HP Compaq nx 6110

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
jnk

HP Compaq nx 6110

Příspěvekod jnk » 28 kvě 2006 12:31

Otazka : mam notebook nx6110 a po reistalacii windowsu xp home sa my stalo ze my nefunguju klavesove skratky FN a cisla alebo ztlmenie lcd a pod ? ... vie te my nekto s tym pomoct ?? ... pls dakujem

hellphoenix
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 kvě 2006 21:00

Re: HP nx 6110

Příspěvekod hellphoenix » 28 kvě 2006 21:33

jnk píše:Otazka : mam notebook nx6110 a po reistalacii windowsu xp home sa my stalo ze my nefunguju klavesove skratky FN a cisla alebo ztlmenie lcd a pod ? ... vie te my nekto s tym pomoct ?? ... pls dakujem

tusim ze vetsina "distributoru" dava ovladace na prilozenych cd, jestli nejsou, nebo i po jejich nainstalovani stale nefunguje, je zde oficialni strana s downloadem pro nx6110 s WXPH, tipoval bych, ze to bude ten "quick launch buttons"

ogre
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 29 kvě 2006 13:34

Re: HP nx 6110

Příspěvekod ogre » 29 kvě 2006 13:36

hellphoenix píše:
jnk píše:Otazka : mam notebook nx6110 a po reistalacii windowsu xp home sa my stalo ze my nefunguju klavesove skratky FN a cisla alebo ztlmenie lcd a pod ? ... vie te my nekto s tym pomoct ?? ... pls dakujem

tusim ze vetsina "distributoru" dava ovladace na prilozenych cd, jestli nejsou, nebo i po jejich nainstalovani stale nefunguje, je zde oficialni strana s downloadem pro nx6110 s WXPH, tipoval bych, ze to bude ten "quick launch buttons"


nej je ze jednou se WIN naistalujou s komplet podporou a jindy ne, pri prvni instalaci jelo vse jak ma, pri druhe mi nesel touchpad, coz jsem nechapal, musel jsem ho doisntalovavat...

jnk
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 29 kvě 2006 16:15
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvekod jnk » 29 kvě 2006 16:16

mno s tymy ovladacmy my to nepomaha... ani z reinstalaciu win .. len najhorsie je to na tom ze sa my neda menit intenzita podsvietenia .. :( :(

leon

Příspěvekod leon » 29 kvě 2006 17:30

zkus hotline

UnDeadMan
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 kvě 2006 22:13

Příspěvekod UnDeadMan » 29 kvě 2006 22:17

Pokud to jednou fungovalo, musí bejt problém v instalaci systému.
Acer Extensa 5620g, Vista Premium
Každý dělá chyby, proto se dává na tužku guma.
Zmáčkni return a jeď dál...

jnk
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 29 kvě 2006 16:15
Kontaktovat uživatele:

jnk

Příspěvekod jnk » 31 kvě 2006 07:31

mno volal som hotline ale newedeli my stym pomoct .. hm .. nahodou neexistuje nejaka ulitka na zmenu podsvietenia na lcd ?? ..hm velmy bi mi to pomohlo ... diki ...

stanley vox
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 čer 2006 20:14

Příspěvekod stanley vox » 05 čer 2006 20:16

aj ja mám s tým podsvietením problém, po krátkom čase ma začnú bolieť oči... ak máte s tým skúsenosti dajte vedieť...
Díky

leon

Příspěvekod leon » 05 čer 2006 20:24

to je divne ... bud mas nastaveno moc svetla a pracujes ve tme, nebo naopak pri dennim svetla mas malo podsviceni ... nebo bys mel zajit k ocnimu lekari ... kde je pravda muzes posoudit pokud zkusis pracovat na jinem notebooku

stanley vox
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 čer 2006 20:14

Příspěvekod stanley vox » 05 čer 2006 21:40

doma mám aj klasický desktop, ktorý mám s LCD - svietivosť pri porovnaní s noťáckym je ešte vyššia a večer si zapnem len lampu a fungujem 3-4 hodiny vkuse v pohode... Ale na noťáku je to divne, skúsil som to so silnejším podsvietením, alebo naopak slabším, furt mi to ťahá oči. Len mimochodom si neodpustím ešte povedať, hoci kamarát sa zo mňa smeje, na LCD klasického počítača mám pri záložke monitor - obnovovaciu frekvenciu 75Hz, no pri notebooku je to len 60Hz a nedá sa zvýšiť...On sa mi smial, že to pri lcd-čkach neplatí... Ale mne to jedno nie je pretože som si kúpil noťas na ktorom de facto nemôžem robiť!!!! :(

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 05 čer 2006 21:47

stanley vox píše:doma mám aj klasický desktop, ktorý mám s LCD - svietivosť pri porovnaní s noťáckym je ešte vyššia a večer si zapnem len lampu a fungujem 3-4 hodiny vkuse v pohode... Ale na noťáku je to divne, skúsil som to so silnejším podsvietením, alebo naopak slabším, furt mi to ťahá oči. Len mimochodom si neodpustím ešte povedať, hoci kamarát sa zo mňa smeje, na LCD klasického počítača mám pri záložke monitor - obnovovaciu frekvenciu 75Hz, no pri notebooku je to len 60Hz a nedá sa zvýšiť...On sa mi smial, že to pri lcd-čkach neplatí... Ale mne to jedno nie je pretože som si kúpil noťas na ktorom de facto nemôžem robiť!!!! :(


takze :
1) na obnovovacce LCD nesejde, pokud te to zajima vice, zjisti si o tom neco
2) jake rozliseni mas na desktopu a jake na ntb ? pripis tam i uhlopricky pls
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 05 čer 2006 23:20

Videl jsem tyhle levne HP a meli naprosto priserny, jakoby "rozmazany" displej. Neni to zpusobene tim ? Je to popsane i v recenzi na notebook.cz a to tady http://notebook.cz/__/,clanky,recenze-n ... index.html

Kazdopadne zkus v Display Options vypnout ClearType ci dalsi "vyhlazovani" fontu (ja osobne to nejsem schopen s tim cist).

stanley vox
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 čer 2006 20:14

Příspěvekod stanley vox » 05 čer 2006 23:32

Krevety:
obidva su rovnake 15" a 1024x768

leon

Příspěvekod leon » 05 čer 2006 23:57

Puppy píše:Videl jsem tyhle levne HP a meli naprosto priserny, jakoby "rozmazany" displej. Neni to zpusobene tim ? Je to popsane i v recenzi na notebook.cz a to tady http://notebook.cz/__/,clanky,recenze-n ... index.html

Kazdopadne zkus v Display Options vypnout ClearType ci dalsi "vyhlazovani" fontu (ja osobne to nejsem schopen s tim cist).


jo tohle je problem ClearType ... tim se to napravi ... mam taky HP a hrozne me to stvalo tak sem to vypnul ...

stanley vox
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 čer 2006 20:14

Příspěvekod stanley vox » 06 čer 2006 00:11

no všetkým díky... dúfam že to bolo v tom, lebo mi bolo už do plaču... čo za notas som si kupil...ozvem sa, či ma to stale stve...


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů