Amilo Pro V3545

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
rendastep
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2007 20:15

V3545

Příspěvekod rendastep » 14 říj 2007 20:19

Ahoj lidičky, ntb FS V3545 mám doma asi dva týdny..Nemůžu si stěžovat, stíhá zatím naprosto vše co od něho očekávám (není problém NFS most wanted atd..) mám verzi s UMTS (dole se dá vložit SIM ale ještě nemám odzkoušeno neboť nemám datové připojení od našich předražených operátorů)..takže,ptejte se..

Rakdar
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 28 zář 2007 19:54

Příspěvekod Rakdar » 15 říj 2007 20:04

Ahojky,
tenhle stroj mám taky už asi 14 dní a nemůžu si stěžovat, pevnost konstrukce na cenovou kategorii slušná, výkon taky, ani se moc nehřeje a není hlučnej. (supermoderní hry ale moc nehraju tak jesm ho pořádně nezatěžoval)
Jedinou výtku mám k pravé části klávesnice která se dost prohýbá a docela mě to ....
Jo a ješte mi oděšel pixel, ale po dvou dnech zase naskočil, nevím co si o tom myslet. :D

Warp10
píše často
Příspěvky: 430
Registrován: 06 říj 2007 17:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Amilo Pro V3545

Příspěvekod Warp10 » 15 říj 2007 22:25

Taky jsem cca pred tydnem zavital do klubu novych majitelu V3545ky. Zatim jsem temer vsestranne spokojeny, zejmena ocenuji kvalitni displej s hezkymi barvami, tichost (pokud zrovna nebezi vetrak, hdd je temer neslysitelny). Baterie pri mensi zatezi (napr. psani v textovem editoru) opravdu vydrzi temer 3 hodiny, jak udava vyrobce. Ta klavesnice na prave strane se opravdu prohyba, jak zde jiz bylo zmineno. Je to asi o 1 mm. Je to celkem neprijemne, ale da se na to zvyknout a vzhledem k tomu, ze tenhle nb jsem si porizoval hlavne kvuli tomu, ze to byla siroko daleko nejlevnejsi konfigurace s Core 2 Duo a dedikovanou grafikou (na Alza.cz bez OS za 17 600) tak jsem ochotny to tolerovat (vedel jsem o tom predem - viz zde http://www.cdrhard.cz/view.php?cisloclanku=2007061303, mimochodem s tou pasazi o mdlych barvach nesouhlasim). Polehcujici okolnost - od te doby, co ho mam, jsem zacal nestoudne osahavat notebooky svych pratel, nutno rici, ze klavesnice se prohybaly u vsech - zatim jsem vyzkousel 3 - 2xToshibu a jednou jiny typ FS za cca 30 000. Nevim, jestli to je nahoda nebo jestli je opravdu tak tezke vyrobit klavesnici na nb, ktera by se neprohybala. Jo, ta klavesnice ma dalsi nedostatek, nema samostatne klavesy Home a End, ktere jsou pristupne pouze pres funkcni klavesy, coz povazuji za pomerne imbecilni, vzhledem k frekvenci jejich uzivani. Nevim, proc soudruzi z NDR takhle zvrtali jinak bezchybny notebook ... Davam 8/10, kvuli te klavesnici. Ale asi bych ho stejne koupil znovu ...
Naposledy upravil(a) Warp10 dne 15 říj 2007 22:38, celkem upraveno 1 x.

Warp10
píše často
Příspěvky: 430
Registrován: 06 říj 2007 17:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: V3545

Příspěvekod Warp10 » 15 říj 2007 22:30

ramin píše:Zdravim, mam nekolik dotazu na tento model.
1. Jestli ma rovnomerne podsvícený a kvalitni displej?
2. Jestli nedochazi k prohybani klavesnice?
3. Jak moc se zahriva?
4. A jestli jste spokojeni a sli byste do nej znova?
Dekuju za odpovedi.


1. Ten displej mi pripada uplne rovnomerne podsviceny.
3. Pripada mi, ze se nezahriva vubec, ale mam ho vetsinou na stole, na kolenou sem ho jeste nemel. Taky na nec moc casto nesaham ... ale zatim sem se s tim nesetkal.

ostatni viz tez muj predchozi prispevek.

Rakdar
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 28 zář 2007 19:54

Příspěvekod Rakdar » 16 říj 2007 13:25

Jo ješte k tomu zahřívání, podle Everestu jsou běžný teploty u mého kousku 40°C disk, 45°C grafika a 40-50°C procesor. Tohle teda při klídku ve win. Maximální teplotu co se mi to povledlo vytáhnout bylo 65°C procesor :D

aaron

zobrazeni hlasitosti

Příspěvekod aaron » 25 lis 2007 13:54

zdravim, mam v3545 asi uz pul roku a sem docela spokojenej. jedna vec me vsak stale "stve". nevite jaky je ovladac nebo program na zobrazovani zesilovani/zeslabovani hlasitosti pres Fn+F6/F5 ? tlacitka funguji jen na displeji se neukazuje aktualni hlasitost.. pokud nekdo vite, dejte mi please vedet. dik

Jarda
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2006 11:08

v 3545

Příspěvekod Jarda » 13 čer 2008 17:17

je docela dobrej,ale po třech týdnech zuřím u skypu,proto že po zasunutí mikrofonu začne bzučet,hučet a vydávat podezřelý pazvuky,ale jen při zasunutým mikrofonu.měl jsem tam XP profi i Vista HP,ale pořád stejný.Na FSC foru psali,že je to špatným ovladačem zvukovky,ale ten který nabízeli,vista nechtěla přijmout a když jsem ji přemluvil,tak to nemělo žádný efekt. a perla,na XP při provozu na baterie,zamrzal.asi špatný řízení spotřeby nebo co? :P jinak pohoda


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti