Chyba ovladace,Vista se nenacte

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
lucaso
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 10 říj 2008 14:33

Chyba ovladace,Vista se nenacte

Příspěvekod lucaso » 14 úno 2009 17:35

Zdravim,mam jeden oborovsky problem.Po delsi dobe jsem ve svem PC chtěl updatovat ovladace a jelikož jsem o tom něco četl,tak jsem se dozvěděl,že dobrý je na to DriverMax.Tak jsem ho tedy stáhl a všechny ovladače co byly podle něj zastaralé jsem updatoval přímo z jeho stránek.Bylo jich asi dvacet a po každym mi to hlasilo o restart PC,ale já jsem je nainstaloval všechny najednou a pak až restart.Nevim možná to byla chyba.Dal jsem tedy restart a hle moje Visty HP se jakoby načítají a pak naskočí modrá obrazovka,která hned spadne.Zkoušel jsem system repair,ale nepomohlo.Napsalo to,něco o těch ovladačích,pro jistotu jsem to vyfotil.Velký problém taky je,že se do Vist ani nedostanu,abych změnil nastavení restartu po té modré obrazovce.Bod obnovy jsem bohužel nedávno smazal,což byla chyba a nový zatím nevytvořil.Na svém PC mám dualboot,tudíž ke svým datům se přes XP dostanu.Nemáte někdo nějaký lepší nápad,než reinstall?Mám totiž verzi OEM,tudíž samozřejmě bez disku a bylo by to tedy složité :roll: Notebook je Sony Vaio FW11E.Díky moc za každou radu.
Lukáš
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Sony Vaio VGN-FW11E

lucaso
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 10 říj 2008 14:33

Příspěvekod lucaso » 15 úno 2009 10:03

Tak nic,už jsem to vyřešil.Při startu jsem mačkal F8 a zkusil jsem spustit Windows s datem poslední funkčnosti.Nejdří se poměrně dlouho načítaly,ale nespadly.Po přihlášení se mi však zničehonic nějak zničilo zobrazení(asi ty ovladače) a celé PC se seklo.Nezbývalo tedy nic než tvrdý restart.Po restartu jsem to zkusil znova F8 a ještě jsem vypnul funkci automatického restartu pokud windows nenajede.Znovuu se to pustilo a od té doby to jede. :P
Sony Vaio VGN-FW11E


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti