Path of exile

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
brabino
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 29 říj 2012 21:26

Path of exile

Příspěvekod brabino » 12 kvě 2013 18:03

Zdarec, tato hra je skvělá, jen nespolupracuje s mojí grafikou, vím že tento problém už byl řešen (asi ne tady) ale nenašel jsem řešení. Hra si jede pouze na grafický čip a nechce jen na GT 640M, zkoušel jsem ovládací panel Nvidie a přímo upravit preferenci adaptéru, ale u jediný ze všech her mě to tady nechce pustit k úpravám, nabídka je šedá (nejde vybrat preferenci). I když zaškrtnu aby počítač preferoval pouze kartu všobecně, ve hře v nastavení se zobrazuje pouze čip a taky tam stím nic neudělám. Díky tomu mám hrozně málo FPS okolo 30 a méně. Jinak na svém notebooku zvládám hry jako crysis 3 nebo AC 3 na full detaily.
děkuji.

nosooo

Příspěvekod nosooo » 12 kvě 2013 18:42

nvidia panel-spravovat 3d nastaveni-nastaveni programu-tam si vyber presne tu hru a nastav jej naplno nvidiu

brabino
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 29 říj 2012 21:26

Příspěvekod brabino » 12 kvě 2013 18:48

nevím jestli sem to nenapsal dost jasně, ale u jediné této hry je ta nabídka nedostupná, psal jsem to. Ale přesto děkuju :)

Gerchan
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 02 pro 2011 21:59

Příspěvekod Gerchan » 12 kvě 2013 18:54

Aha, Crysis 3 na max. detaily na GT640m, rozlišení 640x480? Tak to pak jo. Teď tu o Karkulce.

A k tvému problému. Zkus vypnout integrovanou grafiku v biosu, aby se používala jen dedikovaná. Pokud to nejde, musíš počkat na patch, který bude mít podporu Optimusu, nebo zkus ještě pravým na exe soubor a kliknout na "spustit na vysokovýkonné grafické kartě", nebo něco takového. Nevím jak je to přesně, ten šmejd z optimusem sem už zahodil, sice fajná technologie na šetření baterky, ale já si radši vypnu integrovanou v biosu a sem v klidu když potřebuju hrát.


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů