Obnova bitové kopie

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
honzabu
píše často
Příspěvky: 158
Registrován: 09 bře 2010 11:02

Obnova bitové kopie

Příspěvekod honzabu » 27 úno 2013 20:57

Nainstaloval jsem si nový počítač na SSD disk a po nainstalování jsem provedl bitovou zálohu celého systému. Vše proběhlo v pořádku. Před časem se bohužel SSD odporoučelo, tak jsem vzal obyčejný plotnový disk a snažil se na něj obnovit bitovou kopii systému. Po vložení instalačního DVD jsem vybral opravu PC, připojil jsem externí disk se zálohou, vybral zálohu na daném disku a na konci jsem zvolil pouze dokončit. Objevil se ukazatel, že se připravují disky pro obnovu dat. Po chvíli vyskočila pouze hláška, že systém nenalezl žádné disky vhodné pro obnovu.

Tomu nějak nerozumím, když plotnový disk je větší než SSD(partition, kterou chci obnovit), je čistě zformátovaný (na zkoušku jsem tam i nainstaloval Win 7), program pro obnovu dat disk také normálně vidí. Zkoušel jsem tento problém googlovat a skoro vždy mě to odkázalo na toto vlákno: http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... d214d3d524

Bohužel po aplikaci návodu, který dotyčný popisuje, se žádný výsledek nedostavil a pokusy o obnovení končí stále stejně.

Oba disky běží v režimu IDE, zkoušel jsem i pokusy o zarovnání bloků nového disku, ale bezvýsledně :(


Prosím o jakékoliv rady, jak systém obnovit z bitové kopie, kterou jsem udělal. Děkuji
Lenovo ThinkPad T420s, Core i5, 16GB RAM, Samsung SSD EVO 840 500GB, Lenovo X200, IBM X31-dead

Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů