kupa HP Pavilion

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Pajo

kupa HP Pavilion

Příspěvekod Pajo » 31 led 2008 13:23

zdravicko, rozhodol som sa pre dv6675 a zaujimalo by ma ci ma niekto skusenosti s obchodom www.alza.sk /.cz -ci su tam pracovnici ochotny a hlavne aky maju pristup pri reklamacii . diki

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 31 led 2008 19:46

Osobně mám s alzou dobré zkušenosti. Funguje je tam rychlé jednání a člověk se k objednanému zboží může dostat opravdu brzo. Na moje dotazy před nákupem mi bylo rychle a uspokojivě odpovězeno. Jednou jsem svojí vlastní chybou objednal trochu jiné zboží než jsem chtěl a bezproblémů si ho ode mně vzali zpět a vydali mi nové. Nicméně to bylo stále během 14denní "zkušební" doby. Se skutečnou reklamací zkušenost nemám...

shaggy
píše často
Příspěvky: 107
Registrován: 16 lis 2007 16:11

Příspěvekod shaggy » 03 úno 2008 16:12

chcel som si u nich objednat pamatovu kartu a nakolko ju mali najlacnejsiu, tak trosku usetrit. ale i pri osobnom odbere si uctuju poplatok za dodanie! sice maly ale je, a za ake dodanie, netusim, podla mna je to pekny oj.b! tak som sa na nich vyto a objednal si to iste z inakup.sk, kde viem ze ma nebudu oj.bavat skrytymi poplatkami. objednaval som si od nich viackrat, vzdy osobny odber a vzdy bez problemov...
HP Pavilion dv6670ec, 4GB RAM, Windows 7 RC x64

zuzkys
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 lis 2007 12:31

Příspěvekod zuzkys » 03 úno 2008 16:39

Tak v české alze tam žádný poplatek rozhodně není, je to skoro jediný obchod, kde nakupuju vše. Vždy s osobním odběrem a bez problému. S reklamací mám zkušenost jedině s tou 14denní a tam to proběhlo na místě vrácením zboží a to bylo rozbalené a vrácení ihned peněz, takže alza je pro mě opravdu solidní obchod.
Sony Vaio FW51JF - 16,4" FullHD

mersa
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2008 21:55

Příspěvekod mersa » 03 úno 2008 19:09

Tak přesně tento notebook(dv6675) jsem si na Alze vyhlídnul taky a zajímal by mě názor někoho,kdo tento book má.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti