T40 - wifi - rychlost

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
iuos
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 08 led 2007 13:19

T40 - wifi - rychlost

Příspěvekod iuos » 21 úno 2007 11:25

mám T40 - 1,3, 768MB RAM- internet od karnevalu a ap linksys WEP54G - od karnevalu mám 3Mb linku - připojení k netu přes wifi mi funguje, ale rychlost je příšerně rozkolísaná - zkusil jsem hledat na netu takže - na ap mám nastven signál jenom najednu anténu a snížil jsem "výkon" wifi v noetbooku - podle rad "aby se to v bytě netlouklo odrazama" - což pomohlo chvíli - dneska ráno net zase běžel dost pomalu....

máte někdo podobné zkušenosti nebo nevíte, čím by to mohlo být?

když jsem zkusil nastavit WEP šifrování, tak to šlo ještě pomaleji, takže na AP mám nastavený přístup pro MAC adresu notebooku, takže při troše stěstí bych na tom nemusel mít nikoho napíchlýho

co se týká rušení jicných sítí - našel jsem přes netstumbler dvě sítě - mojí a nějakou cizí - cizí běží v pásu 3 a moje v pásmu 11


wifi v T40 je tuším (teď ho nemám u sebe) "cosi 2100" 802.11b

nebo by mohl pomoc upgrade modulu v notebooku? což se mi jeví jako hloupost, protože ukazatel připojení ukazuje "11Mb/s", což odpovídá


děkuji za pomoc


VYŘEŠENO - zkusil jsem několik driverů, reinstal intelPRO... nakonec jsem skončil namodrý obrazovce smrti :D :D :D dvě hodninky pokusů a nakonec to šlape jak má - zřejmě se nějak hádalo nastavení intlPRO a windows... protože po vyskočení hlášky ve smyslu "chcete pro wifi adaptér používat nastavení windows" jsem dal "ano" a jelo to...

Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů