Pavillion, kvalita...?

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
CeCo

Příspěvekod CeCo » 27 led 2008 15:12

Predpokladam, ze maju "dohodu" (nech uz v akejkolvek forme) s nejakym servisom, ze im to budu robit "prednostne". Problem je vsak v tom, ze Paviliony sa opravuju v Polsku a na nahradne diely pre business notebooky sa musi cakat, kym dojdu z centralneho skladu z Holandska. Ak teda zlyha logistika HP (bud nemaju diel vobec kvoli nedostatku komponentov v Cine/Taiwane, resp. trva doprava dlho), tak si moze Mironet akurat tak fukat do zadku...

C

N3o21
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 26 pro 2007 13:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod N3o21 » 27 led 2008 19:29

V CR by mel delat servis primo Cesky Servis... Nikam dal by se to nemelo posilat.
A presne tak... maji dohodu... S notebookem jsem odbrzel certifikat na prednostni servis do 4 dnu.

Vsechno v cene NTB :-)
Ale tj celkem jedno...
HP Pavilion dv6680 (Windows Vista) + HTC TyTN (WM6.1 - ShadoW ROM 2.0)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 27 led 2008 20:21

Halo, Paviliony sa POSIELAJU DO POLSKA!!! Ziaden servis priamo v CR neexistuje, proste HP tie notasy zbiera u partnerov a sup s nimi do Polska. Lokalny servis tu v CR ani nedokaze objednat na Paviliony nahradne diely, tympadom ich nema ako servisovat.

Zrychleny servis tympadom plati len pre business notasy rady HP Compaq.

C

milka
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2007 21:52

Příspěvekod milka » 28 led 2008 09:59

Já mám Pavilion od loňského března a pořád je v dobrém stavu, žádné rozvrzání ani odřené plasty, a na víku jen jeden malý škrábanec...Asi to bude tím že na něj dávám dost velký pozor. Jediné co mě na něm štve je to pískání, samovybíjení baterie a slabá wi-fi. Kdybych měla k dispozici jen tolik peněz jako když jsem ho kupovala, tak bych do něj asi šla znovu, ale jinak bych asi zvolila něco jiného (IBM, Sony).

fandop
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 črc 2007 10:45

Abych přidal svoje zkušenosti

Příspěvekod fandop » 30 led 2008 21:37

Ahoj, taky něco přihodím :-)
Pavilion (konkrétně model dv6550) používám od začátku září, chovám se k němu jako k notebooku - poměrně časté přenášení, snaha o pěkné zacházení, ale znáte to - občas hapá batoh atd atd .. Takže po této stránce bych mohl konstrukci pochválit, displej a vše zatím drží tak jak má .. Zkušenosti s provozem taky dobré, dost často jede celý den.,

Nevýhody - baterie se opravdu poměrně rychle opotřebovává, řekl bych že teď je výdrž minimálně tak o 40 minut kratší .. Hlučná mechanika .. Jinak za ty peníze mohu tyto notebooky opravdu doporučit .. alespoň podle mých zkušeností ..

sam.bertone
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 04 úno 2008 17:48

Příspěvekod sam.bertone » 04 úno 2008 18:35

Nazdarek, řekl sem si, že se taky podělim

notebook mám tři měsíce
koupen bez OS, s absencí jakehokoliv ovladače - podpora jen pro Visty,
Mam tam XPcka, takže většina ovladačů pochází ze starších modelů, anebo přímo od výrobců hardware...

konfigurace HP Pavilion dv6377ea:
Core2Duo T5500, 2GB DDR2, 160GB, GeForce Go7400, BlueTooth, kamerka

dosavadní poznatky, plusy a minusy
:

- víko se upatlává, ale jinak je moc pěkný:) líbí se
- pískání při běhu na adapteru
- pod levym zapěstim vrže plast a cele to misto se dost hřeje
- disk vydává semtam prazvláštní zvuky a mechanika jakbysmet
- na takovou konfiguraci pocitově poměrně slabý výkon, je to sice muj prvni notebook (teda kromě 286ky:),
ale mam pocit že muj desktopovy Athlon Xp 2000+, 512MB, Radeon 9200SE a disk 7200ot šlapal kromě graficky
náročnějších operací podstatně lépe ...možná to brzdí ten disk, nevím:(
- malá výdrž na baterii, hodina je fakt dost málo:( ...snad to nejak doladim nějakym řízenim spotřeby,
- ventilace běží každou chvíli a je docela hlasitá, stůl je od toho vždycky pěkně nažhavenej

softwarové problemy:

- ještě se mi nepodařilo rozchodit BlueTooth
- při zavření a následném otevření začne zvukovka vydávat pazvuky
- a co mě s*** nejvic je vypínání ...někdy trvá i deset minut, přitom v SystemTray nic nebezi, v TaskManageru
zdá se taky ne, tak nevim...

no a plusy:)
+je to notebook:)
+nebyl nejdražší
+je pěknej
+QuickLaunch buttons - částečně
+zatím funguje :)

Koupil bych znova?
Nevím, chybí mi možnost srovnání.
Dost dám na ergonomii a ta je na něm oproti notebooků mých známých, malinko lepší...
____________________________________________________________
HP Pavilion dv6377, Core2Duo T5500, 2GB, 160GB, Go7400, BlueTooth, kamerka

mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvekod mobilcarl » 05 úno 2008 10:56

To CeCo: CHtěl bych se zeptat trochu mimo. Mám HP6715s, koupenej přes bgslevi.cz, Kdyby se mi s ním něco stalo. Mám to posílat zpět do e-shopu, nebo do servisu HP. A jak dlouho by to trvalo, když nemám zakoupenej balíček NBD?
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400

CeCo

Příspěvekod CeCo » 05 úno 2008 11:49

Mozes si vybrat, e-shop to vsak posle znova do servisu, takze sa oprava predlzi.
Doba - od 1 do 30 dni (+ doprava), zakon je v tomto pripade jasny; obvykle som mal tak 3-10 dni podla toho, aka bola sezona (pred Vianocami je napr. nedostatok vsetkeho, tam to trva dlhsie). Ak je to na ICO, tak tam limit opravy nie je pri ziadnom vyrobcovi notebookov a celkovo pri ziadnom type tovaru.

C

mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvekod mobilcarl » 05 úno 2008 11:59

OK.díky..já si nebyl jistý, pže všude se mluví o tom jak je HP servis kvalitní a rychlý. Ale to asi jen v případě zakoupení HP care pack (aspon teda ta rychlost) mno nedá se nic dělat, snad se mi s ním nic nestane.
ex: HP Compaq 6715s

now: DELL E6400

losaon
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 22 úno 2008 17:55
Bydliště: doma

Pavilon

Příspěvekod losaon » 23 úno 2008 00:07

Mam take paviliona, a musim rict ze je to uplne supr cupr notas zatim ho mam bez vady a to ho mam asi pul roku.... takze bych do nej sel urcite znova :-)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 23 úno 2008 00:21

losaon:
Uz ti chyba len tag <reklama> </reklama>... :roll:

C


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů