Lenovo ThinkPad Z61m

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
fanky

Lenovo ThinkPad Z61m

Příspěvekod fanky » 25 pro 2006 19:44

ahoj, napsal jsem nejrozsáhlejšá českou uživatelskou recenzi tohoto notebooku, tak kdyby měl někdo zájem...

http://www.fanky.cz/?text=2-ibm-lenovo- ... ka-recenze

je to sice reklama, ale hledal jsem v pravidlech a myslím, že to je ještě v mezích tolerance, pokud ne, můžete smazat.. děkuji

chtěl bych psát více recenzí pokud bude čas, napište kdyžtak prosím, jestli by se to někomu hodilo...?
Naposledy upravil(a) fanky dne 17 úno 2007 22:07, celkem upraveno 1 x.

mraky

Příspěvekod mraky » 26 pro 2006 11:54

Promin, ale tohle je dost zoufalost.

chybi dalsi fotky, ktere by ukazaly i negativni stranky tohoto notebooku
chybi jakekoliv srovnani, vypada to jako tvuj prvni notebook
chybi popis software

fanky

Příspěvekod fanky » 26 pro 2006 12:40

ano, jedna se o muj prvni notebook, ne vsak posledni, fotky bohuzel, zatim neni dig. fotak. sw nehodlam moc popisovat, jde mi spis o pristroj jako takovy, zatim to je jen jako navrh, zda-li by bylo uzitecne recenze vubec psat? na netu jich je totiz docela malo

kukin
píše často
Příspěvky: 136
Registrován: 12 srp 2006 14:54
Bydliště: Doma, zpátky v ČR

Příspěvekod kukin » 26 pro 2006 14:54

fanky píše:na netu jich je totiz docela malo


Na notebookreview.com je recenzí celkem dost :wink:

mraky

Příspěvekod mraky » 26 pro 2006 15:22

Problem uzivatelu, kteri maji svuj prvni notebook je ten, ze jsou s nim spokojeni a vubec nezalezi na tom, co to je. Uzivatele jsou spokojeni jak s IBM tak s Prestigiem. Prece nekdo nebude psat, to jsem ale debil, ze jsem si koupil tak blby notebook. Nic proti, ale recenze prenech zkusenejsim.

Ackoliv mam s notebooky mnohalete zkusenosti, tak bych si netroufal napsat recenzi, protoze jsem velmi ovlivnen svym soucasnym T40, ktere je kvalitou trochu jinde a ja uz jsem si zvykl na prilis velky luxus.

fanky

Příspěvekod fanky » 26 pro 2006 16:46

kukin píše:
fanky píše:na netu jich je totiz docela malo


Na notebookreview.com je recenzí celkem dost :wink:


zapomnel jsem pripsat ceska ;-)

fanky

Příspěvekod fanky » 26 pro 2006 16:47

mraky píše:Problem uzivatelu, kteri maji svuj prvni notebook je ten, ze jsou s nim spokojeni a vubec nezalezi na tom, co to je. Uzivatele jsou spokojeni jak s IBM tak s Prestigiem. Prece nekdo nebude psat, to jsem ale debil, ze jsem si koupil tak blby notebook. Nic proti, ale recenze prenech zkusenejsim.

Ackoliv mam s notebooky mnohalete zkusenosti, tak bych si netroufal napsat recenzi, protoze jsem velmi ovlivnen svym soucasnym T40, ktere je kvalitou trochu jinde a ja uz jsem si zvykl na prilis velky luxus.


az zas tak spokojen nejsem.. :-)

majki

Příspěvekod majki » 27 pro 2006 16:47

Psat rezenze, to chce taky trochu toho slohoveho umu...z tveho clanku ho bohuzel necitim ani naznakem :?. Zkus si precist par recenzi jinde, jaka se voli slova, jak se skladaji do vet...a taky by bylo dobre zapracovat na gramatice :wink:

fanky

Příspěvekod fanky » 27 pro 2006 21:23

můžu se zeptat na ty gramatické chyby? kde se přesně nacházejí prosím?

majki

Příspěvekod majki » 27 pro 2006 22:15

Namatkou:
shledávám jako velmi kvalitní přístroj, na němž je práce pohodlná a svižná
Ale to jsou malickosti, kterych si vsimne malokdo, spis zapracuj na slohu :wink:

fanky

Příspěvekod fanky » 27 pro 2006 22:21

promin, ale nevidim :-) a tyka se to jen tohoto clanku nebo i jineho clanku na blogu, co se slohu tyce?

majki

Příspěvekod majki » 27 pro 2006 22:23

Necetl jsem vic clanku na tvem webu, nemam na to cas :wink:, tu recenzi jsem si precetl z duvodu, protoze tech notebooku mame a budeme mit casem ve firme docela hodne, tak jestli jsi naaaahodou neprisel na neco skryteho :wink: .
Tou chybkou je ta zvyraznena carka, koukam, ze moc zvyraznena nevypada :lol:

fanky

Příspěvekod fanky » 27 pro 2006 22:27

díky, čárka tam určitě patří, ptal jsem se, jelikož na gramatiku jsem docela pes :-)

majki

Příspěvekod majki » 27 pro 2006 22:29

Jak jsem psal uz vyse, gramatika je v poho, celkem, chce to hlavne ten sloh :wink:

Mno nic, mizim na Zakladni instinkt, prece jen je to uz docela kultovni film :lol:

fanky

Příspěvekod fanky » 27 pro 2006 22:30

jj, jen bych ho nesmel videt tolikrat :-) jinak sloh me netrapi, jedna se o ciste subjektivni vec :wink:


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů