windows 8.1. problém s internetem

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
klrezacova
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 28 pro 2013 23:06

windows 8.1. problém s internetem

Příspěvekod klrezacova » 28 pro 2013 23:17

Potřebuji poradit, má ted nově windows 8.1. v notebooku HP Pavilion 14-n000sc, a mám problém s rychlostí internetu. Občas internet přestane jet, stránky se nenačtou vůbec nebo to trvá strašně dlouho, trvá to někdy i půl hodiny a pak to zničeho nic jede zas v pohodě. Nevíte čím to může být? (wifinou to není, v ostatních počítačích internet jede bez problému) Prohledávala jsem fora a nikde jsem nic nenašla, tak se omlouvám jestli to tu už někdě je. V počítačích se moc nevyznám a nevim co stím, pěkně mě to štve když zrovna něco potřebuju a net se načítá půl hodiny. Díky za jakékoliv rady.

honzabu
píše často
Příspěvky: 158
Registrován: 09 bře 2010 11:02

Příspěvekod honzabu » 29 pro 2013 14:16

Zkusil bych v příkazové řádce (dá se vyvolat v Metru napsaním "CMD" do vyhledávání) napsat příkaz: ping www.seznam.cz -t

To bude neustále testovat odezvu k webovému serveru. Pokud by byla odezva stále dobrá, tudíž tak do 50ms, tak je problém někde v PC, nejspíše s prohlížečem. Na druhou stranu, pokud by odezva šla někam hodně vysoko, tak bude problém přímo se sítí a to by se pak dalo řešit novějšími ovladači na síťovou kartu
Lenovo ThinkPad T420s, Core i5, 16GB RAM, Samsung SSD EVO 840 500GB, Lenovo X200, IBM X31-dead


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti