Ktery je lepsi na hry GT735X nebo GX720X?

notebooky MSI a vše kolem nich
jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 14:12

Ale k veci, keby som mal do toho ísť, zrovna v tomto obd. by som asi volil skôr intel. Neviem koľko je na tom pravdy, no čítal som, že AMD nemá pumu celkom odladenú, a sú probl. s prehrievaním u všetkých značiek (i HP :), ktoré ju v súč. využívajú
Myslím že to psali tu http://www.techsupport.sk/aktuality.html
v článku "Má AMD problémy s Pumou?"

A podotýkam že norm. by som dal skôr prednosť AMD

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 lis 2008 14:15

Jen si ho kup a bud happy.. Ja se snazim rozumne poradit. Uz bych multimedialni topici notebook, ktery ma spatnou zaruku a nulovou podporu, proste nekoupil. Pokud ty na to nervy mas, jdi do toho. Kup si to..
Nejdriv si ale precti reakce tady foru - nazory majitelu.
Par jich chvali do nebe - to je kravina - vzdy se najde urcity pocet lidi, kteri si haji to sve, i kdyz jde o odpad. Ale pak si precti ty rozumne nazory - vyjmenovana negativa a pozitiva.. A pak mi rekni, jestli bys od MSI opravdu nejaky notebook koupil.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 14:52

Nevim či si myslel mna, pokiaľ áno, praveže sa snažím byť objektívny , a prečetl som zrovna o tech nov ých modelech spoustu vláken. Ja ho nekupuju, moment. nepotrebuju book, a opravdu nevim . No kým ho neomakám a nevyskúšam, nebudu to ani zhadzovat na základe zlých skús. so staršími modelmi, ktoré boli o 2 triedy horšie. Pokud ide o 620, až na menší probl. s displayom a mekší kláv., ju ľudia predbežne chvália, aj pokiuaľ ide o tuhosť šasi a spracovanie, a dizajn asi nesklame naozaj nikoho.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 lis 2008 15:10

Za 1. MSI urcite vlastnis.
A za 2. - kdyz je tento model tak dobry, tak mi vysvetli, proc jeden uzivatel zde menil za novy kus a dostal opet notebook s vadou LCD.
Viz. thread o GX 620...


A "nová 620 je celkom tichá " ... jako pohadka na dobrou noc dobre...
Cetl jsi vubec nejake zahranicni recenze o MSI.. Uzivatelske recenze stoji vetsinou za prd - protoze uzivatele vetsinou bud chvali, nebo naopak a nemaji zkusenosti s kvalitnim notasem, aby mohli porovnat..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 16:28

Už som to spomínal, 620 má kamoš, ja som mal HP. Bol som s ním spok. až kým neodisiel. Ted mám desk a chvílu potrvá kým pojdem opať do booku. Možno už budú frčať mobil. 4 jadrá, aj keď neviem načo by som to využil :)

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 16:31

Jo a par zahr. rec. som si prečet a taky nevravia že to je všetko na prd, jak to tvrdíš ty. Teda boli jen v angline, nem. neviem

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 16:41

[quote="Michal27"]Za 1. MSI urcite vlastnis.
A za 2. - kdyz je tento model tak dobry, tak mi vysvetli, proc jeden uzivatel zde menil za novy kus a dostal opet notebook s vadou LCD.
Viz. thread o GX 620...


Ja netvrdím že sú skvelé, ako vravím osobne som ho ani neskúšal.
Najskôr to bude nedomyslené rieš. podloženia displ., no tiež to môže byť 1 vadná séria, baviť sa o tom môžme až keď to preberie s msi. No mna osobne by práve tá chyba moc netrápila, ak by to šlo rozobrať bez poruš. nejakej blomby, nemal by to byť problém vyriešiť.

No stále si nepochopil ťo chcem povedať - len toľko že nezhadzujem čo nepoznám. Zdar

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 lis 2008 16:49

Jj...zajimava teze...Í kdyz ho osobne neznam, muzu s jistotou rict, ze jsou to vyhozene prachy... vykon/cena = nekde se setrilo. A zaruka bidna... to mohu rict uz ted. A i kdyby byl notebook jakkoliv vykonny a mechanicky vyvedeny, bez zaruky to je beztak k nicemu.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 20:12

Díval som sa na tie ceny,a mne zas až tak nízke neprídu. 630-ka ide na Slov. za nejakých 27z DPH, a 620 za cca 32, elebo 33tis. , nie som si teraz istý. A ešte je to bez OS. To je ešte o niečo viac ako asus či acer s rovnakou výbavou. Záruka je 2 r., čo mi príde úplne bežné, Apple dáva záruku dokonca len rok a to je považovaný za úplnú špičku. Tak nevím. Ale už to nejdem riešiť, pošlem sem kamoša ať opíše vlastné skús.


Ten serv. je asi opravdu o držku, to ale neznamená že to robí samotné msi. Robia to naše firmy, ktoré rátajú s tým, že nie sme naučení byť sa za svoje práva a svinsky to zneužívajú. Takže asi len s nimi bojovať, a obracať sa s negat. skús. priamo na msi, čím viac tým lepšie, aby poznali zahanbujúce praktiky svojich serv. partnerov.

Rendy
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 27 zář 2008 21:04

Příspěvekod Rendy » 07 lis 2008 10:39

mám tu 720 a jsem sním spokojenej..je to můj druhej NTB..nosím ho každej den do práce a žádnej problém a výkon taky dobrej ..Fallout 3 v plným rozlišení a na ultra v pohodě stejně tak třeba Bioshock


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů