !!!!!!!!!!!! nikdy jsem nic krome acera nezkousel ale muzu to rict kdyz to tady kazdy píše ! hnus opravdu......jinak HP pavilona má kamos a nesla mu dvd mechanika a usb..... PO MĚSÍCI SE mu vratil ze servisu a VADA NENALEZENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze peknej maras.......jen mu prehrali bios a mysleli ze to spraví........ :roll: takze i to Slavných toshibách jsem taky slysel svoje ale nebudu tady vykřikovat co si myslím nebot jsem to jen a jen slysel a nikdy jsem toshibu nemel moznost vyzkouset ! a nebudu tady psát ze tohshiba je s*it !!!! to jsou nazory inteligentu opravdu----- :roll: :?: :!:

xmarek
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 12 zář 2007 16:06
Bydliště: Ostrava a okolí

Příspěvekod xmarek » 14 říj 2007 10:23

Taky by ta diskuze mohla být na téma: Dá se koupit rozumný notebook pod 50 litrů?
Kvalitu musí někdo zaplatit. A až budete mít příležitost vidět pod jak velkým tlakem trhu jsou výrobci, tak Vám to brzy dojde. Já jsem prošel různými firmami, které se zabývají výrobou hardwaru a softwaru a nedělám si iluze.
----------------------------------------------------------------------------------------
Takže znovu: Dá se koupit kvalitní notebook pod 50 litrů? Odpověď zní: Ne. :(

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 14 říj 2007 10:28

:D dá i nedá.............. :roll: www.vbi.cz tam si nakonfiguruj svuj book........no co se tyka kvality nevim ale vykonn je špica urco :wink:

xmarek
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 12 zář 2007 16:06
Bydliště: Ostrava a okolí

Příspěvekod xmarek » 14 říj 2007 10:35

Výkon se určitě nakonfigurovat dá. Kvalita ne. :( Zkuste to vysvětlit těm lidem co házejí kusy do mašiny.

fr88styl8
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 29 zář 2007 18:28

Příspěvekod fr88styl8 » 14 říj 2007 11:16

... jsem to smazal ... uz me nebavi se hadat o znackach jak ...
Toshiba Satellite A200-1M8

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 14 říj 2007 12:37

:wink: OK :D :!:


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 91 hostů