Herní notebook 15''

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
esla
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2012 11:41

Příspěvekod esla » 18 zář 2012 13:27

grafika gt650 a tady mate ty teploty po vice jak 20min hrani bez zapnuteho turbo chlazeni http://www.ulozto.cz/xAfVEMG/teploty-zip

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 18 zář 2012 14:36

Embreas píše:To sapuszchkyn: JJ, mám to jako jedno řešení - peníze opravdu neřeším, odepíšu si to z firmy :lol: Teď MSI přichází s novými modely, tak týden počkám a uvidím co přinesou (u ty řady GT se mi právě nelíbí šasi).

To esla: Hoď sem prosím tě ty teploty, pokud budeš mít čas. Dost by mě to pomohlo při výběru (od ty GE mě dělí od koupě právě echo ohledně špatného chlazení)
U řady GT se Ti nelíbí časi a u řady GE ano? Tak to opravdu nechápu.Řada GE vypadá jako plastová hračka.Kdežto modely v řadě GT jako seriozní NTB.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

sapuszchkyn
píše často
Příspěvky: 162
Registrován: 25 zář 2010 20:28

Příspěvekod sapuszchkyn » 18 zář 2012 15:04

esla píše:grafika gt650 a tady mate ty teploty po vice jak 20min hrani bez zapnuteho turbo chlazeni http://www.ulozto.cz/xAfVEMG/teploty-zip
A teď teploty po hraní Crysis 2 např po hodině :D a použij HW monitor - ten ti ukáže maximální naměřené teploty. Teploty po té co hru minimalizuješ a vyfotíš jsou o 10-20 stupňů menší.
ThinkPad X220 i5-2520M, 4GB RAM, 120 GB SSD
Past:
ASUS G55VW, MSI GX640, ASUS EEE X101CH, X200

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9094
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 18 zář 2012 15:13

esla píše:hrano crysis na fullHD 4xAA detaily high + voda very...


Ty jsi dobry komik :D
Asus ROG Strix G18

Embreas
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 24 črc 2012 21:42

Příspěvekod Embreas » 18 zář 2012 23:47

roman2277 píše:
Embreas píše:To sapuszchkyn: JJ, mám to jako jedno řešení - peníze opravdu neřeším, odepíšu si to z firmy :lol: Teď MSI přichází s novými modely, tak týden počkám a uvidím co přinesou (u ty řady GT se mi právě nelíbí šasi).

To esla: Hoď sem prosím tě ty teploty, pokud budeš mít čas. Dost by mě to pomohlo při výběru (od ty GE mě dělí od koupě právě echo ohledně špatného chlazení)
U řady GT se Ti nelíbí časi a u řady GE ano? Tak to opravdu nechápu.Řada GE vypadá jako plastová hračka.Kdežto modely v řadě GT jako seriozní NTB.


Heleď mohl bych ti to dlouze a podrobně rozepsat, co se mi na řadě GT nelíbí, ale nechápu k čemu by to bylo - každému se líbí něco jiného a představa, že se tady dva lidé budou dohadovat, co je hezké a co ne, je docela k smíchu :wink: Ale dávám ti za pravdu, že šasi GE není taky kdovíjak hezké, ale pořád mi to jednoduše sedí víc než u GT...


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů