Přepínání grafik u xa 3530

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
vyklouz
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 12 zář 2008 17:10

Přepínání grafik u xa 3530

Příspěvekod vyklouz » 07 dub 2009 17:32

Dobrý dem. Mam ntb Fujitsu siemens xa 3530. Nainstaloval sem si Win 7 build 7057, vsechny ovladace se nainstalovaly a aktualizovali sami bez jakehokoliv problemu. V ntb mam integrovanou grafickou kartu Ati Radeon HD 3200 a externi grafiku Ati Radeon HD 3650. Mezi grafikami mi nejde prepinat... ani pomoci dotykoveho panelu LighTouch ani pres ati control center. pomoci LightTouch se na monitoru objevi ikonka jakoze dochazi k prepnuti ale nic se nestane a pres control center se nezacne tocit ano kolecko u kurzoru, jako ze se neco deje... nevite nekdo jak to opravit? Rad bych win 7 pouzival jako primarni system ale todle me docela omezuje... predem dekuji za kazdou radu...

akrijj

3530 grafika

Příspěvekod akrijj » 20 dub 2009 17:50

Hi nemám sice naistalované 7, ale stejný problém jsem měl po špatné instalaci driveru na grafiku. Tak jsem si stáhl nejnovější drivery, upravil je a už funguje přepíná grafikama.

Btw. jak ti ty 7 jedou? Je nárust výkonu? Nebo baterií?(na rovnováhu mám kolem tří hodin). Díky za info.

akrijj

Přepínání grafik

Příspěvekod akrijj » 03 kvě 2009 13:45

Hi tak jsem sám ozkoušel to přehrání toho grafického driveru na přepínání grafik, a bohužel to nepomáhá. Tak kdyby někdo věděl, opravdu bych radu ocenil.

Co se týče Seven:
Také mi příjde, že je systém rychlejší (čistá instalace 15min.). A i vizuálně funguje pěkně. Ovladače se nahrály skoro samy (doplnil jsem jenom launch manager). Bohužel nedokážu zkrotit větráček, který pořád jede a teplota je stabilně na 50° a více.

PS: U Vist, notebook při každém připojení nebo odpojení zdroje nepřijemně pípal. U 7 ani pip :P

c.WO.k
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 09 říj 2009 16:22

Příspěvekod c.WO.k » 26 led 2010 12:54

jj,přesně pípání zmizelo,ale mám problém taky s tim přepínáním grafik,tak by tu někdo mohl napsat nějakej návod pro "blbý",byl bych vděčen :D

akrijj

Přepínání grafik

Příspěvekod akrijj » 28 led 2010 18:16

Win 7, způsob možná zdlouhavý, ale funkční.
Pravé tlačíko na plochu=>Rozlišení obrazovky=>Změnit zobrazený monitor (monitor 1 = 3200; monitor 2 =3650) Použít

Toť vše. Takhle to měním na hraní.

Jenom jeden menší zádrhel. Když mám monitor 2, nejde korigovat intezita jasu. Musí se skočit zpět na 1. :roll:

akrijj

Přepínání grafik

Příspěvekod akrijj » 28 led 2010 18:16

Win 7, způsob možná zdlouhavý, ale funkční.
Pravé tlačíko na plochu=>Rozlišení obrazovky=>Změnit zobrazený monitor (monitor 1 = 3200; monitor 2 =3650) Použít

Toť vše. Takhle to měním na hraní.

Jenom jeden menší zádrhel. Když mám monitor 2, nejde korigovat intezita jasu. Musí se skočit zpět na 1. :roll:

c.WO.k
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 09 říj 2009 16:22

Příspěvekod c.WO.k » 29 led 2010 11:04

já už sice mam zpátky visty,ptž w7 mi dělaly problem,ale když sem w7 nainstaloval,tak sem tam hodil normálně ovladače na grafiku na visty a jelo normálně i přepínání grafik tlačítkem,tak nvm čim to... Ale kolegův způsob je taky určitě možný :-)

c.WO.k
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 09 říj 2009 16:22

Příspěvekod c.WO.k » 24 čer 2010 13:19

lidi,na stránkách fujitsu už sou 2 ovladačena na grafiku,tak už vypadá že zprovoznili ty přepínání grafik,nezkoušel jste to někdo?


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů