HP Compaq nc6400

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
balaam
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2007 20:10

HP Compaq nc6400

Příspěvekod balaam » 24 zář 2007 20:16

Zdravím, pánové a dámy. Jak z nadpisu vyplývá, pořídil jsem si tento notebook. Hlavním parametrem mi byla cena, neboť notebook, který byste koupili za 40 000 málokdy seženete za 25 nový. Mým štěstím a smůlou zároveň je, že můj otec dělá ve firmě HP. Proto jsem tento notebook mohl mít tak levně, avšak má to nevýhodu. Notebooku byl přeinstalován systém a otec mi tam nedodal jistý soft, který je přímo od HP. Tudíž při prvním startu se mi neudělala záloha (umím sám) a podobně. Chybí mi ale jedna věc a to je čtečka otisků prstů. Mám tam nainstalovaný HP ProtectTools (nebo jak) ale k otiskům potřebuji ještě nějaký credential manager (taky si nejsem jist, jestli to píši správně). Problém je v tom, že na oficiálních stránkách je tento soft (credential manager for HP ProtectTools) pouze pro Win XP, ale já mám Win Vista. Nemohli by jste mi prosím poradit, jak na to? Popř. kde sosnout Vista verzi?

Ad notebook, pokud někdo bude chtít, mohu samozřejmě připsat své názory. Mám ho jako student, čili každý den nosit do školy, psát si v něm zápisky a provozovat autocad. Předem říkám, že na hraní her není, abych se vyhnul zbytečným dotazům ;).

Děkuji předem a klidně se ptejte, pokud si nebudete s něčím jisti ohledně tohoto notebooku (a bude vás to samozřejmě zajímat)

balaam
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2007 20:10

Příspěvekod balaam » 25 zář 2007 18:23

tak vyřešeno, XP verze je kompatibilní s Vistou :).


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů