LENOVO G550

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
mike.32

Příspěvekod mike.32 » 28 čer 2010 18:25

ferda61 píše:....no já G550 mám,je to můj první notebook a tak mi časté spínání chlazení nevadí,je to rozhodně tišší než PC,.....ale co mi začíná na něm velmi vadit je to,že když píšu,tak koukám do klávesnice-pak kouknu na monitor a zjištuji,že kurzor se mi přemístil a píšu úplně jinde,než jsem začal-nevím,čím to je?-nekvalitní klávesnicí????.....nebo nějaká chyba v nastavení?.....kdybych byl nějakej písálek,tak to asi nepřežiju!!!!!!!!.....takhle tu a tam nějaký mailík a stejně mě to strašně čílí!!!!!!!!!!připojil jsem klávesnici a je to v pohodě,ale klávesnice notebooku fakt asi špatná!!!!!!!!!!!!nebo je to na reklamaci?????-má s tím někdo zkušenosti?????.............


Přesně toto se mi stává také, ale nebaví mě pořád používat FN + F8 a taky ten touchpad občas používám, tak opravdu nevím, zda je to závada ...

Bohužel i při psaní se některá písmena nenapíší :( ... Když se zmáčknout pořádně, tak ano, ale při rychlém psaní nestačí jemný stisk - dělá to jen asi u dvou písmen ... vypadá to na reklamaci asi ...

ferda61
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 16 říj 2009 10:02

Příspěvekod ferda61 » 30 čer 2010 10:23

Ghost píše:
On Windows 7: Control Panel --> Mouse --> Click on "Advanced" tab --> Click on "Advanced feature settings" button --> Click on "Others" tab

In "USB Mouse Connection" box, select "Touch Pad is automatically invalidated"

http://forum.lenovo.com/t5/Lenovo-3000- ... 27E13C186C bude treba aktualizovat driver na touchpad na verziu 7.5 a vraj to chodi aj pod xpckom.


.podívej se sem,zaktualizoval jsem si driver na touchpad a tam jde pak nastavit automatické vypnutí touchpadu při připojení myši do USB-funguje to,teď mám bezdrátovou myš a taky to funguje,.........
Lenovo G550A

mike.32

Příspěvekod mike.32 » 30 čer 2010 10:39

Díky, ale mě by spíše zajímalo, zda je to vada?

Právě i když mám zapojenou myš do usb, tak nechci, aby automaticky byl touchpad vypnutý ...

Když píšu např. už. jméno do mailu, přepnu do hesla, které píšu, touchpadu se ani nedotknu a najednou se kousek hesla napíše do správné kolonky a pak to samo přeskočí a píše se to tam, kde je už. jméno. Jiný příklad - ve wordu, tak přeskočí na jiný řádek, aniž bych se dotknul touchpadu ... :(

ferda61
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 16 říj 2009 10:02

Příspěvekod ferda61 » 30 čer 2010 16:27

......no a když vypneš touchpad?.......tak to nedělá ?..........taky jsem si myslel,že jsem se ani touchpadu nedotkl a taky mi to přeskakovalo,asi stačí ťukat do klávesnice a ta jak se prohýbá,tak účinkuje touchpad-to není vada jako taková,je to spíš konstrukční vada,je to moooc citlivý,s tím asi nic nenaděláš...........když používám externí myš,tak nepotřebuju touchpad,tak se automaticky vypne,pokud odpojím myš,tak se zase touchpad zapne,co bys chtěl víc ?????
Lenovo G550A

mike.32

Příspěvekod mike.32 » 01 črc 2010 13:40

Když vypnu touchpad, tak si nejsem jistý, jestli to udělalo, ale většinou ne ... Stejně bohužel, jak jsem psal výše, hodně špatně to píše pár písmen. :( Jinak je to dobrý NTB, ale toto mě fakt štve. A ještě jedna věc - nevím, jak vypnout nepříjemný zvuk, když dochází baterie?

Udělal jsem to přesně podle návodu, který je v tomto vlákně a dělá to pořád. Pak jsem to vypnul i v nastavení zvuku a taky ... Přitom ve schématu (energy režim) je oznámení vypnuto ...

Lolek44
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2010 10:37

Příspěvekod Lolek44 » 30 zář 2010 10:40

Ahoj, potřebuji notebook za nižší cenu a hodně se mi líbí Lenovo G550L. Nejsou zde nové příspěvky a většina je navíc ke G550A. Proto se ptám, jestli je G550L dobrá varianta. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

martin55
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 30 led 2010 18:44

Příspěvekod martin55 » 30 zář 2010 13:04

Lolek44 píše:Ahoj, potřebuji notebook za nižší cenu a hodně se mi líbí Lenovo G550L. Nejsou zde nové příspěvky a většina je navíc ke G550A. Proto se ptám, jestli je G550L dobrá varianta. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?


no ja mam G555 a za cenu 12tis. si opravdu nemuzu stezovat, je to parada za ty prachy :-D

Lolek44
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2010 10:37

Příspěvekod Lolek44 » 30 zář 2010 17:40

Tak paráda. A ještě menší poddotaz - Jak dlouho vydrží baterka?

LUKASH
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2010 03:22
Bydliště: st. čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUKASH » 30 zář 2010 23:13

cca přes tři hodiny samozřejmě podle toho jakou mu dáš zátěž

onderfaus
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 13 bře 2010 10:28

Příspěvekod onderfaus » 03 říj 2010 11:43

A nevíte jestli by do toho šla dokoupit baterka, která by zvýšila výdrž baterie? protože tři hodiny by mi moc nestačili a v jedne recenzi sem četl že výdrž tohoto notebooku je kolem pěti hodin v oficu, což je hlavní věc kterou chci na notebooku dělat, jenže ta recenze byla ještě na starší verzi tohoto notebooku, která byla osazena core 2 duem a ne pentiem (sem like tak nevím jestli je vnich velký rozdíl). předem děkuji za odpovědi.

LUKASH
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2010 03:22
Bydliště: st. čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUKASH » 03 říj 2010 18:16

no on umí i víc hodin ale jak říkám podle toho co na něm děláš. Musíš počítat s tím že monitor je poměrně velký a spotřeba u něj roste. Můžeš si koupit ještě jednu baterku a střídat to. Recenzema se neřiď i malý notebook který má kapacitu baterky 6hodin tak ho můžeš vycucat i za hodinu.

Spazik
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 lis 2008 12:24

Příspěvekod Spazik » 08 říj 2010 20:09

Zdravím, mám tento notebook a jsem s nim velkmi spokojen, jen mi dost vadí jedna věc: a sice když hraji nějakou hru nebo používám program náročný na výkon, jednou za čas (když se roztočí chlazení) se dost brutálně zpomalí (asi podtakt CPU nebo GPU - nevím) prostě třeba jinak plynulá hra 20-30fps se začne brutálně sekat na 1-5fps po dobu cca 1min, asi než se notebook zase zchladí nebo nevim čím to může být.
Nevíte, jak se tohoto zbavit? Jestli by pomohla třeba chladící podložka a jestli to automatickí podtaktování nebo co to způsobuje jde vypnout? Díky :roll:
EDIT: aha tak už vím na 100% že je to přehříváním, HWmonitor ukazuje okolo 100stupnu celsia na CPU i GPU, takže počítám že to vyřeší jedine chladící podložka... :?

adamos7
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2010 23:55

větrák

Příspěvekod adamos7 » 15 říj 2010 23:56

Tak jsem si stahl novější ovladač pro grafickou kartu a hlasitost větřáku je podstatně menší. Součastně mám spuštěný (Mozilu, WMP, Word) a pohodička. :)

DirtyKing
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 28 lis 2009 11:13

Příspěvekod DirtyKing » 10 pro 2010 08:20

Čau,
mám zájem o Lenovo G550l (matná), chci se Vás zeptat co si myslíte, zejména o kvalitě zpracování, poruchovosti atd ...? Díky moc ;)

maser86
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 08 pro 2010 20:55

Příspěvekod maser86 » 11 pro 2010 22:21

DirtyKing píše:Čau,
mám zájem o Lenovo G550l (matná), chci se Vás zeptat co si myslíte, zejména o kvalitě zpracování, poruchovosti atd ...? Díky moc ;)



Čau vlasnim kratce od 8 prosince notebok lenovo G550L a pokud mohu poradit nekupuj mě to dela samovolne vypinani wifi přeskakovani kurzoru zahřiva se mi moc aspouši sesamovolne větrák a hučí jako krava.

Dost lidi řekne co bych chtel za notebook za 11tis ale mel sem 2 Asusy a detaily byly daleko lepe zpracovane ted otazka co čekaš od noteboku


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů