Sony Vaio FE49VN

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Bigless
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 dub 2007 01:40

Sony Vaio FE49VN

Příspěvekod Bigless » 12 dub 2007 01:57

Dobrý den
Vážně přemýšlím o koupi Vaia a v momentální době, kdy vyšel nový model by mě zajímaly nějaké ty zkušenosti a info.
V první řadě mám zmatek ve značení. Mnoho obchodů prezentuje model FE49VP(u kterého uvádí českou klávesnici jako nějaký zázrak), který Sony ani neregistruje na svých stránkách(že by FE39VP s Vistama? nějaký trik distributora? :shock: ). Co jsem se koukal do sheetu jednoho nejmenovaného prodejce, VN má navíc jen PC Card a redukci na paměťový karty.
A nejduležitější věc: rozdíl 39VP<->49VN. Nějaké změny v konstrukci, značek komponent a hlavně, zda-li byly odstraněny neduhy třicetdevítky
(propadající se klávesnice, mezera mezi šasí a DVD)...

Budu vděčen za každou duchaplnou reakci :wink: Předem děkuji.

Salda
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2007 15:49

Windows Vista

Příspěvekod Salda » 26 dub 2007 16:08

Zdravím všechny :D !!

Mohl by pls někdo napsat, jestli je k notebooku dodáváno DVD s operačním systémem nebo je jen do něj předistalován. Raději bych to měl pěkně zvlášť, aby mi to zbytečně nezabíralo moc místa a z bezpečnostních důvodů. Taky by mě zajímalo, jestli se bude jednat o 32 nebo 64 bitovou verzi Win Vista. Když to už to nějaký obchod k noťasu napíše, tak se jedná o 32-bitovou verzi a to mi zdá dost na nic, když můžu využívat 64-bitovou :).

Tak dikes moc za odpovědi :)

PS: VAIO je BEST 8)

Dawe

Re: Windows Vista

Příspěvekod Dawe » 27 dub 2007 15:43

Ahoj, k laptopu SZ jsem nedostal žádné DVD s operačním systémem. V laptopu máš sotware, pomocí kterého si udeláš zálohu na vlastní DVD. Jinak asi v kažném VAIO je na disku asi 6ti gigový partition, na kterém je tato záloha taky, ale myslím že není vhodné ji smazat kvůli záruce.
Visty jsem dostal jen 32-bitové, což me dost naštvalo, když mám 64-bitový procesor.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti