HP PAVILION dv5-1160

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
vyhnanek
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 08 zář 2008 19:55

Příspěvekod vyhnanek » 15 říj 2008 16:25

mattczech píše:
Njumen píše:2mattczech: ma DDR2, zkousel jsem na ni crysis a na 1024 Medium a bezelo to pekne, bez cukani(menit nastaveni jsem nemel cas bohuzel)


Skoda ze vyrobce nepouzil DDR3 :( (o vykon nejde, hlavne o spotrebu a zahrivani) .. nechapu proc HP porad davaji u cele rady dv5t pameti DDR2 .. to zpusobuje velke zahrivani a to je hlavni nedostatek teto rady ...

sobí11: za ty prachy vem radsi Acera 5930G. Taky ho budu porizovat asi. Ma silny procesor (8400 tusim), DDR3 pameti na grafice, 320 GB HDD, bytelnou konstrukci, vynikajici vydrz (az pres 4 hodiny v klidu, 2 hodky pri pareni) a v zahranicnich testech jsem na nej cetl jen samou chvalu .. to samy na tomto foru ... a stoji kolem 23000 a mas tam aji TV tuner...

zase na druhou stranu po designove strance se mi libi vic toto HP

acer je největší průser, hlavně NEBRAT :!: :!:

mattczech
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 13 lis 2007 15:12

Příspěvekod mattczech » 15 říj 2008 23:29

Ty ses docela chytry covece ... mas nejakou zkusenost s timto modelem, prip s celou touto novou radou? Ja sice ne ale precetl sem hormady testu a zkusenosti uzivatelu ... Pokud mas nejake jine zkusenosti (stare rady aceru se nepocitaji, to byly opravdu shity, ty nove gemstony sou uplne jine), tak napis, co konkretniho te vede k tomu psat takoveto argumenty ... rad si to poslechnu ...

sobí11
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 18 lis 2007 19:02

Příspěvekod sobí11 » 16 říj 2008 22:36

jaký by jste brali....Asus http://www.alza.cz/asus-m50vc-as034c-d98154.htm
nebo toto HP http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv5-1160ec-d101845.htm
pls. poraďte spěchá!!!! a dv5-1060ec se už nikde nedá sehnat?

wappe
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 lis 2007 21:22

Příspěvekod wappe » 17 říj 2008 20:43

Uvažuju o koupi tohoto notebooku a zajímalo by mě jakou má teplotu při běžnej práci - Mozilla, Miranda, winamp, word.
A jak hodně blbnou ty quick buttons, popravdě z nich mam docela strach. Podle fotek jsem koukal že třeba přehrávání se dá kromě quick buttons ovládat Fn+ šipky, dá se jinýma klávesovýma zkratkama ovládat i volume a wifi?

vyhnanek
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 08 zář 2008 19:55

Příspěvekod vyhnanek » 18 říj 2008 22:58

wappe píše:Uvažuju o koupi tohoto notebooku a zajímalo by mě jakou má teplotu při běžnej práci - Mozilla, Miranda, winamp, word.
A jak hodně blbnou ty quick buttons, popravdě z nich mam docela strach. Podle fotek jsem koukal že třeba přehrávání se dá kromě quick buttons ovládat Fn+ šipky, dá se jinýma klávesovýma zkratkama ovládat i volume a wifi?

ty buttony zas nejsou tak hrozný jak to vypadá. Když si je jednou za čas otřeš hadříkem kterej k tomu dostaneš tak v pohodě. Jinak teplota pří normální práci taky není nijak závratna, sice to topí trochu víc ale je to úplně v pohodě.

sobí11
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 18 lis 2007 19:02

Příspěvekod sobí11 » 20 říj 2008 15:16

koukal jsem a vyšel tento nový model http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?k ... D07666FB8C

Randyz
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 08 pro 2008 02:17

Toshiba nebo tento Pavilion?

Příspěvekod Randyz » 08 pro 2008 03:26

Zdravim,
chtel bych se zeptat na vas nazor, ktery notebook byste koupili...
Vzhledove se mi libi vic diskutovany HP PAVILION dv5-1160, navic na studentskou slevu je ta cena pekna, ale docetl jsem se, ze jsou Paviliony dost poruchove a servis maji az v Polsku, navic pry hodne topi a ma starsi procesor. http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv5-1160ec-d101845.htm
Potom jsem si vyhlidl TOSHIBA Satellite Pro A300-1NT, u ktereho se mi moc nelibi design (prijde mi moc usedly a nema asi zadne multimedalni tlacitko), ale servis a kvalitu si dost lidi chvali a ma lepsi procesor... Grafiku ma asi horsi, ale ja ten notebook chci hlavne na skolni veci, programovani, net a filmy + abych si jenou za cas mohl zaparit nejakou hru (napr. ve stylu NFS Undercover). Trosku me vadi, ze vydrz na baterky je uvadena jen necele 2 hodiny (ale chapu ze s dedikovanou grafikou nemuzu chtit zazraky)... http://www.ribbon.cz/toshiba-satellite-pro-a300-1nt

Predem diky moc za rady...

edit: a ted jsem jeste zacal dost silne uvazovat o Asusovi http://www.czechcomputer.cz/product_doc ... F7D3A.html pomer cena/vykon ma nejlepsi a mozna se mi i kapku vic libi nez ta Toshiba...

dwight.t
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 08 led 2009 12:36

Příspěvekod dwight.t » 08 led 2009 13:13

tak kluci jak jste nakoupili? mám teď stejnou starost...a nejsem úplně přesvědčen jestli jít do 1160? máte v současnosti i lepší typ na notes do 25 000 kč??

Randyz
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 08 pro 2008 02:17

Příspěvekod Randyz » 08 led 2009 14:04

Mno po mem badani a prochazeni fora jsem dosel k nazoru, ze bych toho Paviliona nebral... Cetl jsem o nem spis negativni zkusenosti a i design, ktery se mi na obrazku maximalne libil je ve skutecnosti docela neprakticky. Je dost leskly a hned jsou na nem videt otisky...
Bral bych tu Toshibu, ale stve me, ze ma tak nizky rozliseni displaye...
Proto se ted rozhoduju mezi tim Asusem a Lenovo R500. Asus je naslapany, myslim si, ze by se na nem dalo rozjet i dost novych her, ale kvalita a servis u Lenova bude urcite lepsi. U toho Lenova se mi jeste nelibi design, slabsi grafika a maly disk, ale zase vydrzi na baterky pres tri hodiny...
Problem je, ze jsem si myslel, ze po Vanocich notiky slevni, ale misto toho se ceny zacinaji skarede splhat nahoru (aspon na czechcomputeru) :-(

pool100
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2008 13:10

Příspěvekod pool100 » 08 led 2009 14:25

mam tenhle notebook: HP dv5 1160
je pravda ze ovladani hlasitosti je dotykove,obcas je to nepresne,radsi pouzivam tedy dalkove ovladani...
DVB-T funguje zatim skvele,jen tomu chybi i podpora analogu.
zatim mi funguje k me spokojenosti...

dwight.t
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 08 led 2009 12:36

Příspěvekod dwight.t » 08 led 2009 14:31

pool100 píše:mam tenhle notebook: HP dv5 1160
je pravda ze ovladani hlasitosti je dotykove,obcas je to nepresne,radsi pouzivam tedy dalkove ovladani...
DVB-T funguje zatim skvele,jen tomu chybi i podpora analogu.
zatim mi funguje k me spokojenosti...



ptal jsem se už ve vedlejším tématu...ale jak dlouho vydrží baterie? při serfování s wifi a pak třeba při koukání na film??
co grafický výkon? zkoušel jsi nějaké hry?nebo..3D Marky?

chci si ho koupit, ale už je doprodej skladových zásob...tak musím rychle rozmýšlet:)

pool100
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2008 13:10

Příspěvekod pool100 » 08 led 2009 14:47

Baterie mi pri koukani na film vydrzi kolem dvou hodin... pri wifi je to kolem 1-1,5 hodinky... Hru sem zatim zkousel Heroes and Might Magic 5 bez problemu,Fallout 2,tez bez problemu,Warcraft 3,Half life 2,take bez problemu.... jenom pri hrani her obcas vetracek zapne vetsi rychlost,je trosku hlucnejsi...ale neni to zadnej extra hluk... uplne v pohode... 3DMark nemam nainstalovany,ale uvazoval sem ze si to stahnu,a hodim sem vysledek...
HP Pavilion dv5-1160 Procesor Intel® Core™2 Duo T5800
• 2 GHz, 2 MB pamäte cache úrovne L2 NVIDIA GeForce 9600M GT Televízna DVB-T karta

pool100
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2008 13:10

Příspěvekod pool100 » 09 led 2009 20:10

momentalne sa mi stala jedna vec... zabudovana webkamera prestala fungovat... prislusny softver YouCam ju vobec nenasiel,dokonca ani diagnosticky prog. Everest... po nainstalovani aktualizace z webu,mi ju prislusny softver nasel,ale ked dam webkameru,tak sa mi ukazy jen farebne pruhy... nepomohl ani restart,dokonce ani vrateni k bodu obnoveni...nevite kdeby mohla bejt chyba?


Obrázek
HP Pavilion dv5-1160 Procesor Intel® Core™2 Duo T5800

• 2 GHz, 2 MB pamäte cache úrovne L2 NVIDIA GeForce 9600M GT Televízna DVB-T karta

bigdome
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2009 22:52

Notebook HP PAVILION dv5-1160

Příspěvekod bigdome » 10 črc 2009 23:05

ahoj prave si vybiram notebook a mam strop max 20 000kc nemohl byste mi nekdo prosmi poradit s vyberem je mi hlavne o to abych na nem v pohode rozfachal UT 3. nejvice se mi libil Notebook HP PAVILION dv5-1160,ale nevim co od nej cekat napiste sem pls jake s nim mate skusenosti diky 8)


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů