Fujitsu Siemens Esprimo V5545 (recenze,testy,vse)

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 17 pro 2007 10:09

Tak uz sem ho taky objednal.....ale hledal sem asi hur, o neco drazsi...25.500 s vistama business.....taky se uz nemuzu dockat...snad do stredy bude doma

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 17 pro 2007 10:50

tesim se na recenze, jak budou fachat Visty. zajimaly by me programy AutoCAD a ArchiCAD, iTunes a nejaky bezny hry. jestli tohle nekdo z vas pouziva. caues

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 17 pro 2007 14:15

Ptolemajos píše:Tak uz sem ho taky objednal.....ale hledal sem asi hur, o neco drazsi...25.500 s vistama business.....taky se uz nemuzu dockat...snad do stredy bude doma
ja jsem ho vzal z alfacomp.cz
a ted mi prislo ze neni skladem, ze me budou kontaktovat jakmile to bude pripraveno. odkad jsi to vzal?

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 17 pro 2007 16:30

ja ho koupil na itlevne.cz. Hned ten den mi volala pani z obchodniho,overila registracni udaje a potvrdila objednavku. rekla do tri pracovnich dnu.tak to snad vyjde

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 17 pro 2007 16:36

tak koukam ze na tom itlevne uz je taky stav na objednavku.rano tam jeste bylo skladem

pmladek
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 03 pro 2007 11:13

Příspěvekod pmladek » 18 pro 2007 12:32

No radeji pockejte po novem roce, by mely ceny hodne klesnout. Btw Ja uz premyslim nad jinou znackou (Do FSC urcite nepujdu).
HP 6510b(6710b) nebo IBM Lenovo R61 (14,1" nebo 15,4") Tady XP jedou. Ceny jsou sice vyssi, ale co sem cetl recenze tak se to vyplati. :)

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 18 pro 2007 13:58

Ptolemajos píše:ja ho koupil na itlevne.cz. Hned ten den mi volala pani z obchodniho,overila registracni udaje a potvrdila objednavku. rekla do tri pracovnich dnu.tak to snad vyjde

znamy mi ho mohl dodat na druhy den.. objedna ho primo ze skladu na firmu za cenu asi o 800 vic nez je ta v alfe. ale 8stovek je 8stovek.. to uz mi nebude vadit kdyz si pockam den dva navic.

jinak ceny po novem roce nevim proc by mely klesat? mas nejaky duvod? k tomu co rikas? .. krom toho ze ta cena proste klesa porad, takze kdyz pockas pockas tak to bude opravdu levnejsi jako vsechno

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 18 pro 2007 14:45

Uz se trochu prestavam orientovat v tech problemech se zvukem v Xp.kolika lidem se to stalo? vite to nekdo? ja pokud viim,tak jednomu,nekdo neco resil na zive.cz ale tam to nejak dali do kupy,takze bych se zase tolik tech XP v notebooku nebal,kor kdyz je nekde nabizej s tim. Jinak HP ci IBM,ty sou obecne hodnoceny lip,zase se dost plati znacka, ale to urcite neoderazuju.

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 18 pro 2007 15:53

myslim ze o vyberu znacky se muze borec bavit jinde :) napsat tady ze by to nebral a zeby vzal IBM jako jo ale nechapu pro to tady pise?

kvalita IBM je obecne znama ale taky je znama jejich cena, ja osobne jsem se rozhodl max 25l a to jsem myslim splnil uplne kralovsky :) uz se ho nemuzu dockat, a diky vistam nebude zadny problem, az se treba stoprocentne vyresi onen problem se zvukem tak si dam treba XP ale to uz bude urcite SP takze v poho.

jinak on ten problem se zvukem neni az tak se zvukem, zvuk jako takovy jede ale sekaji se hry. bez ovladace na zvuk hry jedou plynule..

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 18 pro 2007 18:21

no psat sem to sem nechtel, ale kdyz chcete. IBM lenovo? obecně známa kvalita plati pro IBM. obecně známa kvalita pro lenovo je Čína :lol:

FlameEye
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 09 pro 2007 23:03

Příspěvekod FlameEye » 18 pro 2007 18:25

Prosim vas, držme se tématu :lol: Kolika lidem ten zvuk teda blbne? Když si nikdo jinej nestěžuje, tak to je snad spíš vyjímečnej případ, ne? Sem zvědavej chlapci, jaký podáte zprávy až je budete mít. Doufam, že ty XP zkusíte :wink:

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 18 pro 2007 19:58

mno problem se zvukem mam ja a testoval to taky pmladek s podobnym zaverem

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 18 pro 2007 21:27

square píše:no psat sem to sem nechtel, ale kdyz chcete. IBM lenovo? obecně známa kvalita plati pro IBM. obecně známa kvalita pro lenovo je Čína :lol:

ja jsem neco takoveho slysel taky ze lenovo uz neni co to byvalo.. myslim IBM.. ale je to pravda?

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 18 pro 2007 21:30

FlameEye píše:Prosim vas, držme se tématu :lol: Kolika lidem ten zvuk teda blbne? Když si nikdo jinej nestěžuje, tak to je snad spíš vyjímečnej případ, ne? Sem zvědavej chlapci, jaký podáte zprávy až je budete mít. Doufam, že ty XP zkusíte :wink:

ja ho dostanu s vistama a ty tam asi necham do doby nez bude poradny driver, ale jakmile se snim zjiju tak poad nejake komplexni info.
zalozime krouzek majitelu tohodle simensa :D vypada to ze ho moc lidi nema. akorat tady par vyvolenych a pak asi ti co na nej natrefili nahodou a jsou tak spokojeni ze na nejake forum s problemem ani nepachnou :D :D

pmladek
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 03 pro 2007 11:13

Příspěvekod pmladek » 18 pro 2007 22:43

Ceny budou klesat, protoze prijde na trh novej typ procesoru od Intelu Penryn 45nm. Ale delejte jak chcete a jeste k tomu FSC, v te Viste ty hry jely zpomalene. Vsak az ho budes mit tak uvidis sam. Ja tady pisu jen to co sem videl na vlastni oci. :)


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti