Problém s HP Compaq 6720s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Lixis
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2012 15:49

Problém s HP Compaq 6720s

Příspěvekod Lixis » 06 říj 2012 16:05

Dobrý den, poprosil bych vás jestli tu někdo rozumí více notebookum o odpověd, jednoho dne mi odešel větrák ale notebook jel furt dobře a rychle a jelikož já sem si ničeho nevšiml, notebook se hrozným zpusobem přehříval a já sem si ničeho nevšímal , asi po 2 týdnech mi přišlo divné proč se tolik přehřívá tak sem ho dal do opravy , tam nám to řekli že nám odešel větrák a že nám ho tam i rovnou vymění, tak sme přijali, poté co sme si pro notebook přišli a potom ho zapli tak byl nehorázně spomalený a tak sme ho k té samé firmě dali přeinstalovat,po přeinstalaci se stále sekal a tak sme ho přeinstalovali samy a i tak se furt hrozně seká (např. než se notas zapne tak to trvá tak 30 min a když se zapne třeba internet nebo určitá věc tak jede dobře, dokud se neklikne na něco jiného nebo nedejbože po něm chci víc věcí najednou) neví někdo prosím co ním? děkuji předem za odpověd. :(

mato33
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 18 srp 2012 21:36

Příspěvekod mato33 » 08 říj 2012 16:43

zaujimave.. skusil by som sa pozriet na akych frekvenciach bezi procesor (napr programom Core Temp), otestoval by som pevny disk na chyby nejakym softom.. mozno aj scandisk..
tych 30minut co sa pc zapina, blika kontrolka pevneho disku, alebo len tak obcas zasvieti?
HP ProBook 6465b

Dorota
píše často
Příspěvky: 291
Registrován: 12 zář 2008 13:33

Příspěvekod Dorota » 08 říj 2012 17:23

Kolik paměti ti ukazuje bios? Stáhni si Hiren´s boot cd, otestuj memtestem paměť a nástroji od výrobce tvého disku (jsou na tom cd) pevný disk.
HP 4520s WT290EA#ARL
Toshiba Satellite A200-1ZB

sistema
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 15 říj 2007 00:17

Příspěvekod sistema » 08 říj 2012 17:32

O jaký servis se jednalo?Byl to autorizovaný servis HP?


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů