GTA 4

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvekod Michal.Maniak » 25 kvě 2009 10:27

Damianus: Od tebe to taky sedí :roll:
V tomhle topicu je OT minimálně polovina "diskusních příspěvků"...
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 25 kvě 2009 11:52

aha druhy takovy... Takze tohle je tvuj duvod proc pokracovat? Radsi taky zmlkni a zkus se zamyslet nad tim co jsem taky psal ano :wink: To ze v tematu vzniklo OT neni duvod proc pokracovat a nevim co odeme sedi protoze ja nepisu do vlaken jen tak. A nechodim do vlakne buzerovat lidi ze maji spatny notes atd....
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 25 kvě 2009 12:38

to Michal27:

TOHLE JE TOPIC NOTEBOOK A HRY, coz-li znamena, ze je to pro lidi co radi hraji hry na noteboocich, NIKOHO NEZAJIMA, jestli na cem ty hrajes hry, tak PROC SEM PORAD LEZES????!! PROC FURT TADY VNUCUJES NECO NA CO SE TE NIKDO NEPTA A NIKOHO NEZAJIMA??? Na tomto foru je vice temat, tak lez nekam jinam, kdyz s timhle mas problem..

jj taky mi prijde skoro Michal.Maniak a Michal27 jedna osoba :-)
Toshiba Qosmio F50-108

Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvekod Michal.Maniak » 25 kvě 2009 12:40

Abys ty neměl poslední slovo... :roll:
Taky se rád dohaduješ a často - viz kupříkladu debata o tom, že Linux je vhodný na hry (když se řešilo, jaký OS na výkonný počítač, pokud dobře tuším) , což je pitomost, kterou potvrdí i skalní Linuxáci... Nejdřív si zameť před vlastním prahem a pak si hrej na morální autoritu.
Michal27 je občas trochu hádavý (o tom žádná), nicméně s jeho názory lze málokdy nesouhlasit.
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 25 kvě 2009 13:08

pokud to tema najdes tak tam nebylo jaky OS na vykony pocitac ale jen onne zacal neco s tim ze na linuxu nebezi hry a pak se sam dojebal kdyz tam nove hry bezi :wink: na vykony PC linux proc ne? Na hry linux taky proc ne? Co je v hodnejsi Windows. Ale dve predchozi otazky jsou uplne jednoduche i hlupak to pochopi :wink: takze Michal.Maniak az budes zase na neco odkazovat tak si nejprve zajisti fakta :wink: jinak budes za vola
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Player
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 26 pro 2008 17:41

Příspěvekod Player » 25 kvě 2009 14:25

no ten posledni patch se vyved ja na sve 3650,512ram hraju min 29 fps mam vse na min jen rozliseni je na 1280x800 a bomba :-)

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 25 kvě 2009 14:32

To same na HD2600 neco na medium, ale zadny stiny.. jede 25-32. Pohoda, klidek... Hrat se to da a nikdy jsem nebyl na ultra high detaily. Dulezitej je pribeh a atmosfera. To je to samy, jako kdybyste hodnotili u knizky, ze ma super obal a dobrej zivotopis autora, ale nehodnotili byste obsah.. HM?

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Věčný boj...

Příspěvekod Bangla » 25 kvě 2009 15:18

Damianus píše:Michal27 muzes mi rict jsi zdravi clovek psychicky? Pokud je odpoved ano tak muzes mi rict logicky proc tu lezes? To jsi upadl z jahody na pr*** nebo ti nedojde ze se GTA4 tu nebude hrat na bussines notebooku? Proc tu prudis kecema ostatni proc jsi OT? Lecis si komplex nebo mas chut se jen hadat? Zkus priste nez polezes do nejake vlakna si polozit otazku je ma odpoved prinosna? Protoze pak tu jen prudis lidi a je tu zbytecne tuna kecu ktera nani k tematu :roll: Pokud mas tolik casu nebo energine zkus to venovat tem lidem kteri maji nejaky problem nebo o to stoji a nekecat tu o pubertalnich vyrostcich jako RH a kdyz si tak chytry a dospely prosim venuj se necemu uzitecnemu. :roll:



Castellano píše:to Michal27:
TOHLE JE TOPIC NOTEBOOK A HRY, coz-li znamena, ze je to pro lidi co radi hraji hry na noteboocich, NIKOHO NEZAJIMA, jestli na cem ty hrajes hry, tak PROC SEM PORAD LEZES????!! PROC FURT TADY VNUCUJES NECO NA CO SE TE NIKDO NEPTA A NIKOHO NEZAJIMA??? Na tomto foru je vice temat, tak lez nekam jinam, kdyz s timhle mas problem.. :roll:


Herní zastánci, mohu Vám řict že s takovýma, které tady popisujete, jsem zkoušel bojovat úplně stejnýma argumentama jako vy. Ale jsou případy, kdy se nikdy dvě strany neshodnou ať máte argumenty jaké chcete. Některé věty mi berete přímo z úst, (teď to nemířím k ani jednomu michalovi) ale jednoduše by se dalo říct to, že pokud nemá někdo něco hodnotného co přinést do diskuze na dané téma, radši prostě do tohoto vlákna nepřispívat. Samozřejmě všichni víme, že dedikovaná grafika spolu s 35W CPU jsou pro notebook úplné peklo a jen blázen by si mohl koupit takové ústřední topení.- omýlané fráze. Kdybychom všichni měli integrované grafiky, vývoj mobilních grafik by se zastavil a v dnešní době, kdy prodeje noťasů predčily prodeje dekstopů, by to nebyl krok správným směrem. Pro hráče doporučuji jen jedno: Trpělivost s "integráčema" a umění je ingorovat.

Nechtěl sem urazit žádného z "integráčů", ale pochopte, že nikdo z nás nebude podobnýma OT spamama přispívat do vláken typu Lenovo T500 a podobně, nadruhou stranu by tato loayalita měla být zachována i tou druhu skupinou - tedy Vámi.

Je to diskuze o hrách a mělo by to také u toho zůstat...
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

lexicon
píše často
Příspěvky: 106
Registrován: 20 kvě 2008 23:21
Bydliště: Praha

Příspěvekod lexicon » 25 kvě 2009 16:48

Dr.Gaga píše:Hrat se to da a nikdy jsem nebyl na ultra high detaily. Dulezitej je pribeh a atmosfera. To je to samy, jako kdybyste hodnotili u knizky, ze ma super obal a dobrej zivotopis autora, ale nehodnotili byste obsah.. HM?


No ja bych rekl ze co se tyce atmosfery a nastaveni detailu de jedno s druhym. Kdyz budes hrat nejakou horrorovou hru kde bude kladen duraz treba na ruzne hartky se stiny, svetly, zvuky a ty to budes hrat sice plynule ale bez stinu a tech svetel, protoze kdyz je zapnes tak se dostavas na nehratelny fps, tak to bude taky o nicem a ta hra muze mit pribeh jaky chce ale do deje te to nevtahne protoze tomu neco chybi. To same se zvukem, jak jsem se divil treba v Doomovi 3 kdyz jsem presel z integrovane zvukovky ne v te dobe X-Finu Extreme Music... Trochu OT, sry...
Lenovo ThinkPad X220 | Ci5 2520M 2,5GHz | 4GB RAM | Intel HD 3000 | mSATA Intel 310 80GB SSD + SATAII 320GB 7200ot HDD | Win 7 Professional x64 + Ultrabase Series 3
bylo: Lenovo 3000 V200, DELL XPS M1330

Player
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 26 pro 2008 17:41

Příspěvekod Player » 25 kvě 2009 16:55

no to urcite ale bavime se tu o GTA 4

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 25 kvě 2009 17:36

já nejsem herní zastánce.. ale zastánce zdravého rozumu
Toshiba Qosmio F50-108

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 25 kvě 2009 17:40

Bangla - ja to beru tak ze tu je pak bordel na jinych forech se za to rozdavaji statusy a nasledne banany a je pak prehled v tematu. Je mi jedno zda integrovana nebo dedikovana. Taky se nese*u do temat Dell kde nemam co rict a budu pomlouvat ze dell updada a je to topeni. Proste je potreba se snazit to tu trochu drzet :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 25 kvě 2009 17:50

tak tak, poradek a nespamovat temata.
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 25 kvě 2009 18:10

Damianus píše:Michal27 muzes mi rict jsi zdravi clovek psychicky? :roll:

Zdravi teda nejsem... Zdravy mozna ano, ale to bych nechal posoudit povolanejsi lidi :lol: Mindraky si lecim jinde, o to se neboj...
Castellano: Zastance zdraveho rozumu by se zamyslel a pak psal. Ja se nechtel hadat, pouze jsem konstatoval, ze GTA4 se pomalu neda ani na desktopov karte nove generace, natozpak na notebooku. A jelikoz v dnesni dobe je pro mnohe lidi hlavnim kriteriem pri vyberu booku GTA4, je dobre poznamenat, ze si i na postarsi desktopove karte za 2000Kc zahraji mnohem lepe, nez na notebooku za 30.... Samozrejme jsem nechtel vyvolat takovou hadku, ale pokud ma nekdo argument. Nevim proc by se v sekci notebooky a hry nemohlo resit to, ze hrani na notebooku je draha sranda a za moc nestoji.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

zlo.obr
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 26 říj 2008 15:03

Příspěvekod zlo.obr » 25 kvě 2009 19:26

michal 27: názor to je možna dobrej ale nachapu proč ho musiš cpat 50x do tohoto topicu.Co stranka tak tam tvoje keci o deskopu.Všem je to tady jasny že notas nebude tak vykonej jako deskop až na tebe asi.

pls. odkaz na ten novej patch by byl.Sice jsem to už dohral ale dam si to znovu jestli to běží líp.


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů