od kdy IBM/LENOVO s win VISTA ?

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
LOSER_
píše často
Příspěvky: 174
Registrován: 31 říj 2006 13:08

Příspěvekod LOSER_ » 01 bře 2007 06:17

Dobře,ale když si zazálohuju visty,zformátuju to a dám tam XP,jak tam pak dám think Vantage?

majki

Příspěvekod majki » 01 bře 2007 10:41

Stahnes si je z netu.
Nejdrive System Update a pomoci nej pak zbytek aplikaci. Jednodussi uz to byt nemuze...

Honza130

Příspěvekod Honza130 » 01 bře 2007 12:13

kdyz ale dam zalohovat data, tak se zalohuje celej HDD ne ? jak to funguje, jeste jsem to nedelal. a polozku jako vytvorit jen instalacni CD jsem nenasel :shock: ??

LOSER_
píše často
Příspěvky: 174
Registrován: 31 říj 2006 13:08

TECHNICKÁ PODPORA ??

Příspěvekod LOSER_ » 01 bře 2007 16:20

Je to strašný stránky lenovo.cz absolutne bez aktualizací,bez technické podpory v čj... vážně bych rád věděl kde vemu Visty když ntb zformátuju a dám si tam Xp který samozřejmně mám. To si mám k ntb za 41 000,- sosat někde nelegální vista když seriál mam ale ne dvd s nimi... dřív nebo pozdéji formátovat budu a cd recovery mi je k ničemu kdyz na nem bude vista... Chci 120gb hdd a Vista,ale co když si tam budu chtít časem vrátit XP.. I dementní acer a asus dává k ntb CD s ovladači a a systémem... !!!!

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Re: TECHNICKÁ PODPORA ??

Příspěvekod prometka » 03 bře 2007 11:36

LOSER_ píše:Je to strašný stránky lenovo.cz absolutne bez aktualizací,bez technické podpory v čj... vážně bych rád věděl kde vemu Visty když ntb zformátuju a dám si tam Xp který samozřejmně mám. To si mám k ntb za 41 000,- sosat někde nelegální vista když seriál mam ale ne dvd s nimi... dřív nebo pozdéji formátovat budu a cd recovery mi je k ničemu kdyz na nem bude vista... Chci 120gb hdd a Vista,ale co když si tam budu chtít časem vrátit XP.. I dementní acer a asus dává k ntb CD s ovladači a a systémem... !!!!


jak bez aktualizaci? ja teda nemam problemy si ze stranek lenova stahnout aktualizovany soubory. k viste tam ovladace taky jsou, krome ovladacu na bluetooth. je pravda, ze tohle me trosku zklamalo, pac lenovo na domovskych strankach uvadelo ze je pripraveno na vistu a chybi jim jedny ovladace, ale co se da delat.

ad vista. pokud budes mit novej notas s vistama tak si je vypalis pres recovery utilitu a das si tam klidne XPcka a visty budes mit na pozdeji. vsechny ovladace budes mit bud vypaleny pro visty nebo si stahnes pro XPcka z netu. V pripade ze jen budes upgradovat na vistu z XPcek tak si muzes zvolit aby ti to dvdcko poslali(za postovne). tohle je proste stavajici politika vetsiny spolecnosti. Vypal si svoje vlastni recovery cd(dvd) a co vim tak to dela i acer.

LOSER_
píše často
Příspěvky: 174
Registrován: 31 říj 2006 13:08

Příspěvekod LOSER_ » 03 bře 2007 21:56

A jseš spokojenej s českou stránkou i včetně (ne)informací v čj a prakticky bez pořádnýho kontaktu a podpory??? Chápu to dobře,že ti na Vistách nejde BT ? a jak noťas zvládá Visty ? :lol: Kdyžtak písni i co máš za notebook....

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 04 bře 2007 07:50

ja nerikam, ze ta stranka je buhvi jak skvela, ale porad si rikam, ze uz udelali pokrok. mas videt jak vypadala pred rokem, dvema.... jeste za IBM a pak na zacatku lenova. to tam nebylo vubec nic v cestine, spatny odkazy... ted je alespon neco v cestine.... A to ze se drivery daji stahovat jen v anglictine me nijak neomezuje, dokazu si predstavit co by to dalo praci, prelozit vsechny drivery do cestiny a to jich vychazi ted opravdu hodne.

S vistama jsem az na to bluetooth spokojena na notasu jedou docela prijemne. Zadny nejaky vetsi zpomaleni jsem nezaznamenala a to pouzivam i docela narocny aplikace-nemyslim hry. Mam konkretne model Lenovo 3000 N100-T2400,1GB ram, 100GB disk a Go7300.

O vistach a moji spokojenosti jsem neco napsala na stranky svoje: http://hosting.pilsfree.net/galaxy/note ... vo-a-vista tady je popsana prakticka zkusenost na notasovi, vcetne nemile udalosti na infolince lenova, kdy jsem chtela poradit kde vzit ovladace na bluetooth.
http://hosting.pilsfree.net/galaxy/wind ... rvni-dojmy to jsou prvni dojmy z vist. Ted uz tak uplne optimisticka nejsem, ale porad se mi docela libi:-)

Honza130

Příspěvekod Honza130 » 11 bře 2007 20:27

Puppy píše:Instalacni CD/DVD si muzes kdykoli vyrobit pomoci Create Recovery Disks


muzes napsat presneji kde to je ? mam tu jen polozku zazalohovat celej obsah HDD, ale o vytvoreni instalacniho CD Windows jsem nenasel :?


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů