fw-21E disky pro obnovení

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
wendys
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 pro 2008 08:51

fw-21E disky pro obnovení

Příspěvekod wendys » 19 pro 2008 08:59

ahoj všichni,
potřebuji poradit, když chci vytvořit disky pro obnovení (create recovery disk) tak jak to radí výrobce, tak při zápisu dat na třetí disk DVD-R mi to ohlásí, že program přestal pracovat a ukončí se. Nevíte kde je problém?
Děkuji za Váš čas a odpověď.
Windows Vista

wendys
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 pro 2008 08:51

Příspěvekod wendys » 21 pro 2008 19:21

tak už jsem to vyřešil aktualizací Vaio center a je to OK.

T.johny
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 09 led 2009 01:57

Příspěvekod T.johny » 09 led 2009 02:03

Ti blahopřeju ,ale spíš by mě zajímalo jak je na tom notebook po strance kvvality šasi,chlazení(přehříva se?),klavesnice a co ta grafika?zvladne nějaké novější hry(crisys) a co filmy?Jestli budeš mít čas byl bych rád kdybys mi tu hodil pár postřehů.O tohle notu jsem tady a nikde jinde moc nenašel :(
Zatím dík a čau

wendys
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 pro 2008 08:51

Příspěvekod wendys » 10 led 2009 16:05

T.johny píše:Ti blahopřeju ,ale spíš by mě zajímalo jak je na tom notebook po strance kvvality šasi,chlazení(přehříva se?),klavesnice a co ta grafika?zvladne nějaké novější hry(crisys) a co filmy?Jestli budeš mít čas byl bych rád kdybys mi tu hodil pár postřehů.O tohle notu jsem tady a nikde jinde moc nenašel :(
Zatím dík a čau

Co se týká her, tak to nevím, protože já to používám spíše na net, nebo občas se podívám na film, tady je naprostá spokojenost, ale hry nehraju. Na to budou asi lepší jiný nb. Na nošení to moc není, protože je dost velký, ale elegantní design, kvalitní materiály a výborná klávesnice. Jenom mi chybí numerická. S přehříváním zatím žádný problém taky není jelikož to má dvoujádrový processor.

T.johny
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 09 led 2009 01:57

Příspěvekod T.johny » 12 led 2009 05:16

Díky moc za odpověd to vím,že to není na hry jen si sem tam zahraju a jinak mám konzoli.
No ještě jsem se chtěl zeptat jak si na tom z hlučností?
jinak toho numerlocku je tam škoda?
a jak to vypadá s vydrží někde píšou 3 hodky,je to pravda???
co ten display,pěný jak se říka???
co koub drží dobře???
jo a jak dlouho ho máš jestli můžu vědět je něco co ti na něm vadí???


tak zatím a sory za tu tunu otázek a když odepíšeš tak dík a když ne tak taky za předchozí příspěvek


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti