HP dv5-1060ec mam ho doma

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Ani74
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 zář 2008 15:16

Příspěvekod Ani74 » 02 zář 2008 15:20

Caues!
tak uz ho mam taky doma...dlouho sem se rozhodoval mezi toudle dv5 a a acerem 5930g...akonec po dlouhym rozjimani vyhral pavilion...
Chtel sem se zeptat co vsecko za zbytecnej software jste odinstalovali?
Jak je to s ovladacema graficky karty? Musej se upravit nebo jdou odnekud stahnout primo pro notebook. 9600? dik za info a pomoc!

peto314
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 01 zář 2008 07:37

Příspěvekod peto314 » 02 zář 2008 15:21

Mal som pred tymto nb herne pc a mozem povedat, ze je to nb vynikajuci ja som s nim velmi spokojny. Uz som skusal CoD4, Crysis, NfS ProStreet a STALKER Clear Sky, vsetko bezi v pohode.

peto314
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 01 zář 2008 07:37

Příspěvekod peto314 » 02 zář 2008 15:22

Ovladace na gpu stahujem http://www.laptopvideo2go.com/ su tam modifikovane najnovsie ovladace.

Mailosh
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 02 zář 2008 07:38

Příspěvekod Mailosh » 02 zář 2008 15:43

Předem se omlouvám, jestli to tady už někdo řešil. Myslíte si, že je HP PAVILION dv5-1060ec schopen přežít každodenní nošení do školy? Tento model mě vážně zaujal a uvažuji, že si ho koupím(pokud ho teda ještě seženu).

Ani74
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 zář 2008 15:16

Příspěvekod Ani74 » 02 zář 2008 16:34

Mailosh píše:Předem se omlouvám, jestli to tady už někdo řešil. Myslíte si, že je HP PAVILION dv5-1060ec schopen přežít každodenní nošení do školy? Tento model mě vážně zaujal a uvažuji, že si ho koupím(pokud ho teda ještě seženu).


ja myslim ze jo...samozrejme se k tomu musis chovat jako clovek...

DIK za ty ovladace!

andyno

Příspěvekod andyno » 02 zář 2008 19:45

mozem sa spytat preco sa uz tento notebook da tak tazko zohnat ???

Mailosh
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 02 zář 2008 07:38

Příspěvekod Mailosh » 02 zář 2008 19:47

xxsml píše:
Petr_Cze1 píše:mohl bych se zeptat, na začátku zde byl zmíněný hpmarket.cz ale nikdew ne něm nemůžu najít model HP PAVILION dv5-1060 a už vůbec né to, že by nákup byl omezen držením karty ISIC, podradí mi pls někdo (dokufám že to tu již nebylo zmíněno protože pro pročtení cca 5 stran už musim jit spát a nemám dnes čas to tu dočítat) díky za odpověď


Na HPmarketu už ho bohužel nemaj a mít ani nebudou. Na infolince HP mi řekli, že už se nebude dodávat a asi ani vyrábět kvůli nízkému forecastu (výhled prodejů, prostě si nechali udělat takovej průzkum mezi prodejci, jestli se noťas bude prodávat nebo ne) na další roky. Podle mě je to ale blbost, protože tenhle noťas se výborně prodává po celém světě. U nás ho můžeš koupit už jen na Alze, kde za něj oproti slevě na HPmarketu dáš o 3615,- víc.
Jinak odkaz na slevu ISIC: http://www.hpmarket.cz/document.asp?dc=isic (dole zadáš číslo ISIC a ceny se už budou zobrazovat se slevou)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 03 zář 2008 00:26

Stahovanie Pavilionov je blbost. Vymenia sa za ine modely, ktore sa budu lisit len citackou prstov (teda jej absenciou). Terajsie Paviliony sa vymenia za "nove" po 3 mesiacoch tak ako obvykle.

C

Borda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 zář 2008 22:35

Příspěvekod Borda » 03 zář 2008 15:46

Taky jsem ho dneska objednal.:) Uvidíme, jestli ho ještě vůbec mají...

Hlubucek
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 24 srp 2008 19:16

mp3

Příspěvekod Hlubucek » 03 zář 2008 16:37

Ted mi prisel z alzy:)
Poradi mi nekdo, nemuzu zapnout zadnou mp3, normalne sem doinstaloval MP a kdyz dam pustit mp3, tak mi to hidi chybu:( co stim? pise to, program WMP zjistil chybu pri prehravani souboru

bliky

Příspěvekod bliky » 03 zář 2008 17:36

tak aj ja ho uz mam doma (2 dni) designovo sa mi velmi paci aj ked je pravda ze sa moc packa a touchpade je troska divny ale podla mna secko len sila zvyku...

ine som ale cel, cem sa spytat, ci neni problem s driverami a pod. ak by som si nahodil XP... skusal to uz niekto??? v predajni mi povedal ze nech si len radsej necham vistu ze u niektorych pavilionov je pri prechode z visty na xp potom problem s tym ze jaksi nejdu webky a zvuk...

akoze silou mocou sa snazim zvyknut si na tu vistu ale neviem neviem, ale nejde mi to... thak poradte prosim niekto ako s tou zmenou na XP ci su spominane problemy aj na tomto modeli or ee...?! vopred DIQ

PS: este jeden myslim si zavazny problem... pocas chodu som ho chytil aj zo spodu a na HDD som nemohol udrza ruku viac ako 2-3 sec... brutalne ma normlane palila... je to normlane?

raptor150
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2008 17:50

Dostupnost na HPmarket

Příspěvekod raptor150 » 03 zář 2008 17:52

Dneska sem volal na infolinku HP a tam mi rekli ze na HPmarketu bude asi v druhe pulce zari.

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Příspěvekod xxsml » 03 zář 2008 18:27

A na kterou infolinku jsi volal? Na HP nebo na HPmarket? HPmarket totiž s HP nemá vůbec nic společnýho. Já volal minulý týden na HPmarket, kde mi řekli, že už nebude a seděla tam taková kráva, která totálně nic netušila a nedokázala na nic odpovědět. Taky jsem volal přímo na HP ČR, kde mi řekli tu věc o forecastu a že neni a už vůbec nebude. A ta informace, že nebude, je prý přímo z ústředí HP. Ale třeba se nakonec rozhodli jinak.

Borda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 zář 2008 22:35

Příspěvekod Borda » 03 zář 2008 18:54

xxsml píše:A na kterou infolinku jsi volal? Na HP nebo na HPmarket? HPmarket totiž s HP nemá vůbec nic společnýho. Já volal minulý týden na HPmarket, kde mi řekli, že už nebude a seděla tam taková kráva, která totálně nic netušila a nedokázala na nic odpovědět. Taky jsem volal přímo na HP ČR, kde mi řekli tu věc o forecastu a že neni a už vůbec nebude. A ta informace, že nebude, je prý přímo z ústředí HP. Ale třeba se nakonec rozhodli jinak.


Já volal taky na HPmarket a řekli mi, že není a nebude...tak jsem ho objednal odjinud poslední kus a prý(jestli nekecali) těsně poté přišla další objednávka, která už měla smůlu...Ne Alza, aby se někdo neleknul, že mu ho nepošlou. :)Nechápu, že když je takový zájem, tak to stahujou...

raptor150
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2008 17:50

Dostupnost na HPmarketu

Příspěvekod raptor150 » 03 zář 2008 20:25

Ja volal na HP a tam mi rekli ze ty co prisly do CR tak zkoupila alza a ze v ty pulce zari prijde dalsi varka dv5-1060tek.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů