Někdy neodpovídá - proč ?

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
JackalJackal
píše často
Příspěvky: 329
Registrován: 05 dub 2008 22:37
Bydliště: Ústecký kraj

Někdy neodpovídá - proč ?

Příspěvekod JackalJackal » 02 říj 2013 14:58

Ahoj. Mám jeden problém se kterým si už nevím rady.

Mám notebook Acer Aspire 7741G a nainstalovaný zakoupený Windows 8 Pro se všemi dostupnými aktualizacemi. V notebooku mám zakoupené všechny programy, žádný crack, žádný patch, takže tady bych problém nehledal.

Co se mi to vlastně děje.

Někdy, nepravidelně se mi stává, že pokud kliknu na jakoukoliv ikonu, program, složku, či zástupce pravým tlačítkem myši na vyvolání nabídky, která začíná Otevřít a končí Vlastnostmi - všichni známe, tak se mi stane to, že mi hodí někdy přesípací hodiny a počítač neodpovídá. Ve správci úloh není nic spuštěno, tak nejde nic vypnout, pomůže se jen odhlásit a přihlásit, pak už vyvolání nabídky pravým tlačítkem myši funguje, ale stane se to zas na jiném zástupci, složce, či ikoně programu. Je to nepravidlené, někdy kliknu 5x po sobě na jakoukoliv ikonu a nic. Je to neprosto nepředvídatelné. Jinak samotný program je zcela funkční, všechny programy jsou zcela funkčí, pokud je spustím, jiný problém nemám a vlastně nemám vůbec žádný problém od Windows Vista - Windows 7 po Win 8 Pro, až na tento.

Co jsem udělal proto, abych problém vyřešil.

Nejdřívě jsem provedl Částečné obnovení počítače - nepomohlo.

Provedl jsem čistou instalaci na oddíl, který jsem nejdříve odstranil, vytvořil s formátoval a následně do něj pustil instalaci systému - nepomohlo.

Zakoupil jsem novou myš, pro podezření z nějakých prokliků, prostě pro jistotu.

Nevím přesně kdy to začalo, ale možná je to cca měsíc, možná je to od příchodu posledních aktualizací od Microsoftu. Nevím.

Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo radu, kde hledat problém ?

Děkuji.
HP Notebook
HTC 10 Glacier Silver, Samsung Galaxy S7 White Pearl

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvekod Chlebovnik » 02 říj 2013 22:57

Viděl bych to na disk, popř. RAM. Zkus to otestovat pomocí HD Tune a Memtestu.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů